Ще одна авіакомпанія Коломойського припинила виконання рейсі

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Пон 14 січ, 2013 10:36

Ще одна авіакомпанія Коломойського припинила виконання рейсі

Пропонуємо до обговорення:
"У зв'язку з припиненням оперування рейсів, Дніпроавіа з 8 січня 2013 року закриває продаж авіаквитків на своєму сайті

Дивися повний текст Ще одна авіакомпанія Коломойського припинила виконання рейсів.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101018
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 14 січ, 2013 10:36

...человеком, который держит в своих руках все украинское небо.


И только?
omontana
 
Заблокований
Повідомлень: 2896
З нами з: 03.08.09
Подякував: 182 раз.
Подякували: 512 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 14 січ, 2013 11:16

R2 Не знаю зачем жалеть за Аэросвитом, вобще удивляюсь как эти давно списанные забугром самолеты еще летали. Сервиса вобще никакого.(Не даром его в народе называют аэро на тот свет)
Я смотрю ни один бизнес Коломойского кроме Привата не пошел когда его от кормушки убрали.
Что Укрнафта когда ее убрали от тендеров на нефть. Один Буковель и то за такие деньги в какие он обошелся ему можна было несколько курортов построить.
counselor
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 14 січ, 2013 11:23

щимят изю...
guns44
 
Повідомлень: 339
З нами з: 02.09.09
Подякував: 29 раз.
Подякували: 118 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 14 січ, 2013 11:41

guns44 Да и щимить его не нужно.
Ни один олигарх что в Росии что у нас, без доступа к кормушке работать не умеет. Пока воруют деньги и уходят от налогов все ок. Когда изю убрали от дешевой нефти и электроэнергии, все бизнеса начали сыпаться.
counselor
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 14 січ, 2013 12:07

ну так я о том же.. конкурирующий бизнес полит оппонентов... А в нашей уркаине весь крупный бизнес или коза ностра (семейный), или криминальный, корупционный и т.д.
guns44
 
Повідомлень: 339
З нами з: 02.09.09
Подякував: 29 раз.
Подякували: 118 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 14 січ, 2013 12:23

Когда "Приват" валить будут?
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27566
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2808 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 14 січ, 2013 12:42

mortimer Приват не завалят слишком много вкладчиков, я думаю изю давно бы.... если б не приват. Там глава правления все держит. Хотя кто его знает режут же почему то зарплаты в привате, мне знакомые рассказывали, так что не все так гладко.
counselor
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 14 січ, 2013 13:05

Никто никого не валит. Фиктивным банктротства Изя подставляет своих партнеров и прибирает все в свои руки, т.е. в МАУ
shamax
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 14 січ, 2013 13:45

  guns44 написав:щимят изю...


Беню, а не Изю.
Изя Гуд
 
 
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 1645
Переглянути останнє повідомлення
Сер 25 жов, 2023 07:35
pilivilibillibons
1 1141
Переглянути останнє повідомлення
Вів 20 чер, 2023 09:21
marikua122
6 3860
Переглянути останнє повідомлення
Сер 15 бер, 2023 20:24
M-A-X
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама