Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве? 2012-2

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Архіви розділу Все про Гроші
  #1234 ... 2381>
Повідомлення Додано: Суб 26 тра, 2012 11:20

Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве? 2012-2

  budivelnik написав:а - ціна в гривнях не впала

Зато резко упали продажи жилья, объёмы строительства и доходы в строительной и смежных отраслях.
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 36347
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2811 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 26 тра, 2012 11:32

  budivelnik написав:ціна в гривнях не впала



вот именно
а доходы как бы у большинства в ней, родимой, не изменились, а у многих даже упали

ты тут все время любишь рассказывать про бОльшую недоступность жилья с грядущей девальвацией

так вот, открою тебе секрет - уже с 2005-2006 бетон был по сути не доступен и выгребался исключительно спекулями и ынвестрами для дальнейшей перепродажи, а так же гореипотечниками-"инвесторами", которым раздавали деньги не взирая на лица и не заглядывая в карман
основные продажи были таковыми

потом рост прекратился, пузырь остался - в итоге куча застрявших в бетоне ынвесторов, спекулей и горепредпринимателей, кричащих на каждом углу про "себестоимость" итп

в итоге засройщики манипулируют общественным сознанием, тусуют прайсы, выставляют снимают квартиры на продажу в разных домах - это типа у них называется маркетингом - а в других странах это называется мошенничеством

какие перспективы?
застрявшие в дорогом бетоне фиксить убытки не будут - будут сидеть на нем хоть стреляй

те хто продает не спекулятивное - будут снижать снижать и снижать - вслед за тающими сбережениями (Предназначенными для РН) и тающими доходами, номинированными в гривне

не забываем, по подщетам евроаналитиков в сложившейся конъюнктуре, как внешнеэкономической, так и внешнеполитической, для гривны видят выходом девальвацию на 20-30% в течении пары лет
но учитывая шо таких плавных у нас не бывает (т.к. нет такого эффекта от кидка пересичного олэня), бывают резкие
хотя, возможно и будет ступенчатая

т.е. в любом случае буитдешеветь
дешеветь до реалий укроэкономики
Андрей_В
 
Повідомлень: 19232
З нами з: 14.10.08
Подякував: 5 раз.
Подякували: 475 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 26 тра, 2012 13:14

  budivelnik написав:1 Я маю право приводити ціни в будь-яких валютах , а вже завдання НБУ виставляти на ці валюти курси.
Тому якщо я написав в гривнях , то грамотна людина самостійно може перерахувати гривню в долар, а для не грамотної а-ля захар , я це зроблю самостійно
Отже , якщо тут всіх цікавить тільки Київ
1 Середня ціна 2000 квартир в прайсі ( це Вам не хотелко/замануху привести , тут все по чесному )
КГС - 2010 рік - 10 400 грн = [b]1300 доларів
______2011 рік - 11 400 грн = 1425 доларів
_________________(1425-1300)/1300=+9% в рік[/b]
2 Тепер щодо заяложених зауважень про зміну сегментування
а - що КГС вийшов з будівництва найдешевшого житла в Києві , і на сьогодні є ще хтось хто будує в таких обємах і по таким цінам
б - якщо КГС залишається найдешевшим , то це він змінив сегмент чи просто сегмент подорожчав ?

Так що захар давай далі простині про КГС без аналізу що було і що є зараз .Я думаю розуму багато не потрібно просто викласти повідомлення про здачу (або затримку здачі) , якогось з обєктів , благо що таких обєктів сотні - тому ти без роботи не залишишся.

Повторяю Вам - сравнивать надо аналогичные объекты.
Вот примеру цены на объекты КГС в доме на стройплощадке №2 "в межах вул. Чорновола, Дмитрівської та Полтавської" в 2009

http://www.radikal.ru
А вот цены в этом доме сейчас http://www.kyivmiskbud.ua/price.php?rel=k
http://www.radikal.ru
Где тут рост в долларах на аналогичных объектах КГС (при курсе 8 грн/дол)?

По поводу КГС дешево строит вообще - вопрос тоже спорный.

Тот же Петя Шилюк на Троещине строит панельки сейчас дешевле чем там была цена КГС в 2009.

КГС 2009 цены на Троещине (панель)
http://www.radikal.ru

ПетяШилюк (ДБК-4) Троещина 2012 http://miloslavichi.dbk4.com.ua/czenyi.html
http://www.radikal.ru
Как видите при корректном рассмотрении цен продаж на объекты первички Вы опять сели в лужу с утверждением что у КГС наблюдается рост цен продаж в долларах в 9% в год и то что КГС дешево строит. :!:
zahar_
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23133
З нами з: 06.08.11
Подякував: 157 раз.
Подякували: 692 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 26 тра, 2012 14:12

  Андрей_В написав:
  budivelnik написав:ціна в гривнях не впала

вот именно
а доходы как бы у большинства в ней, родимой, не изменились, а у многих даже упали

Таким чином виходить слідуюче
1 Обвалісти кричать про обвал аргументуючи його своїми низькими доходами
2 Обвалісти свої низькі доходи пояснюють тим що в покупців їх продукції ситуація ще гірша , тому вони не можуть продати те що випускають
3 Обвалістам як серпом по яйцям ситуація в конкретного такого собі будівельника , в якого на відміну від них продукцію викупають і він не те що знижувати не збирається . а він ще й піднімає на рівень інфляції .
4 Найбільше на що спромоглися обвалісти це:
а - запропонувати будівельнику знизити свої ціни на 20%
б - таким чином ситуація в будівельника погіршиться і він буде виступати в одному хорі з обвалістами оспівуючи наближення задниці в державі.

Але зась
Я орієнтуюсь не на тих хто плаче , а на тих хто працює , тому коли 90% живуть в задниці і мріють про потрапляння в ще глибшу , то 10% вигрібають до світлого майбутнього .

Так що може славити ПОПУ яка в найближчий час для Вас наступить , я я з собою подібними буду й далі працювати в нормальних умовах.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27353
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 26 тра, 2012 14:27

  Oven написав:zahar_
по моим наблюдениям, тут нет ни одного человека который готов, что-то обсуждать с Будивельником. Тупо рекламирует свой таунхаус и пытается хоть, что-то продать.
В плане обсуждения - полный ноль, ни знаний ни образования нет, жизненный опыт - 6 лет в казарме портянки и нижнее бельё выдавал, потом на стройке не понятно кем, все, в голове полный мрак.

С ним многие спорили, но видя что оппонент постоянно занимается "підрахуй" (манипуляциями), решили дальнейшие споры и прения с таким постоянно жульничиющим оппонентом не проводить.

Что же касается меня - то кроме наблюдения и освещения собственного мнения о реальной картине КРЖН, я ещё как бы участвую в такой себе виртуальной забаве: заставь пузыренадувательского манипулятора съесть виртуальный галстук.

Вот и время от времени скармливаю ЫкспЭртов "галстуками".
zahar_
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23133
З нами з: 06.08.11
Подякував: 157 раз.
Подякували: 692 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 26 тра, 2012 14:28

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

obval
 
 
Повідомлення Додано: Суб 26 тра, 2012 14:35

  budivelnik написав:Обвалісти кричать про обвал аргументуючи його своїми низькими доходами

своими?))
тут рассуждают о РН в целом - не нужно ровнять по себе)))



2 Обвалісти свої низькі доходи пояснюють тим що в покупців їх продукції ситуація ще гірша , тому вони не можуть продати те що випускають

см п.1))

3 Обвалістам як серпом по яйцям ситуація в конкретного такого собі будівельника , в якого на відміну від них продукцію викупають і він не те що знижувати не збирається . а він ще й піднімає на рівень інфляції .

застрять капытами в бетоне и кричать про успешность ГЛУПО
все мы видели фото твоего незаселенного недостроя
в лучшем случае там живут твои родственники, либо пару человек попало, до кризиса


4 Найбільше на що спромоглися обвалісти це:
а - запропонувати будівельнику знизити свої ціни на 20%

не думаю шо это сильно поможет нормальной работе РН



Я орієнтуюсь не на тих хто плаче , а на тих хто працює , тому коли 90% живуть в задниці і мріють про потрапляння в ще глибшу , то 10% вигрібають до світлого майбутнього .

Так що може славити ПОПУ яка в найближчий час для Вас наступить , я я з собою подібними буду й далі працювати в нормальних умовах.


1
какое отношение рассуждения о светлом майбутнем имеют к состоянию дел на РН?))
2
девала ты таки боишься
ты думал 2008-2009, мол проскочили, убытки немного понесли, все позади?))
неа
власть популистов - Украина выбрала путь не шоковой терапии, но медленной стагнации на годы
я же тебе объяснял хде находится дефицит текущего счета - именно там, шо ты мне предлагаешь восхвалять ("може славити ПОПУ")


буитдешеветь

пс
буду й далі працювати в нормальних умовах.

тут есть один бот, рекламирующий действия КМУ итп
от него ты не далеко ушел
Андрей_В
 
Повідомлень: 19232
З нами з: 14.10.08
Подякував: 5 раз.
Подякували: 475 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 26 тра, 2012 14:44

  Андрей_В написав:
  budivelnik написав:Обвалісти кричать про обвал аргументуючи його своїми низькими доходами

своими?))
тут рассуждают о РН в целом - не нужно ровнять по себе)))

  Андрей_В написав:
  budivelnik написав:2 Обвалісти свої низькі доходи пояснюють тим що в покупців їх продукції ситуація ще гірша , тому вони не можуть продати те що випускають

см п.1))

Так я не зрозумів
Виходить , чим голосніше людина кричить про майбутню попу - тим краще в нього особисто стан ?
Так що андрій-бетон - не варто тут з хворої голови на здорову перекладати .
Якщо у Вас нормально - значить Ви змогли пристосуватись-значить інші зможуть-значить попи не буде.

Чи звання обвалісто/попіст - це така собі індульгенція від негараздів у власних справах ?

ПС
А на рахунок перевірки кому і що я продав - так я ще 2 роки тому пропонував Вам парі зі ставками 1 до 100 і навіть описав Вашу поведінку якої Ви будете притримуватись .

Запропонувати ще раз , чи й далі будемо вякати в надії що ніхто вякання перевірити не в стані ?

ППС
Можу навіть проплатити поїздку чебуречний край-Львів :D
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27353
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 26 тра, 2012 14:57

  budivelnik написав:Так я не зрозумів
Виходить , чим голосніше людина кричить про майбутню попу - тим краще в нього особисто стан ?


не правильно ты понял, как всегда
правильно - шо бы ты не делал - рынок у тебя не спросит, т.к. зависит от факторов, которые не то что бы зависели от тебя конкретно, ты даже их не понимаешь


пс
рекламу своего бетона оставь заробитчанам - твоей основной целевой группе
впрочем заробитчанин щас пошел не тот
сначала на заработанные деньги понастраивали понакупали для детей
а оказывается дети тож выросли и поехали к ним у еуропу работать
теперешний заробитчанин ставит цель остаться Там, но не покупать по дурным ценам не понятно для чего Здесь
Андрей_В
 
Повідомлень: 19232
З нами з: 14.10.08
Подякував: 5 раз.
Подякували: 475 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 26 тра, 2012 15:08

  obval написав:
  budivelnik написав:Запропонувати ще раз , чи й далі будемо вякати в надії що ніхто вякання перевірити не в стані ?


Помоему есть тут Вася_львов он уже и деньги насобирал на бензин
(его посты чего то сразу потёрли !!!) .. :wink:

вася створив власну гілочку , яка і зараз працює і на якій видно що він не правий. А тут йому ( до речі так само як і мені ) заборонено розборки по питання є/не має (житло-мешканці і так далі) влаштовувати.

А на рахунок назбирав/не назбирав , так вася ( чомусь мені здається що то був він ) був в мене на будові , коли я особисто проводив екскурсію для бажаючих глянути на те що я пропоную , але так як на дворі були і діти мешканців і прогулянки з собаками і так далі - то вася тихенько не признавшись скочив чи то в лацеті , чи то в епіку і був такий.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27353
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
  #1234 ... 2381>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
47692 950439
Переглянути останнє повідомлення
Пон 01 січ, 2018 00:40
airmax78
62848 1341305
Переглянути останнє повідомлення
Нед 01 січ, 2017 00:58
flyman
41443 723018
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 01 січ, 2016 00:44
Первый
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама