Найкращий район Києва для проживання

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<123456>
Повідомлення Додано: Вів 22 січ, 2013 18:44

  Malek написав:А с какой целью сей опрос?

повинно ж бути якесь районування багаті(престижні) райони, бідні райони як в інших країнах?
Ще в підручниках з англійської було прийнято писати, Вест-Енд — центр багатіїв і розваг, а Іст-Енд (розташований на схід від Сіті / the City) — промисловий центр, район нетрів бідняків, робітників та іммігрантів. Але з 80-х років Іст-Енд почав набирати популярність у заможної публіки.
tobias
 
Повідомлень: 5133
З нами з: 21.01.08
Подякував: 396 раз.
Подякували: 252 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 22 січ, 2013 18:48

  tobias написав:
  Malek написав:А с какой целью сей опрос?

повинно ж бути якесь районування багаті(престижні) райони, бідні райони як в інших країнах?


Берете циркуль, карту... ставите циркуль на Хрещатике и обводите кругами, чем больше радиус, тем беднее люди (а соответственно и районы).

Исключением являются пригородные поселения с заборами по 3-4 метра. :mrgreen:
Там где дома площадью в несколько тыс. м2 на 1 хозяина.
ТупУм
Аватар користувача
Критикан
 
Повідомлень: 4928
З нами з: 25.01.06
Подякував: 25 раз.
Подякували: 451 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 22 січ, 2013 19:34

  ТупУм написав:Берете циркуль, карту... ставите циркуль на Хрещатике и обводите кругами, чем больше радиус, тем беднее люди (а соответственно и районы).

Хрещатик історично не престижний район, гарне місце повинно бути на горі, а не в долині
Після татаро-монгольської навали озеро перетворилося на багнисту місцину, яку нарекли «Козине болото» і з якою тривалий час не могла впоратись міська влада.

Коли почалася забудова навколишньої місцевості, влада спочатку не заперечувала проти існування тутешнього невеликого базару, де відбувалися циркові вистави і народні гуляння. Проте 1874 року його все ж перенесли на Бессарабську площу, аби на цьому місці влаштувати сквер. Згодом у долині під забудову виділили 118 ділянок землі, які в першу чергу надавалися представникам панівного класу, а вже потім купцям, міщанам і дрібним чиновникам. 1797 рік. Саме тоді у Хрещатій долині постає перший будинок виконаний у класичному стилі красивий двоповерховий мурований палац поміщика Онуфія Головинського.

навіть зараз там ходять всі кому не лінь :)
найкращими місцями будуть гори, точніше пагорби міста
http://wek.kiev.ua/uk/%D0%9A%D0%B8%D1%9 ... 1%80%D0%B8
http://toursdekiev.com.ua/uk/kievskie-gori/
tobias
 
Повідомлень: 5133
З нами з: 21.01.08
Подякував: 396 раз.
Подякували: 252 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 30 січ, 2013 16:10

«Под светом красных фонарей»
На лекции, посвящённой злачному Киеву, расскажут о периоде XIX — начале XX века, когда порядочным женщинам не рекомендовалось ходить вечерами по Крещатику, а Андреевский спуск был главным развлекательным кварталом города.

http://www.the-village.ru/village/city/ ... 7-yanvarya
tobias
 
Повідомлень: 5133
З нами з: 21.01.08
Подякував: 396 раз.
Подякували: 252 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 27 бер, 2013 17:41

найгірші райони Києва

якщо найкращий район Києва визначити складно...
може спробувати визначити найгірші райони? Або райони де не варто купувати нерухомість або навіть орендувати.
tobias
 
Повідомлень: 5133
З нами з: 21.01.08
Подякував: 396 раз.
Подякували: 252 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 27 бер, 2013 18:23

  tobias написав:якщо найкращий район Києва визначити складно...
може спробувати визначити найгірші райони? Або райони де не варто купувати нерухомість або навіть орендувати.


весь левый берег :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
tyreinua
 
Заблокований
Повідомлень: 4989
З нами з: 17.02.09
Подякував: 40 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 27 бер, 2013 21:32

Мне нравятся Теремки-1, особенно улицы Глушкова (дома которые окнами смотрят на лес и школы с садиками, и Теремковская. Теремки-1, ближе к лесам и паркам, хотя и Теремки-2 тоже ничего. Лес расположен прямо рядом с домами улиц Глушкова и Заболотного, очень близко выставка (ВДНХ бывшая) и Голосеевский лес - шикарные возможности для походов, прогулок и вело, или лыжных катаний. Ну, и рядом вся эта гнусь цивилизационная, без которой, нынче, не обойтись - супермаркеты, метро, какие-то медучереждения, даже какая-то академия, или что там, институт есть. Дома здесь панельные - дрянь, но если сделать ремонт со звуко-теплоизоляцией, то жить можно.
Liana
 
Повідомлень: 57
З нами з: 07.08.09
Подякував: 18 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 18 чер, 2013 06:08

вирішив "зануритись у реальність" на Борщагівці - проспект космонавта Комарова, бульвар Лепсе.
нічого майже не змінилось за 20-30 років - ті самі будинки, тільки будинок культури Метрополітену виглядає покинутим, додалось кілька нових офісних висоток. Єдина разюча відмінність з СРСР - іномарки на вулицях виглядають як космічні кораблі прибульців на фоні звичного радянського пезажу, бо відверто контрастують з навколишньою архітектурою, вулицями та краєвидами.
А ось що пише очевидець про Оболонь:
О «простой жизни», недавно я решил сделать себе прививку «простой жизнью», решил пройтись по предлагаемых вариантах на вторичке, скажу больше, я просмотрел варианты на оболони. Не знаю, что повергло в шок больше.
Просматривать вторичку на оболони мне было просто страшно, масса инженерного мусора, море засцанных парадных. Кто в этом живет? И главное зачем? Ремонты лишь бы что-то покрасить, планировка лишь бы всунуть любимый диван, дворы ужасно раздолбанные. В стиле «у меня крутой джип» и я его поставлю, где захочу. Раньше я воспринимал эти постройки как необходимость, где-то должны жить те, кто работает в сельпо или выдают чизбургер на мак драйве, но теперь я понимаю, что моя интерпретация совсем не правильная. В этом нельзя жить, они изношенные, лишенные элементарных азов эстетики строения, способные вмещать в себе люмпенов. Имея кое какое представление об искусстве, я прекрасно понимаю, что все этим строениям надо ставить в паспортах «пошлый кич-барак стиль», да я жесткий. Но подумайте сами к чему ведет продажа такого жилья?
В силу того что это уже здесь настроили и развалить это в ближайшее время не получится, я выбираю другую недвижимость. Клубные новостроии, продуманные планировки, удобные парковки. Я не пафосен и у меня нет понтов. Но я действительно в шоке от районов со старой застройкой.
tobias
 
Повідомлень: 5133
З нами з: 21.01.08
Подякував: 396 раз.
Подякували: 252 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 21 чер, 2013 18:09

tobias
Ну можливо якийсь там Відрадний і не конкурує з елітними районами, але принаймні дихається там краще, ніж на 25 поверху люксу якогось модного сірника.
Olenka-S
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 21 чер, 2013 19:06

  Olenka-S написав:tobias
Ну можливо якийсь там Відрадний і не конкурує з елітними районами, але принаймні дихається там краще, ніж на 25 поверху люксу якогось модного сірника.


очень ветхий жилой фонд... нормальных домов на Отрадном почти нет
tyreinua
 
Заблокований
Повідомлень: 4989
З нами з: 17.02.09
Подякував: 40 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
  #<123456>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
4 4255
Переглянути останнє повідомлення
Пон 06 вер, 2021 17:18
Ірина_
212 51654
Переглянути останнє повідомлення
Суб 12 чер, 2021 19:47
Hotab
108 27836
Переглянути останнє повідомлення
Сер 09 чер, 2021 07:52
vitaliiangel
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама