|
Україна виглядає як безмозка дурепа, тому що не користується |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 04 кві, 2013 14:28
Пропонуємо до обговорення: Україні є де взяти гроші - у країні безліч ресурсів, які можуть працювати на економіку
Дивися повний текст Україна виглядає як безмозка дурепа, тому що не користується емісійним інструментом - Супрун (АУДІО).
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101005
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 04 кві, 2013 14:28
..правильно говорит маститая баба-экономист... однако включив печатный станок очень легко преодолеть грань соотношения баланса нац.валюты и ресурсов, предполагаемых в ее обеспечение..а дальше - инфляция, гиперинфляция...
-
maestro71
-
-
- Повідомлень: 2204
- З нами з: 09.09.11
- Подякував: 168 раз.
- Подякували: 514 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 04 кві, 2013 14:28
Проблема не в эмиссии, проблема в том, что вся гривна окажется на валютном межбанке
-
martynko
-
-
- Повідомлень: 33
- З нами з: 20.05.10
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 6 раз.
-
-
Профіль
-
-
-
ololol
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 104
- З нами з: 08.03.11
- Подякував: 3 раз.
- Подякували: 22 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 04 кві, 2013 14:31
Дело в том, что эксперт слегка лукавит (или ошибается). НБУ печатается. (Да ещё как!!!  )
-
Изя Гуд
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 04 кві, 2013 14:31
martynko написав:Проблема не в эмиссии, проблема в том, что вся гривна окажется на валютном межбанке
именно поэтому она должна идти не в банковскую систему и не на покрытие дефицита бюджета, а на "великі інфраструктурні проекти". Как-то так, наверное...
-
p_d_boiko
-
-
- Повідомлень: 309
- З нами з: 17.12.12
- Подякував: 1 раз.
- Подякували: 26 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 04 кві, 2013 14:34
Изя Гуд написав:Дело в том, что эксперт слегка лукавит (или ошибается). НБУ печатается. (Да ещё как!!! )
ну официально никто ничего не печатает))) так, "обновляет"
-
spas
-
-
- Повідомлень: 3223
- З нами з: 11.10.11
- Подякував: 153 раз.
- Подякували: 516 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 04 кві, 2013 14:35
Теперь Изя даже прослушал запись.  Ох... пойду лапшу отдирать.
-
Изя Гуд
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 04 кві, 2013 14:36
spas написав: Изя Гуд написав:Дело в том, что эксперт слегка лукавит (или ошибается). НБУ печатается. (Да ещё как!!! )
ну официально никто ничего не печатает))) так, "обновляет"
Ну здрасьте! На 100 миллиардов гривен каждый год никто таки не печатает?
-
Изя Гуд
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 04 кві, 2013 14:43
Изя Гуд написав: Ну здрасьте! На 100 миллиардов гривен каждый год никто таки не печатает?
повторюсь - "официально" )))
-
spas
-
-
- Повідомлень: 3223
- З нами з: 11.10.11
- Подякував: 153 раз.
- Подякували: 516 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
566 |
|
|
|
1 |
1940 |
|
|
|
1 |
1484 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|