Первинний ринок нерухомості почав оживати і навіть дає дохід

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #1234 ... 10>
Повідомлення Додано: Сер 17 кві, 2013 08:09

Первинний ринок нерухомості почав оживати і навіть дає дохід

Пропонуємо до обговорення:
Ринок первинки почав оживати і навіть дає дохідність - експерт

Дивися повний текст Первинний ринок нерухомості почав оживати і навіть дає дохідність - експерт.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 100999
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 17 кві, 2013 08:09

Стаття замовна. Ринок житла, так як і усі інші в повній ж6пі. окрім ринку "продуктів" нічого не росте.
Karp
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1837
З нами з: 22.03.10
Подякував: 482 раз.
Подякували: 320 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 17 кві, 2013 08:34

Якщо 31 грудня не продано жодної квартири, а 17 квітня продати всього одну квартиру - то НЕ ПАПЕРІ буде і дохідність і стабільність
Сергій_М
 
Повідомлень: 619
З нами з: 10.06.08
Подякував: 103 раз.
Подякували: 116 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 17 кві, 2013 08:48

спробуйте придбати в Києві напрклад 2-к квартиру в конкретному цікавому вам районі, скажемо за 75 тис., щоб вона потенційно не була проблемна в плані можливості подати відсудити її у вас, і ви здивуєтесь що купити немає чого або це коштує аж надто дорого.
Головна проблема Києва надто мала пропозиція нормального житла без проблемної історії, в задовільному технічному стані і за адекватну вартість.
balik2
Аватар користувача
 
Повідомлень: 186
З нами з: 20.11.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 8 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 17 кві, 2013 08:53

  balik2 написав:спробуйте придбати в Києві напрклад 2-к квартиру в конкретному цікавому вам районі, скажемо за 75 тис., щоб вона потенційно не була проблемна в плані можливості подати відсудити її у вас, і ви здивуєтесь що купити немає чого або це коштує аж надто дорого.
Головна проблема Києва надто мала пропозиція нормального житла без проблемної історії, в задовільному технічному стані і за адекватну вартість.

больно дешево хотите :wink:
двушка должна стоить 100000, 3-ка 170000-200000 :mrgreen:
это я про вторичный рынок 8)

П.С. нужно реально оценивать свои возможности и вы перестанете удивляться :mrgreen:
Востаннє редагувалось kievlyanka в Сер 17 кві, 2013 09:00, всього редагувалось 1 раз.
kievlyanka
Аватар користувача
 
Повідомлень: 21084
З нами з: 25.01.11
Подякував: 675 раз.
Подякували: 824 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 17 кві, 2013 08:58

kievlyanka
квартиры никому ничего не должны
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 17 кві, 2013 09:07

Смешная новость, давно не слышал этого "специалиста".
Но, как оказалось, иногда такие "эксперды" выходят из коматоза, чтобы выдать очередной пёрл
Востаннє редагувалось 257oliuH в Сер 17 кві, 2013 09:08, всього редагувалось 1 раз.
257oliuH
Аватар користувача
 
Повідомлень: 725
З нами з: 18.12.12
Подякував: 70 раз.
Подякували: 108 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 17 кві, 2013 09:07

  balik2 написав:Головна проблема Києва надто мала пропозиція нормального житла без проблемної історії, в задовільному технічному стані і за адекватну вартість.

Проблемная история - проблема не недвиги,как таковой,а советского жилищного законодательства,которое за 20 лет почти никак не поменялось и по прежнему стоит горой за сторону продавца, а в покупателе видит "классового врага" и никак его не защищает. Посмотрите на другие, нормальные страны - если сделка у нотариуса прошла, значит - ВСЁ! Недовольные, обиженные, недоразвитые идут лесом - разговор окончен.
вадик
 
Заблокований
Повідомлень: 3556
З нами з: 05.04.09
Подякував: 110 раз.
Подякували: 421 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 17 кві, 2013 09:11

опачки... приехали
yura_
1
 
Повідомлень: 21929
З нами з: 02.06.12
Подякував: 1060 раз.
Подякували: 1314 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 17 кві, 2013 09:20

  kievlyanka написав: больно дешево хотите двушка должна стоить 100000, 3-ка 170000-200000 это я про вторичный рынок П.С. нужно реально оценивать свои возможности и вы перестанете удивляться

kievlyanka, попустите свою "хотелку" по поводу цены на 2-ки и 3-ки. На работе человек 5 месяцев назад купил 3-х комнатную "чешку" "под ремонт" за 5 минут пешком от метро 56 квадратов за 84 штуки баксов, за 12 штук сделал ремонт и вселился, так что 3-ка возле метро (не хрущоба) с ремонтом вышла в 96 штук баксов, а никак не "170000-200000". Продавайте свою 3-ку до посинения за такую цену (170-200 штук баксов) пока не опустите свою "хотелку" как минимум до 90 штук баксов. Удачи вам в этом.
Востаннє редагувалось DenAuditor в Сер 17 кві, 2013 09:22, всього редагувалось 1 раз.
DenAuditor
 
Повідомлень: 393
З нами з: 18.12.12
Подякував: 611 раз.
Подякували: 177 раз.
 
Профіль
 
  #1234 ... 10>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
6 1341
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 24 кві, 2026 11:15
Hotab
2 1851
Переглянути останнє повідомлення
Сер 08 кві, 2026 12:02
hilladd
1 1437
Переглянути останнє повідомлення
Чет 12 бер, 2026 02:33
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама