Подкаст 42: Які клієнти Ерде Банку і Таврики не отримають ви

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Подкасти з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
  #<123
Повідомлення Додано: Пон 11 лют, 2013 16:58

Анонс 43 подкасту!

Вітаю усіх!

Завтра після обіду чекайте на порцію цікавої інформації у подкастах!

А поки ознайомтесь із тим, про що ми будемо говорити.

Новини

- Банки хочуть змусити платити вкладникам пеню за порушення умов договору депозиту.
- Міністерство доходів має намір ввести податок з обороту.
- Пенсійний фонд недораховується десятків мільярдів за єдиним соцвнеском, - експерт.
- Україна отримала від Експортно-імпортного банку Китаю перші $1,5 млрд "аграрного" кредиту.
- Китай обійшов США і став найбільшою торговою державою у світі.

Велика тема

Запис розмови з експертом з енергетичних питань Олександром Лактіоновим (зареєстрований на Форумі як gas expert)

Рахівничка

- Експерти склали десятку найбільш затребуваних вакансій у регіонах
- У Києві став дорожчати проїзд у маршрутках

До завтра!
Марічка
 
 
Повідомлення Додано: Пон 11 лют, 2013 19:23

gas expert`а знаю, читал.

Вопрос к нему есть.
Когда уже в государстве Украина закончится произвол и монополия на розничном рынке?
Почему я должен преклоняться перед любой букашкой из райгаза и целовать ему пятки? :twisted:
Почему я не могу отказаться от трубы, привезти себе бочку, закопать её в земле и заказывать раз в полгода заправку сжиженным газом, как это принято во многих странах, в т.ч. в Америке?!
Изя Гуд
 
 
Повідомлення Додано: Вів 12 лют, 2013 20:59

  Изя Гуд написав:gas expert`а знаю, читал.

Вопрос к нему есть.
Когда уже в государстве Украина закончится произвол и монополия на розничном рынке?
Почему я должен преклоняться перед любой букашкой из райгаза и целовать ему пятки? :twisted:
Почему я не могу отказаться от трубы, привезти себе бочку, закопать её в земле и заказывать раз в полгода заправку сжиженным газом, как это принято во многих странах, в т.ч. в Америке?!
Хоч я й не газ-експерт , але
Можете закопати бочку , але при цьому
1 Пропан-бутан дорожчий 1 літра=приблизно 0,4 кг = 6-7 грн , 600кг =9000-10000гн
1000 м3 метану=600кг=750(до 2500 м3)-1100(2500-6000 м3)-2300(6000-,,,)
2 Стандартний будинок в 200 м2(утеплений) бере приблизно 2500 м3=1500кг=приблизно бочечці в 4000літрів=4 м3
Повірте , що вартість бочечки в 2( раз на пів року)-4( раз в рік)м3 яка повинна витримувати тиск в приблизно 15 атмосфер - буде ще тією
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27355
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 12 лют, 2013 23:24

Изя Гуд

Приветствую!
К сожалению не скоро (((
Прочтение биографий руководителей отрасли, и др министров, в т.ч. экс - все объяснют...
Невозможно удержаться от соблазнов, а их масса...
Никого не интересует конечный потребитель. В следствие всего имеем: "море" контрабаса, умершую нефтепереработку, снижение объемов добычи и транспортировки углеводородов, а также "реструктуризацию" активов отрасли... жуть.

"...Паниковский вас продаст и купит, и снова продаст, но уже дороже..." - это по-украински, к сожалению (((
gas expert
 
Повідомлень: 762
З нами з: 29.07.11
Подякував: 66 раз.
Подякували: 33 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 12 лют, 2013 23:35

budivelnik

Для Польши и др. стран Европы это обычная практика, и экономика там кажись нормальная. В Украине цены на СУГ регулярно подтягивают к бензиновым исскуственно с лагом в несколько месяцев, поэтому экономика может гулять в зависиомсти от того в какой период проводилось сравнение стоимости всего комплекса необходимого оборудования.
А сколько зарабатывается на контрабандном СУГ? Отдельная тема, о ней не принято говорить, но "Ливелла-2" - рулит. При этом, как отмечают в министерстве, у нас нет проблем с импортом, он у нас диверсифицирован....
gas expert
 
Повідомлень: 762
З нами з: 29.07.11
Подякував: 66 раз.
Подякували: 33 раз.
 
Профіль
  #<123
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератор: Ірина_

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 43722
Переглянути останнє повідомлення
Вів 05 лип, 2016 21:39
sergkd
1 42873
Переглянути останнє повідомлення
Чет 09 чер, 2016 15:38
Адмiнiстратор
2 42631
Переглянути останнє повідомлення
Пон 30 тра, 2016 19:24
edvardd
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама