Відкриття іноземного банківського рахунку без транзакційній

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Все про банківські послуги: відкриття поточних рахунків для фізосіб, СПД та юридичних осіб, розрахунково-касове обслуговування (РКО), клієнт-банк, інтернет-банкінг, комунальні платежі населення, отримання готівки та інші послуги.
Повідомлення Додано: Пон 11 лют, 2013 23:37

Відкриття іноземного банківського рахунку без транзакційній

Доброго дня!
За цією можливо не дуже коректно оформленою назвою я хотів підняти питання щодо відкриття іноземного рахунку з метою ні вивезення, ані ввезення коштів із/в Україну.
Я не є фінансистом, також не маю економічної освіти. При цьому з'явилася необхідність прийому оплати послуг за деяку розробницьку роботу, замовником якої є іноземна IT-компанія. Знаю лише, що за Українським Законодавством кожен, хто відкриває іноземні рахунки має отримати на це дозвіл НБУ. Також я дещо поверхнево знаю про обхідні шляхи, більш з яких є незаконними(Не дуже мені хочеться порушувати законодавство). Але, читаючи (може і не в повній мірі всі закони), я зустрічаю терміни відкриття рахунків з метою вивезення/ввезення валюти та обирту на тереторії України. Але мене цікавить випадок транзакції, коли замовник мого інтелектуального продукту переводить гроші на іноземний рахунок (тобто виключаються будь які транзакції з Україною). Чи маються в цьому випадку якісь перепони з точки зору Українських законів?

Дякую за будь-які відповіді! І вибачте, якщо я відкрив тему в невідповідаючому роздалі, а також, якщо все вище перелічене може нагадувати якусь дитячу казку (на те я і не є спеціалістом в цій галузі, що питаю як можу).
freshman
 
 
Повідомлення Додано: Чет 25 кві, 2013 08:36

Вы все правильно написали, это обсуждалось в рамках форума уже не раз.
Нужно иметь лицензию НБУ.
Многие люди об этом даже не знают и пользуются счетами за границей.
Не пойман - не вор.
А незнание законов не освобождает от ответственности.
ТупУм
Аватар користувача
Критикан
 
Повідомлень: 4928
З нами з: 25.01.06
Подякував: 25 раз.
Подякували: 451 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 25 кві, 2013 08:53

Re: Відкриття іноземного банківського рахунку без транзакцій

Физическому лицу для открытия банковского счёта в большинстве стран Евросоюза нужно как минимум иметь вид на жительство в одной из стран Евросоюза.

Гораздо проще зарегистрировать фирму в одной из стран Евросоюза и на неё открыть банковские счета...
Тракторист
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 5392
З нами з: 06.08.08
Подякував: 298 раз.
Подякували: 860 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 14 чер, 2013 12:42

Re: Відкриття іноземного банківського рахунку без транзакцій

а теперь еще и я --Не думайте даже о этом, смысл открытия Банковских счетов за границей появляется лишь в случае скопления у Вас крупных сумм денег, тогда у Вас появится возможность тесного контакта и с переводчиком -а желательнее самому владеть языком той страны,в которой Вы планируете открыть Жиро-конто, Шпар-конто, Шпар-бриеф и.т.д., и иметь под рукой денно и нощно своего юриста - иначе попрощаетесь или со всей суммой или с ее частью. А сама процедура открытия счета - примитивна, открыть, что два пальца об асфальт, а что потом?
sinowi
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1092
З нами з: 03.06.06
Подякував: 20 раз.
Подякували: 51 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 5037
Переглянути останнє повідомлення
Вів 04 гру, 2018 12:04
Мизантрóп
9 7685
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 10 бер, 2017 12:05
Flicker
5 15968
Переглянути останнє повідомлення
Чет 10 лис, 2016 11:08
ant3oha
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама