|
Від суми та від тюрми, або Як у Німеччині повертають борги |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Нед 05 тра, 2013 13:06
Пропонуємо до обговорення: Служба судових приставів Росії розішле 28 мільйонів СМС громадянам, які мають борги
Дивися повний текст Від суми та від тюрми, або Як у Німеччині повертають борги.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101008
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 05 тра, 2013 13:06
При чем тут приставы России до Германии? И при чем всё это до Украины?
-
Яльг
-
-
-
-
-
-
Додано: Нед 05 тра, 2013 15:45
Кредиты, которые выдаются под бандитский процент - возвращать не обязательно.
-
Изя Гуд
-
-
-
-
-
-
Додано: Нед 05 тра, 2013 20:46
Изя Гуд написав:Кредиты, которые выдаются под бандитский процент - возвращать не обязательно.
А какой должен быть процент? 5% в год? Это в библии написано?
-
delicious
-
-
- Повідомлень: 4598
- З нами з: 01.04.09
- Подякував: 130 раз.
- Подякували: 374 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 05 тра, 2013 22:00
Изя, не надо брать под бандитский процент.
-
sensei
-
-
- Повідомлень: 1127
- З нами з: 03.01.11
- Подякував: 51 раз.
- Подякували: 174 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 05 тра, 2013 23:19
sensei написав:Изя, не надо брать под бандитский процент.
Брать надо, надо не отдавать.  (Ибо риск неотдачи уже заложен в процент)
-
Изя Гуд
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 06 тра, 2013 04:25
Изя Гуд написав: Брать надо, надо не отдавать. (Ибо риск неотдачи уже заложен в процент)
Логично.) У нас ещё система возврата долговых обязательств находится в зачаточном состоянии. Зато кредитование при этом до сих пор патологически процветает... Непонятно почему только...
-
Polza
-
-
- Повідомлень: 540
- З нами з: 02.02.10
- Подякував: 6 раз.
- Подякували: 6 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 06 тра, 2013 09:22
Изя Гуд написав:Кредиты, которые выдаются под бандитский процент - возвращать не обязательно.
а зачем брать?
-
sladkoff
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 06 тра, 2013 10:37
sladkoff написав: Изя Гуд написав:Кредиты, которые выдаются под бандитский процент - возвращать не обязательно.
а зачем брать?
Потому что кругом засилье рекламы. (как вариант)
-
Изя Гуд
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 06 тра, 2013 10:39
В рекламе будущий должник не был предупреждён о том, что он берёт на себя обязательства... (со всеми вытекающими из этого отягощающего обстоятельства).
-
Изя Гуд
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
279 |
|
|
|
1 |
1359 |
П'ят 29 тра, 2026 07:03 Ой+
|
|
|
1 |
1390 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|