Як отримати кредит: тестування ВТБ Банку

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Як оформити кредит, нюанси та проблеми, що виникають під час кредитування, кредитні ставки та ризики.
  #<12
Повідомлення Додано: Пон 22 кві, 2013 17:42

Самый интересный тест - это взять таки кредит и задержать выплату, вот тогда банк покажет свое нутро, ИМХО :roll: А посидеть поговорить с менеджером - это ничего не показывает, дойдите хотя б до подачи заявки, потом откажитесь и тоже интересно посмотреть на реакцию персонала :mrgreen:
Sean
 
Повідомлень: 2280
З нами з: 09.02.13
Подякував: 334 раз.
Подякували: 251 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 27 лют, 2014 22:53

Re: Як отримати кредит: тестування ВТБ Банку

Брала кредит у ВТБ 10тисяч грн. На картку отримала 8600грн. Потрапила у лікарню із тяжкими тілесними, мама з документами їздила у банк, щоб хоч якось його перенести чи пом"якшити. Менеджер її послав у ....Київ. Вийшло майже 4 місяці прострочки. Наступних 8 місяців сплачувала по 700-800грн(хоча без прострочок платіж мав би бути 453грн)На гарячій лінії не могли мені сказати конкретну сумму прострочки, щоразу звучала інша.за цих 8 місяців моє тіло кредиту не змінилось ні на копійку. І тут знову звінок начебто в мене прострочка і банк вимагає сплатити усю сумму, я їм і номер квитанції називала, дату. час. банк через який був платіж. безтолку все це було. і через 2 тижні мені зателефонували колектори. З ними було не так тяжко домовитись. як з банком. хоча звонили по 5 разів на місяць. І так я ще 13 місяців сплачувала 1167грн. Завдяки ВТБ моя кі забруднена. і я не вірю банкам. мабуть дешевше та легше взяти кредит у приватного кредитора під розумний процент.
arnisovna
 
 
Повідомлення Додано: Вів 18 бер, 2014 13:40

Re: Як отримати кредит: тестування ВТБ Банку

  arnisovna написав:мама з документами їздила у банк, щоб хоч якось його перенести чи пом"якшити

мама письменно просила сделать реструктуризацию задолженности?
Industrial
 
 
  #<12
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
27 25413
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 бер, 2024 15:56
Ірина_
1 2363
Переглянути останнє повідомлення
Вів 24 жов, 2023 16:25
maksimovasvitlana3
0 4150
Переглянути останнє повідомлення
Вів 22 сер, 2023 11:28
D2
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама
cron