Від суми та від тюрми, або Як у Німеччині повертають борги

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Нед 05 тра, 2013 13:06

Від суми та від тюрми, або Як у Німеччині повертають борги

Пропонуємо до обговорення:
Служба судових приставів Росії розішле 28 мільйонів СМС громадянам, які мають борги

Дивися повний текст Від суми та від тюрми, або Як у Німеччині повертають борги.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101008
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 05 тра, 2013 13:06

При чем тут приставы России до Германии? И при чем всё это до Украины?
Яльг
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 05 тра, 2013 15:45

Кредиты, которые выдаются под бандитский процент - возвращать не обязательно.
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 05 тра, 2013 20:46

  Изя Гуд написав:Кредиты, которые выдаются под бандитский процент - возвращать не обязательно.


А какой должен быть процент? 5% в год? Это в библии написано?
delicious
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4598
З нами з: 01.04.09
Подякував: 130 раз.
Подякували: 374 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 05 тра, 2013 22:00

Изя, не надо брать под бандитский процент.
sensei
 
Повідомлень: 1127
З нами з: 03.01.11
Подякував: 51 раз.
Подякували: 174 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 05 тра, 2013 23:19

  sensei написав:Изя, не надо брать под бандитский процент.


Брать надо, надо не отдавать. ;)

(Ибо риск неотдачи уже заложен в процент)
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 06 тра, 2013 04:25

  Изя Гуд написав: Брать надо, надо не отдавать. (Ибо риск неотдачи уже заложен в процент)

Логично.) У нас ещё система возврата долговых обязательств находится в зачаточном состоянии. Зато кредитование при этом до сих пор патологически процветает... Непонятно почему только...
Polza
 
Повідомлень: 540
З нами з: 02.02.10
Подякував: 6 раз.
Подякували: 6 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 06 тра, 2013 09:22

  Изя Гуд написав:Кредиты, которые выдаются под бандитский процент - возвращать не обязательно.

а зачем брать?
sladkoff
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 06 тра, 2013 10:37

  sladkoff написав:
  Изя Гуд написав:Кредиты, которые выдаются под бандитский процент - возвращать не обязательно.

а зачем брать?


Потому что кругом засилье рекламы.
(как вариант)
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 06 тра, 2013 10:39

В рекламе будущий должник не был предупреждён о том, что он берёт на себя обязательства...
(со всеми вытекающими из этого отягощающего обстоятельства).
Изя Гуд
 
 
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 279
Переглянути останнє повідомлення
Пон 08 чер, 2026 09:06
salvydas
1 1359
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 07:03
Ой+
1 1390
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 тра, 2026 19:18
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама