QBF Corporation (QB Finance)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Усе, що стосується інститутів спільного інвестування: Пайові, корпоративні та внутрішні інвестиційні фонди. Довірче управління активами через інвестиційну компанію або ПІФ.
  #<1 ... 789101112>
Повідомлення Додано: Сер 11 бер, 2015 14:40

RostovI
Мне согласовали немногим меньше 40.000 долларов на момент курса рубля 60. Вообще для старта можно попробовать начинать с минималки (это 30.000 USD). Ну а потом увеличивать по обстоятельствам.
OlegOrskij
Аватар користувача
 
Повідомлень: 14
З нами з: 06.03.15
Подякував: 2 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 11 бер, 2015 14:46

Re: QB Finance

Спасибо. Буду думать дальше.
RostovI
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10
З нами з: 04.03.15
Подякував: 8 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 20 тра, 2015 01:23

"Отсутствие интереса компании к Украинскому фондовому рынку объясняется отсутствием ликвидности, возможностью манипулирования рынком и слабой экономикой Украины."

Щось зовсім плохи дела у КюБі, навіть свій сайт в Україні прикрили. Видно наша економіка падає і падає їх інтерес до грошей українців.
З іншого боку по інформації Еконімічної правди їх офіс в Києві працює (30 співробітників мають роботу :) - "Наразі близько 30 співробітників компанії намагаються брати з вкладників суми від 10 тис дол. Інформацію про потенційних вкладників вони, схоже, отримують з нелегально отриманих баз даних. Через це QB Finance свої послуги, на відміну від MMCIS, активно не рекламує." http://www.epravda.com.ua/publications/ ... /2/495147/
rkn
 
Повідомлень: 202
З нами з: 12.08.10
Подякував: 11 раз.
Подякували: 13 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 26 сер, 2015 12:22

Re: QB Finance

Ребят, вот читаю я ваши комменты про QB Finance, и не влияют они на меня как-то убедительно, не вызывают негативного отношения к компании.
Зашел на этот форум случайно, так как советую другу уже с пол года инвестировать сюда. А он мне отвечает, мол: ты видел какие отзывы пишут об этой компании? Ну вот не выдержал уже и решил почитать что же там за отзывы.

Касательно звонков: ну где вы видели запуск новой темы, бизнеса без звонков?

Продвижение любой продукции начинается со звонка! И вы, я более чем уверен, начали бы раскрутку своего дела именно с этого.

База: да в Украине вообще покупка любой базы запрещена и нелегальна. Но вам звонят. И звонят все компании, будь то интернет провайдеры, пылесосы и т.д. И Киевстар мне постоянно присылает эту долбаную рекламу, хотя я никому не разрешал. Но на эти приколы мы же не так негативно реагируем.

Реклама: Неужели реклама для вас - это подтверждение надежности?!

В общем, я не просто так это все пишу, если бы не знал как это работает. И другу советую потому что имею позитивный опыт работы с компанией. За 2 года работы и выводил полностью деньги в разгар февральских событий 2014го – отдали. Потом положил обратно. Чистую прибыль выводят по требованию.
Не подумайте, что я кого то склоняю к сотрудничеству с ними.
Сами решайте, деньги то ваши)
Успехов в инвестировании!
killer1
 
Повідомлень: 3
З нами з: 26.08.15
Подякував: 1 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 01 вер, 2015 02:25

  killer1 написав:Ребят, вот читаю я ваши комменты про QB Finance, и не влияют они на меня как-то убедительно, не вызывают негативного отношения к компании.
Касательно звонков: ну где вы видели запуск новой темы, бизнеса без звонков?
Продвижение любой продукции начинается со звонка! И вы, я более чем уверен, начали бы раскрутку своего дела именно с этого.


https://youtu.be/6NVWql7jR6E
rkn
 
Повідомлень: 202
З нами з: 12.08.10
Подякував: 11 раз.
Подякували: 13 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 11 вер, 2015 09:18

Re: QB Finance

да-да, очень четкое описание любых продаж
killer1
 
Повідомлень: 3
З нами з: 26.08.15
Подякував: 1 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 22 вер, 2015 16:11

Единственный реальный обзор компании, который мне встретился, это на trueinvestor.
killer1
 
Повідомлень: 3
З нами з: 26.08.15
Подякував: 1 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 січ, 2016 12:45

Re: QB Finance

Интересная сегодня статья в Украинской правде 21.01.2016г.
http://www.epravda.com.ua/publications/ ... /2/495147/
Справді, послуги, які пропонує QB, повинні підпадати під ліцензування. У ТОВ "Кьюбі фінанс Україна" навіть формально сформований статутний капітал у розмірі 7 млн грн - мінімально необхідний для отримання відповідної ліцензії. Однак жодних ліцензій за даними Єдиного ліцензійного реєстру у компанії нема.
Якщо у компанії з'являються розчаровані клієнти, то навряд чи вони будуть звертатися до місцевих органів. Річ у тім, що рахунок QB відкриває за кордоном, а робити це українцям без індивідуальної ліцензії НБУ заборонено.
Якщо компетентні органи дізнаються, що клієнт відкрив рахунок за кордоном, то за українським законодавством на нього чекає штраф, рівний сумі вкладу. Отже, гучних скандалів навколо QB чекати не варто.
AleksandrBank
 
Повідомлень: 1
З нами з: 21.01.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 04 лют, 2016 18:35

Re: QB Finance

Сейчас звонили - предлагают от 10 тыс $ и гарантию сохранности капитала от 70 до 100%. Даже при 100% гарантии доходность выше, чем в банках в валюте.
varlo
 
Повідомлень: 6367
З нами з: 11.04.12
Подякував: 352 раз.
Подякували: 804 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 лют, 2016 16:38

QB Finance

Есть возможность разместить денежные средства через инвестиционные компании на фондовых и товарных рынках, так же использую услуги Хедж фондов.
s_tsykal_qb
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5
З нами з: 22.01.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 789101112>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама