Програма "Менеджер депозитів" (Менеджер депозитов)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Все про банківські послуги: відкриття поточних рахунків для фізосіб, СПД та юридичних осіб, розрахунково-касове обслуговування (РКО), клієнт-банк, інтернет-банкінг, комунальні платежі населення, отримання готівки та інші послуги.
  #<1 ... 218219220221222 ... 230>

Чи будете користуватися сайтом, подібним до програми "Менеджер депозитів"?

Програма "Менеджер депозитів" (Менеджер депозитов) 2.5 5 68
1. Авжеж, дуже зручно з будь-якого комп'ютера мати доступ.
18%
12
2. Так, якщо сайт буде захищено сертифікатом безпеки.
19%
13
3. Ніколи і ніде не буду розміщувати дані про мої рахунки.
63%
43
Всього голосів : 68
Повідомлення Додано: Чет 09 лис, 2017 00:19

  Haza написав:Переказ з рахунку на рахунку вже давно реалізований. Шукайте значок під поповненням і зняттям коштів (третій зверху)
На рахунок місяця переказу - думаю що це не потрібно, бо в основному це робиться в інтернет банкінгу

Я понял - это меню активно только для карточных, текущих. Для депо, даже для депо с пополнением - нет. Ок, вопрос снят!
la9
 
Повідомлень: 2625
З нами з: 02.07.09
Подякував: 500 раз.
Подякували: 89 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 09 лис, 2017 00:21

  la9 написав:
  Haza написав:Переказ з рахунку на рахунку вже давно реалізований. Шукайте значок під поповненням і зняттям коштів (третій зверху)
На рахунок місяця переказу - думаю що це не потрібно, бо в основному це робиться в інтернет банкінгу

Я понял - это меню активно только для карточных, текущих. Для депо, даже для депо с пополнением - нет. Ок, вопрос снят!

Це меню активно для рахунків з можливістю зняття коштів (в параметрах стоїть відповідна мітка)
Haza
Аватар користувача
3

 
Повідомлень: 3177
З нами з: 30.10.07
Подякував: 248 раз.
Подякували: 525 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 09 лис, 2017 00:23

  anti написав:Haza

Спасибо, теперь все ок.
зы: версия стала 2.5.8, а в вашем последнем посте 2.5.7

Так, файл був зібраний випадково під 2.5.8 :)
Перероблювати вже не буду :)
Haza
Аватар користувача
3

 
Повідомлень: 3177
З нами з: 30.10.07
Подякував: 248 раз.
Подякували: 525 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 09 лис, 2017 00:29

  la9 написав:
  Haza написав:
  la9 написав:Скажите, как подвязать дополнительную карту на имя доверенного лица к счету , к которому уже есть основная карта?

Ніяк. Додаткові карти не підв'язуються, лише основна

Может, когда-нибудь Вас настигнет вдохновение и сделаете :?: :wink:

И еще когда-то просил сделать подсчет кол-ва банков в разделе Справочники-Банки, там внизу есть пустая строка состояния. И было бы отлично такое сделать в разделе "По счетам" - в разрезе собственников счетов! Сделаете? А то здесь указывается кол-во счетов, а по банкам статистики нет...

1. Можливо :)
2. В довіднику банків додати кількість банків? Не проблема, тільки не зрозумію навіщо ? :) В мене їх більше десятка і рахувати ніколи не було потреби
3. Додати нову вкладку чи колонку в дерево даних на закладці "В розрізі банків"? Також не розумію чим така інформація може бути корисною :)
Haza
Аватар користувача
3

 
Повідомлень: 3177
З нами з: 30.10.07
Подякував: 248 раз.
Подякували: 525 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 09 лис, 2017 00:42

  Haza написав:1. Можливо :)
2. В довіднику банків додати кількість банків? Не проблема, тільки не зрозумію навіщо ? :) В мене їх більше десятка і рахувати ніколи не було потреби
3. Додати нову вкладку чи колонку в дерево даних на закладці "В розрізі банків"? Також не розумію чим така інформація може бути корисною :)

1. Пока что добавлю как еще один счет, чтобы карта появилась в Справочнике, а когда сделаете - переделаю...
2. Да, в разделе "Справочники-Банки", а в "Справочники-Банковские карты" - кол-во банков и карт! Было бы очень информатиыно, по крайней мере, для меня :oops:
3. Мне представляется, что это отдельная вкладка "В розрізі банків", где будет и кол-во счетов и банков общее для клиента, и в т.ч. по банкам. Если так сделаете - было бы отлично... С точки зрения практической - может пользы и немного, а вот для информативности мне лично очень интересно. Понятно, что когда пять счетов в двух банках все это ни к чему, а если таких гораздо больше, то это нужно, имхо :oops:
la9
 
Повідомлень: 2625
З нами з: 02.07.09
Подякував: 500 раз.
Подякували: 89 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 09 лис, 2017 09:29

  la9 написав:
  Haza написав:1. Можливо :)
2. В довіднику банків додати кількість банків? Не проблема, тільки не зрозумію навіщо ? :) В мене їх більше десятка і рахувати ніколи не було потреби
3. Додати нову вкладку чи колонку в дерево даних на закладці "В розрізі банків"? Також не розумію чим така інформація може бути корисною :)

1. Пока что добавлю как еще один счет, чтобы карта появилась в Справочнике, а когда сделаете - переделаю...
2. Да, в разделе "Справочники-Банки", а в "Справочники-Банковские карты" - кол-во банков и карт! Было бы очень информатиыно, по крайней мере, для меня :oops:
3. Мне представляется, что это отдельная вкладка "В розрізі банків", где будет и кол-во счетов и банков общее для клиента, и в т.ч. по банкам. Если так сделаете - было бы отлично... С точки зрения практической - может пользы и немного, а вот для информативности мне лично очень интересно. Понятно, что когда пять счетов в двух банках все это ни к чему, а если таких гораздо больше, то это нужно, имхо :oops:

1. Є довідник карток, куди можна додати карту і не обов'язково відкривати рахунок під неї.
2. ОК
3. Це буде нова колонка в "В розрізі банків"
Haza
Аватар користувача
3

 
Повідомлень: 3177
З нами з: 30.10.07
Подякував: 248 раз.
Подякували: 525 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 10 лис, 2017 00:08

  Haza написав:1. Є довідник карток, куди можна додати карту і не обов'язково відкривати рахунок під неї.

Чтобы занести сюда карту, программа потребовала заполнить поле "валюта". Эта колонка была скрыта, пришлось добавить. После добавления колонки кол-во строк для каждой карты увеличилось в два раза, т.е. после заполненной строки идет пустая, на которой размещалась колонка "валюта". Карту добавил, эту колонку убрал, а всё равно внешний вид не изменился - также две строки на карту, заполненная чередуется с пустой. Как вернуть нормальный вид, чтобы без пустых строк? Вот https://ibb.co/dqSHXb
la9
 
Повідомлень: 2625
З нами з: 02.07.09
Подякував: 500 раз.
Подякували: 89 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 10 лис, 2017 00:11

la9
Зробіть скріншот колонок таблиці.
Там мабуть у Вас колонки в 2 ряди
Haza
Аватар користувача
3

 
Повідомлень: 3177
З нами з: 30.10.07
Подякував: 248 раз.
Подякували: 525 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 10 лис, 2017 00:27

  Haza написав:la9
Зробіть скріншот колонок таблиці.
Там мабуть у Вас колонки в 2 ряди

https://ibb.co/i6BrQw
владельца заштриховал :oops:
la9
 
Повідомлень: 2625
З нами з: 02.07.09
Подякував: 500 раз.
Подякували: 89 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 10 лис, 2017 00:40

la9
Перетягніть будь-яку колонку в сіру зону (майже весь 2 ряд) на всю ширину. Потім цю колонку перетягніть в перший ряд. Сіра зона повинна щезнути
Haza
Аватар користувача
3

 
Повідомлень: 3177
З нами з: 30.10.07
Подякував: 248 раз.
Подякували: 525 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 218219220221222 ... 230>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
5 7697
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 сер, 2016 11:46
bolex
2 4839
Переглянути останнє повідомлення
Чет 26 тра, 2016 11:49
megabrualdeath
0 5722
Переглянути останнє повідомлення
Сер 06 кві, 2016 11:48
ТупУм
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама