|
Первинний ринок нерухомості почав оживати і навіть дає дохід |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 17 кві, 2013 08:09
Пропонуємо до обговорення: Ринок первинки почав оживати і навіть дає дохідність - експерт
Дивися повний текст Первинний ринок нерухомості почав оживати і навіть дає дохідність - експерт.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 100999
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 17 кві, 2013 08:09
Стаття замовна. Ринок житла, так як і усі інші в повній ж6пі. окрім ринку "продуктів" нічого не росте.
-
Karp
-
-
- Повідомлень: 1837
- З нами з: 22.03.10
- Подякував: 482 раз.
- Подякували: 320 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 17 кві, 2013 08:34
Якщо 31 грудня не продано жодної квартири, а 17 квітня продати всього одну квартиру - то НЕ ПАПЕРІ буде і дохідність і стабільність
-
Сергій_М
-
-
- Повідомлень: 619
- З нами з: 10.06.08
- Подякував: 103 раз.
- Подякували: 116 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 17 кві, 2013 08:48
спробуйте придбати в Києві напрклад 2-к квартиру в конкретному цікавому вам районі, скажемо за 75 тис., щоб вона потенційно не була проблемна в плані можливості подати відсудити її у вас, і ви здивуєтесь що купити немає чого або це коштує аж надто дорого. Головна проблема Києва надто мала пропозиція нормального житла без проблемної історії, в задовільному технічному стані і за адекватну вартість.
-
balik2
-
-
- Повідомлень: 186
- З нами з: 20.11.08
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 8 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 17 кві, 2013 08:53
balik2 написав:спробуйте придбати в Києві напрклад 2-к квартиру в конкретному цікавому вам районі, скажемо за 75 тис., щоб вона потенційно не була проблемна в плані можливості подати відсудити її у вас, і ви здивуєтесь що купити немає чого або це коштує аж надто дорого. Головна проблема Києва надто мала пропозиція нормального житла без проблемної історії, в задовільному технічному стані і за адекватну вартість.
больно дешево хотите  двушка должна стоить 100000, 3-ка 170000-200000  это я про вторичный рынок  П.С. нужно реально оценивать свои возможности и вы перестанете удивляться 
Востаннє редагувалось kievlyanka в Сер 17 кві, 2013 09:00, всього редагувалось 1 раз.
-
kievlyanka
-
-
- Повідомлень: 21084
- З нами з: 25.01.11
- Подякував: 675 раз.
- Подякували: 824 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 17 кві, 2013 08:58
kievlyanka квартиры никому ничего не должны
-
unrokan_pff
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 17 кві, 2013 09:07
Смешная новость, давно не слышал этого "специалиста". Но, как оказалось, иногда такие "эксперды" выходят из коматоза, чтобы выдать очередной пёрл
Востаннє редагувалось 257oliuH в Сер 17 кві, 2013 09:08, всього редагувалось 1 раз.
-
257oliuH
-
-
- Повідомлень: 725
- З нами з: 18.12.12
- Подякував: 70 раз.
- Подякували: 108 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 17 кві, 2013 09:07
balik2 написав:Головна проблема Києва надто мала пропозиція нормального житла без проблемної історії, в задовільному технічному стані і за адекватну вартість.
Проблемная история - проблема не недвиги,как таковой,а советского жилищного законодательства,которое за 20 лет почти никак не поменялось и по прежнему стоит горой за сторону продавца, а в покупателе видит "классового врага" и никак его не защищает. Посмотрите на другие, нормальные страны - если сделка у нотариуса прошла, значит - ВСЁ! Недовольные, обиженные, недоразвитые идут лесом - разговор окончен.
-
вадик
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 3556
- З нами з: 05.04.09
- Подякував: 110 раз.
- Подякували: 421 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 17 кві, 2013 09:11
опачки... приехали
-
yura_
-
1
-
- Повідомлень: 21929
- З нами з: 02.06.12
- Подякував: 1060 раз.
- Подякували: 1314 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 17 кві, 2013 09:20
kievlyanka написав: больно дешево хотите двушка должна стоить 100000, 3-ка 170000-200000 это я про вторичный рынок П.С. нужно реально оценивать свои возможности и вы перестанете удивляться
kievlyanka, попустите свою "хотелку" по поводу цены на 2-ки и 3-ки. На работе человек 5 месяцев назад купил 3-х комнатную "чешку" "под ремонт" за 5 минут пешком от метро 56 квадратов за 84 штуки баксов, за 12 штук сделал ремонт и вселился, так что 3-ка возле метро (не хрущоба) с ремонтом вышла в 96 штук баксов, а никак не "170000-200000". Продавайте свою 3-ку до посинения за такую цену (170-200 штук баксов) пока не опустите свою "хотелку" как минимум до 90 штук баксов. Удачи вам в этом.
Востаннє редагувалось DenAuditor в Сер 17 кві, 2013 09:22, всього редагувалось 1 раз.
-
DenAuditor
-
-
- Повідомлень: 393
- З нами з: 18.12.12
- Подякував: 611 раз.
- Подякували: 177 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
6 |
1341 |
П'ят 24 кві, 2026 11:15 Hotab
|
|
|
2 |
1851 |
|
|
|
1 |
1437 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|