Україна виглядає як безмозка дурепа, тому що не користується

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #1234 ... 8>
Повідомлення Додано: Чет 04 кві, 2013 14:28

Україна виглядає як безмозка дурепа, тому що не користується

Пропонуємо до обговорення:
Україні є де взяти гроші - у країні безліч ресурсів, які можуть працювати на економіку

Дивися повний текст Україна виглядає як безмозка дурепа, тому що не користується емісійним інструментом - Супрун (АУДІО).
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101005
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 04 кві, 2013 14:28

..правильно говорит маститая баба-экономист... однако включив печатный станок очень легко преодолеть грань соотношения баланса нац.валюты и ресурсов, предполагаемых в ее обеспечение..а дальше - инфляция, гиперинфляция...
maestro71
 
Повідомлень: 2204
З нами з: 09.09.11
Подякував: 168 раз.
Подякували: 514 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 04 кві, 2013 14:28

Проблема не в эмиссии, проблема в том, что вся гривна окажется на валютном межбанке
martynko
 
Повідомлень: 33
З нами з: 20.05.10
Подякував: 0 раз.
Подякували: 6 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 04 кві, 2013 14:30

R2
Супрунка ВСЕГДА выглядит как полная дура, и ничего... :) :D
ololol
 
Заблокований
Повідомлень: 104
З нами з: 08.03.11
Подякував: 3 раз.
Подякували: 22 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 04 кві, 2013 14:31

Дело в том, что эксперт слегка лукавит (или ошибается).
НБУ печатается. :wink:
(Да ещё как!!! :roll: )
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 04 кві, 2013 14:31

  martynko написав:Проблема не в эмиссии, проблема в том, что вся гривна окажется на валютном межбанке

именно поэтому она должна идти не в банковскую систему и не на покрытие дефицита бюджета, а на "великі інфраструктурні проекти". Как-то так, наверное...
p_d_boiko
 
Повідомлень: 309
З нами з: 17.12.12
Подякував: 1 раз.
Подякували: 26 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 04 кві, 2013 14:34

  Изя Гуд написав:Дело в том, что эксперт слегка лукавит (или ошибается). НБУ печатается. (Да ещё как!!! )

ну официально никто ничего не печатает))) так, "обновляет"
spas
 
Повідомлень: 3223
З нами з: 11.10.11
Подякував: 153 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 04 кві, 2013 14:35

Теперь Изя даже прослушал запись. :)

Ох...
пойду лапшу отдирать.
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 04 кві, 2013 14:36

  spas написав:
  Изя Гуд написав:Дело в том, что эксперт слегка лукавит (или ошибается). НБУ печатается. (Да ещё как!!! )

ну официально никто ничего не печатает))) так, "обновляет"


Ну здрасьте!
На 100 миллиардов гривен каждый год никто таки не печатает?
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 04 кві, 2013 14:43

  Изя Гуд написав: Ну здрасьте! На 100 миллиардов гривен каждый год никто таки не печатает?

повторюсь - "официально" )))
spas
 
Повідомлень: 3223
З нами з: 11.10.11
Подякував: 153 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
 
  #1234 ... 8>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 566
Переглянути останнє повідомлення
Нед 10 тра, 2026 09:39
vitapysha
1 1940
Переглянути останнє повідомлення
Нед 19 кві, 2026 10:29
hxbbgaf
1 1484
Переглянути останнє повідомлення
Вів 14 кві, 2026 10:03
Примат
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама