"Ликбез" для "експерта" КРЖН

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<12345 ... 10>
Повідомлення Додано: П'ят 22 бер, 2013 14:59

  budivelnik написав:zahar_
Так як експерт будівельник в 5-6 років вкладає 2 роки (покупка/оренда земельного участку+розробка погодження проектної документації) + 3-4 роки будівництво+здача в експлуатацію, а керівник відділу продажу реклами на інтернет-майданчиках захар - цього не розуміє , то нехай спробує зрозуміти вищенаписане і скоригує дати введення в експлуатацію
Адже заявка про початок будівництва - це не заявка про початок проектування.

ПС
Так само експерт будівельник розуміє різницю між 5-6 років в середньому і окремі випадки , в данному випадку якщо у такого монстра як КГС , продажі повітря на цьому майданчику будуть йти успішно , то КГС нічого не заважає закінчити це будівництво і за 2 роки ( тобто 2011 - початок розробки проекту,2013 - початок фізичного будівництва - 2015 - здача в експлуатацію - і це всього 4 роки :D )

"Эксперт" будивельнык делает свои выводы на основе своих "коротких штанишек" - его малоэтажного объекта во Львовской области.

При этом он "нідебельмаса не розуміє" что где и как реально планово строится в Киеве. Он не знает не списка домов, ни где эти дома находятся.

Из того что наглядно вижу я (и привожу "эксперту" фото) то нормальным периодом для строительства дома от свайного поля до заселения проходит за 18-24 месяца.

И как-то слабо верится что время для фактической подготовки документации для запуска проекта занимает в 2-3 раза больше времени (а об этом собственно "чешет" горе-эксперт по первичке КРЖН будивельнык) чем непосредственно само строительство.

Так например от свайного поля до заселения на Чавдар 1 (Ковальская 3х секционный каркасно-монолитный , вроде 24 этажный дом на 352 квартиры) прошло примерно 18-20 месяцев. И получается по заявлениям "специалиста" по первичке КРЖН budivelnik" Ковальская готовивила документы 3-4 года.

ИМХО "эксперт" budivelnik со своей экспертной оценкой что фактическая документация по строительству первички на КРЖН готовится 2-4 года , а реализация проекта идёт 4-6 лет сел в "лужу".
zahar_
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23133
З нами з: 06.08.11
Подякував: 157 раз.
Подякували: 692 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 22 бер, 2013 15:14

zahar_
З усього набору слів нашого гуманітарія - можна виділити тільки два абзаца ( які несуть мінімальний набір інформації)
Из того что наглядно вижу я (и привожу "эксперту" фото) то нормальным периодом для строительства дома от свайного поля до заселения проходит за 18-24 месяца.

Найсмішніше те - що і я пишу те саме
тобто 2011 - початок розробки проекту,2013 - початок фізичного будівництва( свайне поле ще треба було набити :D ) - 2015 - здача в експлуатацію - і це всього 4 роки


І другий абзац , з
И как-то слабо верится что время для фактической подготовки документации для запуска проекта занимает в 2-3 раза больше времени (а об этом собственно "чешет" горе-эксперт по первичке КРЖН будивельнык) чем непосредственно само строительство.

1 Когось хвилює в що слабо вірить працівник рилівського агенства ?
2 Хто краще розбирається в термінах виготовлення проектної документації ?
Той хто її періодично замовляє, чи інтернет теоретик ?
3 Як завжди в нашого борця під прикриттям піраміди маслоу , емоційне забарвлення переважає реалії
а - виготовлення проектної документації до 2 років
б - фізичне будівництво - до 4 років
Таким чином етап проектування становить 0,5-1 тривалості етапу будівництва і дивного в цьому нічого не має

Для проектування потрібно
1 - купити/отримати в оренду майданчик
2 - провести геологічні дослідження грунтів
3 - розробити ескізний проект
4 - на підставі ескізного проекту отримати техумови на комунікації
5 - на підставі п2,3,4,5 - розробити робочий проект
6 - провести експертизу робочого проекту
7 - як правило виправити зауваження експертизи
8 - отримати дозвіл на початок робіт
9 - огородити майданчик , почати земляні роботи - цей пункт вже відноситься до початку фізичного будівництва ( тобто дата дозволу на початок робіт , не є датою коли почалась розробка проекту)

Так що гуманітарний ви наш - деколи краще жувати ніж судити про терміни проектування на підставі теорії темних вікон.
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 22 бер, 2013 15:42

  budivelnik написав:zahar_
З усього набору слів нашого гуманітарія - можна виділити тільки два абзаца ( які несуть мінімальний набір інформації)
Из того что наглядно вижу я (и привожу "эксперту" фото) то нормальным периодом для строительства дома от свайного поля до заселения проходит за 18-24 месяца.

Найсмішніше те - що і я пишу те саме
тобто 2011 - початок розробки проекту,2013 - початок фізичного будівництва( свайне поле ще треба було набити :D ) - 2015 - здача в експлуатацію - і це всього 4 роки


І другий абзац , з
И как-то слабо верится что время для фактической подготовки документации для запуска проекта занимает в 2-3 раза больше времени (а об этом собственно "чешет" горе-эксперт по первичке КРЖН будивельнык) чем непосредственно само строительство.

1 Когось хвилює в що слабо вірить працівник рилівського агенства ?
2 Хто краще розбирається в термінах виготовлення проектної документації ?
Той хто її періодично замовляє, чи інтернет теоретик ?
3 Як завжди в нашого борця під прикриттям піраміди маслоу , емоційне забарвлення переважає реалії
а - виготовлення проектної документації до 2 років
б - фізичне будівництво - до 4 років
Таким чином етап проектування становить 0,5-1 тривалості етапу будівництва і дивного в цьому нічого не має

Для проектування потрібно
1 - купити/отримати в оренду майданчик
2 - провести геологічні дослідження грунтів
3 - розробити ескізний проект
4 - на підставі ескізного проекту отримати техумови на комунікації
5 - на підставі п2,3,4,5 - розробити робочий проект
6 - провести експертизу робочого проекту
7 - як правило виправити зауваження експертизи
8 - отримати дозвіл на початок робіт
9 - огородити майданчик , почати земляні роботи - цей пункт вже відноситься до початку фізичного будівництва ( тобто дата дозволу на початок робіт , не є датою коли почалась розробка проекту)

Так що гуманітарний ви наш - деколи краще жувати ніж судити про терміни проектування на підставі теорії темних вікон.

Как всегда при ответе у "эксперт" будивельнык обострился синдром "я не добачаю".

Снова бла-бла-бла про теоритические выкладки - а реальный пример по Чавдар 1 у "эксперта" "ні пари з вуст".
http://www.radikal.ru
Можно также отметить что "эксперт" "попустился" с 5-6 лет осуществления проекта до 4 лет у КГС

Видимо дело времени когда до эксперта дойдёт что реальное осуществлении проекта на КРЖН когда строительство осуществляется планово 30-40 месяцев, а не 5-6 лет о чём ещё недавно трещал "эксперт" будивельнык, когда оппонировал что это чуть ли не нормально когда дома начавшие строится в 2006 сдавались в эксплуатацию в 2012.
zahar_
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23133
З нами з: 06.08.11
Подякував: 157 раз.
Подякували: 692 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 22 бер, 2013 16:34

  zahar_ написав:Снова бла-бла-бла про теоритические выкладки - а реальный пример по Чавдар 1 у "эксперта" "ні пари з вуст".

1 Я нічого не маю проти прикладу на Чавдара , що саме найсмішніше - я навіть його підтримую
2 Я розумію що до яскравого представника гуманітаріїв які про все пишуть , але нічого не знають - так ніколи і не дійде
а - будівництво - це проектування + будівництво а не час від свайного поля
б - якщо в якогось з прикладів 30-40 місяців - то це не виключає середнього терміну будівництва в 60 місяців.
3 Я й зараз вважаю , що на ринку зданих будинків - 80% і вище , це будинки які отримали дозвіл на початок робіт до 2010 року, тобто тільки будівельні роботи по них велись ( або й ведуться до сьогодні) більше 40 місяців

ПС
А по суті
Я вважаю що моє перебування на цих сторінках з 2009 принесло свої плоди
1 Всіх , хто розповідає про 500-600 - вважають неадекватами ( нагадаю в 2009 - неадекватами вважали тих хто насмілювався заявити про те що ціна вище 600 - є нормальною)
2 Навіть наш писака про все , так і не насмілився озвучити цифру . яку він вважає адекватною на сьогоднішній момент , а все тому що
а - він позиціонує себе обвалістом ( або його повідомлення спрямовані на обвалістів - бо це основна группа підтримки для нього ) а тому назвати ціну вище 800 - не може
б - з іншого боку назвати адекватною ціну нижче 800 - він не може . бо буде перенесений в ранг неадекватів і закиданий стоптаними мештами.

ППС
Зверніть увагу на поведінку двухвостки- багатостаночника під ніком захар/волонтер
Всі його звинувачення - проти КГС
Приклад швидкого і якісного будівництва - також від КГС :D :D :D
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 22 бер, 2013 17:06

  budivelnik написав:
  zahar_ написав:Снова бла-бла-бла про теоритические выкладки - а реальный пример по Чавдар 1 у "эксперта" "ні пари з вуст".

1 Я нічого не маю проти прикладу на Чавдара , що саме найсмішніше - я навіть його підтримую
2 Я розумію що до яскравого представника гуманітаріїв які про все пишуть , але нічого не знають - так ніколи і не дійде
а - будівництво - це проектування + будівництво а не час від свайного поля
б - якщо в якогось з прикладів 30-40 місяців - то це не виключає середнього терміну будівництва в 60 місяців.
3 Я й зараз вважаю , що на ринку зданих будинків - 80% і вище , це будинки які отримали дозвіл на початок робіт до 2010 року, тобто тільки будівельні роботи по них велись ( або й ведуться до сьогодні) більше 40 місяців

И снова проти "вважаю" "эксперта" будивельнык РЕАЛЬНЫЙ ФАКТ - от аренды земли ( до ввода 1 очереди ЖК Министерский в эксплуатацию прошло практически 36 месяцев

http://ministersky.ua/about_the_complex ... _document/
Договора аренды земельных участков под строительство от 22.07.2009 г. до 2024 г.
Заключение государственной экспертизы Минрегионстроя Украины № 11-00166-09 от 28.12.2009 г.
Разрешение на выполнение строительных работ № 1826-0б/С от 31.12.2009 г.
Ордер на временное нарушение благоустройства № 10050002 от 20 января 2010 г.
Сертификат Серия КВ № 16512129056 о готовности объекта к эксплуатации от 02.07.2012 г
.
zahar_
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23133
З нами з: 06.08.11
Подякував: 157 раз.
Подякували: 692 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 22 бер, 2013 17:16

zahar_
1 І що це доводить ?
2 Ви самі писали що в рік здають в експлуатацію 50-70 будинків.
3 Я не сперичаюсь що є варіанти коли проектують/будують за 3 роки , але як я розумію Ви приводите приклади найшвидшого проведення робіт.
Таким чином у нас зараз
3 роки - міністерський( перша черга )
4 роки - Чавдар
Якщо перечислимо всі остальні,як думаєте вийдев середньому 5-6 років чи ні . якщо найшвидші будинки 3-4 роки.

Так що йдіть і вчіть математику і як середнє значення відрізняється від мінімального.
ПС
Для прикладу - гляньте по цінам на житло
Мінімальне - 1000 доларів /м2 - середнє по доміку - 1700 доларів/м2
Тоді по будівництву
Мінімальне - 3 роки міністерський - середнє 5,1 року :D :D :D

І останнє
Міністерський
Здано через 36 місяців від початку оренди майданчику - 27-07-2012
а документи
http://ministersky.ua/news/detail.php?ID=546
01.03.2013
Уважаемые покупатели!

ЧАО «Энергополь-Украина» свидетельствует свое уважение и сообщает вам, что начата процедура государственной регистрации права собственности на квартиры первой очереди строительства жилого комплекса «Министерский» по ул. Кондратюка, 7.

Де викрики
Алярм-караул-шаромиги з міністерського 6 місяців документи людям не давали .....
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 22 бер, 2013 18:09

  budivelnik написав:zahar_
1 І що це доводить ?
2 Ви самі писали що в рік здають в експлуатацію 50-70 будинків.
3 Я не сперичаюсь що є варіанти коли проектують/будують за 3 роки , але як я розумію Ви приводите приклади найшвидшого проведення робіт.
Таким чином у нас зараз
3 роки - міністерський( перша черга )
4 роки - Чавдар

Якщо перечислимо всі остальні,як думаєте вийдев середньому 5-6 років чи ні . якщо найшвидші будинки 3-4 роки.

Так що йдіть і вчіть математику і як середнє значення відрізняється від мінімального.

Ну насчёт математики то это её надо Вам учить.

Я Вам привёл стоительства на Чавдар
http://www.radikal.ru

И после этого Вы говорите что строительство на Чавдар 1 было 4 года - Ви приводите приклади найшвидшого проведення робіт. Таким чином у нас зараз 3 роки - міністерський( перша черга ) 4 роки - Чавдар"

О чём дальше можно говорить с оппонентом то ли блуждающим в трёх соснах то ли намеренно передёргивающим?

Так же напоминаю Вам о чём изначально пошёл разговор о темпах строительства. И что в рЫкорде Попова_Кучука в 2912 было 25-35% недостроев с началом строительства в 2006-2007 годах, но Вы начали далдонить что это нормальные темпы строительства.

А Я Вам привожу примеры что ненормальные. И это долгострои, которые только цЫфИрЬ в статистику дают, а не оттображают степень "возрождения отрасли строительства жилья" после кризиса.

А по нормальным темпам которые показывают "здоровье отрасли" в 2012 ввелись в эксплуатацию где-то 800-900 тыс. кв метров жилья в многоэтажных домах.

А это уровень ввода наверное года этак 1999 и о реальном "выздоровлении" отрасли строительства жилья в Киеве в 2012 говорить не приходится.

Кстати вот Вам ещё один пример дома который ввёлся в эксплуатацию в 2012 и строился отнюдь не 5-6 лет .
http://www.radikal.ru
zahar_
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23133
З нами з: 06.08.11
Подякував: 157 раз.
Подякували: 692 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 22 бер, 2013 18:23

zahar_
Захар - ви ж захар , тому переставайте ваньку валяти і дурника з себе клеїти
1 Чавдар - 3 роки від отримання дозволу до отримання сертифікату + як мінімум проектування не менше ніж в міністерського (0,5 року) + отримання документів на власність = всього приблизно 4 роки
2 Міністерський -0,5 року від оренди землі до отримання дозволу на початок будівництва + 2,5 роки від отримання дозволу до отримання сертифікату про готовність + 0,5 року на отримання власниками документів на власність = 3,5 роки

Таким чином, можна константувати , що найшвидше це 3,5-4 роки.
Те що інтернет писака/маляка з цим не згоден - так це його право і він може про це верещати хоч на кожному перехресті . але люди які хоч трошки займались виробництвом прекрасно розуміють
Якщо найменший термін виготовлення продукції 3,5-4 роки , то стандартний термін виготовлення цієї продукції більший від 3,5-4 років.
Будівельник , на підставі власного досвіду ( який не стосується обєктів які я будую зараз) знає що цей середній термін приблизно становить
до 2 років - проектування
до 4 років - саме будівництво
Всього до 6 років.


ПС
В залежності від попиту , який виявляють покупці до кожного конкретного обєкту - швидкість його будівництва може змінюватись як в сторону зменшення від 6 років до наприклад 3 , так і в сторону збільшення від 6 до наприклад 9.
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 22 бер, 2013 18:44

"Итоги подведём" "С"

Имеем "эмоційні зойки" от "эксперт" будивельнык -" інтернет писака/маляка з цим не згоден - так це його право і він може про це верещати хоч на кожному перехресті ."

Как аргумент "власний досвід" неубедителен, так как если оппонент скоро год не может ввести в эквплуатацию свою "продуццию" в захолустье Львова, то это не значит что нормальные темпы решения по документации на КРЖН имеют такие же долгие "роды" как у будивельныка во Львовской области.

В общем ничего конкретного в пользу своей теории что это нормальное положение вещей строительный проект занимает 5-6 лет кроме своих басен "эксперт" по Киеву не привёл.

Стоит так же отметить что панельные дома строятся ещё быстрее чем приводимые оппоненту в качестве примера монолитно-каркасные.

Я конечно понимаю что интернет даёт возможность и дальше "эксперту" будивельнык рассказывать его басни, но думаю аудитория форума которой такая информация реально интересна сумеет отделить "зёрна от плевел".
zahar_
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23133
З нами з: 06.08.11
Подякував: 157 раз.
Подякували: 692 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 22 бер, 2013 20:11

  zahar_ написав:Я конечно понимаю что интернет даёт возможность и дальше "эксперту" будивельнык рассказывать его басни, но думаю аудитория форума которой такая информация реально интересна сумеет отделить "зёрна от плевел".
Я також розраховую на те саме.
1 Як аргументацію яка доводить істиність моєї точки зору - можу привести інформацію від захара яку він накопав.
Два обєкти з терміном проектування+будівництво=3-4 роки
2 Як аргументація щодо того , що захар притримується політики показую тільки те що вигідно , а не те що є насправді
Це те , що лаячи на чому світ стоїть КГС , захар все таки як варіант швидкого будівництва приводить не обєкти парк-лейну ( де сам працює) . а обєкт КГС на Чавдара.
3 Хоча панельні теоретично і будуються швидше від монолітно-каркасних - але чомусь наш інтернет-копі/пастер не спромігся знийти інформацію яка б це підтверджувала . з чого можна зробити наступний висновок
Захар чув де звін , але не знає де він.
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
  #<12345 ... 10>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: cherchiltank і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
19 10519
Переглянути останнє повідомлення
Вів 14 лют, 2023 11:26
Faceless
3 6189
Переглянути останнє повідомлення
Нед 13 чер, 2021 23:27
Мизантрóп
Вишневе, ЖК "One House"
alimovicholena » Вів 01 тра, 2018 01:55
0 1656
Переглянути останнє повідомлення
Вів 01 тра, 2018 01:55
alimovicholena
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама