Для тих хто знімає та здає житлову нерухомість у Києві

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 23342335233623372338 ... 2472>
Повідомлення Додано: Нед 27 лис, 2022 00:38

  cherchiltank написав:Доречі здавати зараз все-таки коаще ніж взагалі не здавати бо боятися що потенційний ремонт не окупиться з багатьох причин
1) багато людей потребують житло, і не здаючи його ви зменшуєте конкуренцію на ринку оренди тим самим тримаючи неадекватні ціни
2) орендарі що проживають у вашій оселі зможуть попередити якесь залиття/ пожежу/ якусь хуйню
3) про амортизацію ремонту думати взагалі не варто бо квіточка може перетворитись на руїни в будь-який момент
4)комунальні платежі хоч і низькі але всежтаки вони не ляжуть на вас
Це я кажу як ленлорд з 15 річним стажем у якого всі об’єкти зараз в оренді
І ще одна порада - безкоштовно - якщо у вас декілька об’єктів - один треба продавати зараз - навіть по бросовій ціні - це страховка на випадок якоїсь сраки, вона дозволить вам прожити кілька років більш менш нормально)

не зрозумів смисл цього дійства, хіба що нема подушки безпеки, все в бетоіні.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34467
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2760 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 27 лис, 2022 00:43

  Vlad442 написав:
  cherchiltank написав:Доречі здавати зараз все-таки коаще ніж взагалі не здавати бо боятися що потенційний ремонт не окупиться з багатьох причин

У Кийові у середньому сегменті та нижче це питання зараз не актуальне. Ціни зараз зовсім не бросові, то прибуток окупить амортизацію. Навесні можна було вагатись, чи здавати, чи чекати, зараз все зрозуміло.
  cherchiltank написав:І ще одна порада - безкоштовно - якщо у вас декілька об’єктів - один треба продавати зараз - навіть по бросовій ціні - це страховка на випадок якоїсь сраки, вона дозволить вам прожити кілька років більш менш нормально)

Тут не згоден. Людині треба подушка безпеки (і не одна). Не треба тримати усе до останньої копійки у нерухомості. Одночас надмірні запаси кєша не дуже потрібні. У скрутні часи гроші витрачаються тільки на їжу, тобто споживання обмежується мінімальними сумами. Не бачу сенсу продавати за безцінь щоб сховати під матрас на ринку де нема покупців, а тільки перекупи.

як на мене, то скажімо, на одного наразі вистачає $125 в місяць,
https://fi202x.blogspot.com/2022/10/3-2022.html
на трьох, хай $400.
Тобто на рік буде достатньо тримати готівкою на $5К.
Оренда трьох гостинок в Боярці покривають місячну потребу такої сім"ї.
Для чого продавати "по бросовій ціні"?


По чому зараз "бросова ціна гостинки" в Боярці?
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34467
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2760 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 27 лис, 2022 00:49

  UA написав:
  zerocool написав:
  UA написав:На олх начали указывать, что квартира расположена в неотключаемом доме.
Цены аренды советующие.
Также пошла мода указывать, что дом газифицирован.
С горячим чаем и борщем всё же веселее.

Яких ніколи не відключать не буває - є ті, які поки не від'єднали від критичної мережі з різних причин. Чув, що вже до половини таких, які сильно раділи, вже переключили на загальний режим,
А газові плитки для готування в принципі копійки стоять, магістральний газ це швидше страховка для обігріву наприклад.

Вы газовый балон в многоэтажку решили затащить?
Или критическая инфраструктура или два ввода в дом. Специально обученный человек переключает.
К критической инфраструктуре почему то отнесли даже такой антиквариат как АТС .
Те самые по которым бабушки Хуйла по проводному телефону проклинают.

В принципе газовая плита + безперебойник для освещения + дом до 9 этажей и уже более менее нормально.

для освітлення достатньо трьох елементів 18650,
або одного акумулятора 12В і жмені LED ламп на 12В
https://fi202x.blogspot.com/2022/11/led-12-7.html
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34467
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2760 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 27 лис, 2022 09:35

akurt я написав не для того .щоб відкрити дискусію хто з нас розумніший.чи у кого кращі поради(в усіх питаннях я залишу пальму первенства за Вами).хоча якщо відкинути мішуру з квартирами в анталіі- головна Ваша порада завжди була- емігрувати та обусурманитись. для більшості це не прийнятно.( чому повинні виїзжати з власної землі ?)
але не треба ТУТ казати як це правильно продавати за безцінь житло в Украіні та хизувати морем-лижами-комфортом-елементарно безпекою. коли більшість потерпає від війни. повинно ж бути елементарне виховання та почуття такту. цього не вчать в інститутах.
stellassvitonline
 
Повідомлень: 156
З нами з: 08.10.08
Подякував: 24 раз.
Подякували: 24 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 27 лис, 2022 11:17

  Investor_K написав:
  Frant написав:Цікаво, вельми цікаво!
Публіка ще не зрозуміла, що країну відкинуто в 1992 р, на 30 років назад.
Тільки населення вдвічі меньше, не 52 млн., а 26 млн., і територія розбомблена. Слава кравчуку, кучмі, януковичу та простакам,які їх обирали?

Народ біднішає на очах. Зменшуються запаси довоєнного жиру.
Я впевнений, що скоро орендні ставки (в грн.) поповзуть вниз, і суттєво вниз.

Вам не доля жити у квітучій країни. А от я планую це зробити

Не забудьте купити мегаватний електрогенератор))) вельми згодиться)))
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23791
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1654 раз.
Подякували: 2533 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 27 лис, 2022 13:32

Re: Для тих хто знімає та здає житлову нерухомість у Києві

  zerocool написав:А взагалі так, плита, екофлоу та найголовніше - наявність зв'язку/інтернету, і можна досить комфортно жити.

Прочитал такое. При полном блекауте с города лучше эвакуироваться.
Нарада в РДА для ОСББ

Підготовка Києва до можливого блекауту:

Основні загрози, які можуть бути від блекауту в Києві:
•  відсутність світла
•  відсутність опалення
•  відсутність будь-якої води в водогонах
•  відсутність зв’язку
1.  Відсутність світла призводить до відсутності зв’язку, води в водогонах та опалення в висотних багатоповерхівках, оскільки їх постачання залежить в роботи електронасосів. Краща ситуація з 5- і 9-поверхівками, для водопостачання і опалення вистачить міського тиску носіїв.
2.  Відсутність опалення несе найбільший ризик – це злиття води із системи опалення ( залити воду в систему неможливо в зимовий період, тобто навіть після закінчення блекауту можемо залишитися без опалення / замерзання і розриви системи опалення. найгірша ситуація для 5- і 9-поверхівок оскільки будинки старі і погано утеплені + системи йдуть по горищам і замерзають в першу чергу, тому при -10/-15 часу буде +/-доба, а висотні багатоповерхівки краще утеплені, насосні знаходяться в приміщеннях внизу будинків і у будинків є час до 5-7 днів при таких температурах. Щоб розуміти коли треба прискускати або спускати системи опалення варто на чердаках/балконах/підвалах поставити бутилки з водою і як тільки вода в них почне замерзати – треба зливати систему. Рішення про приспущення/спущення системи приймає кожен будинок самостійно без РДА, відповідальна особа – сказана у Формі Е8 яка подавалася при підготовці до опалювального сезону. При приспущенні/спущенні системи треба завчасно подумати куди систему спускати (в Чернігові весною спускали прямо в підвали щоб зберегти систему). Треба виробити алгоритм дій при пониженні температури!
3.  Окремі ризики має система каналізації: при відсутності світла і води в системі, робимо висновок що не працюють станції які перекачують нечистоти із мережі до відстойників. Тобто мешканці мають розуміти, що не можна ходити в туалет навіть із своєю водою, зливати в каналізацію залишки борщу – система наповниться і це все полізе в квартири, це треба черпати і виносити, а якщо сусіди зверху виїхали, то це буде капати зі стелі (така ситуація була кілька років тому в східних областях України). РДА рекомендують копати в дворах ями і ставити туалети-будки (так спасався в березні Чернігів). Мешканці можуть купити відра з кришками, вкладати туди сміттєвий пакет/кілька пакетів щоб не протекло, ходити сім’єю в пакет, потім зав’язувати і виносити на смітник. Біотуалети скоріше за все не буде кому обслуговувати – без в’язку просто не буде можливості викликати обслуговування!
4.  Питання пожежної безпеки: 1) при відключення світла – система не працює! 2) при відсутності зв’язку не працюють навіть служби екстренного виклику 101, 102, 103. Оскільки мешканці придбали в квартири небезпечні аккумулятори, балони з газом і горілки ризики виникнення пожежі зростають. Необхідно розробити алгоритм зв’язку з швидкою допомогою та пожежниками: 1) визначити де знаходяться найближчі пункти швидкої допомоги та пожежна станція 2) визначити список мешканців, які на власних авто зможуть поїхати до цих пунктів і іх викликати 3) визначити як працюватиме кнопка виклику поліції в цей період, на скільки вистачить зв’язку, чи можна через поліцію викликати швидку та пожежну в комендантський час
5.  Надати мешканцям перелік найближчих пунктів незламності та посилання на весь перелік: https://nezlamnist.gov.ua/ - там не можна жити, можна заряджати гаджети, доступ до інтернету, медикаментів, води, тепла, підігріти їжу та воду
6.  До бюветів буде приїжджати генератор щоб була можливість качати воду, нажаль РДА поки не визначила перелік бюветів, чи будуть всі, чи якась кількість – треба буде шукати.
7.  Варто мати невеликі генератори, скидатися з мешканцями на топливо, аби мати можливість зарядити гаджети та підігріти кип’яток! Великі генератори на будинок не радять, оскільки якщо в системі не буде води – насосам не буде чого качати, генератор для ліфтів не ефективно, опалення в квартирах жоден мобільний генератор не потягне.
Vlad442
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9399
З нами з: 07.10.14
Подякував: 6 раз.
Подякували: 2203 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Нед 27 лис, 2022 13:34

  stellassvitonline написав:головна Ваша порада завжди була- емігрувати та обусурманитись. для більшості це не прийнятно.
але не треба ТУТ казати як це правильно продавати за безцінь житло в Украіні та хизувати морем-лижами-комфортом-елементарно безпекою. коли більшість потерпає від війни. повинно ж бути елементарне виховання та почуття такту. цього не вчать в інститутах.

Не перегинайте палку та НЕ обманюйте:
- я НІКОЛИ не давав поради емігрувати. "Ніколи" від слова"Ніколи". Якщо наведете цитату, де я радив емігрувати - буду радий.
Якщо це не так - НЕ пишіть відверті домисли.

- я завжди вів гілку - вже 5 років - і все це ДО ВІЙНИ - та давав пораду як інвестувати в нерухомість за кордоном на власному досвіді - це роблять мільйони людей у всьому світі. Я завжди говорив, що варто викопати гроші з попід груші, варто продати "Шевченкові хати" та забуті Богом дачі з трьома помідорами та бідончиком колорадських жуків, іржаві авто та іржаві гаражі та створити "запасний аеродром" для себе, коханого/коханої; для дітей, коханих; для батьків, коханих.
І все це писав - про гроші з попід груші та "Шевченкові хати" за 4 роки до війни і всі роки до лютого 2022 року.
Відчуйте різницю.

- я не раз писав, що нерухомість - річ чутлива - я НЕ закликав когось продавати за безцінь - Ви обманюєте знову і знову - я, по-перше, написав ВСЬОГО ОДИН ПРИКЛАД - ВСЬОГО ОДИН - коли людина вирішила продати те, що вартувало ніби то за цінами київських понтів 450 000 - за 150 000. Можливо, він і купував за 150 000 і просто повернув свої гроші. Без профіту. Я Ваші київські понти по 3500$ за кв. м не знав, не знаю та не купував залізобетонні паралелепіпеди з "модними МОПами" з метою переподажу сусіду.
По-друге, я раніше писав, що в нерухомості працює головне правило таке (цитую сам себе):
"В нерухомості, як і в сексі, все слід робити швидко та вчасно".
Хто його забуває - той страждає. Tут я винний в чомусь?

Я розумію, що часи надважкі - жахливі - всі нервуються, якщо не сказати більше - але й обманювати не треба.
Принаймні самому собі.

P.S. Я так і не дочекався відповіді на своє просте запитання: що саме Ви особисто радили учасникам форуму. Я пропустив - мабуть - напишіть, реально цікаво.
Востаннє редагувалось akurt в Нед 27 лис, 2022 16:33, всього редагувалось 2 разів.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9464
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 27 лис, 2022 14:27

akurt та я і не претендую на роль радника. хто я врешті-решт такий? так погуляти вийшов. але ,поміж іншим. в брехні не помічений (на тому і стою).це я так- своі оціночні судження висловив. а те що Ви так гарячкуєте та переходити на особистості.-показує. що задів за живе.
stellassvitonline
 
Повідомлень: 156
З нами з: 08.10.08
Подякував: 24 раз.
Подякували: 24 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 27 лис, 2022 14:36

akurt і хоч встрельте- не помьятаю перепалку з квестором по долл . по 13 чи 14. і щоб шось радив комусь. мабуть з якоюсь пані Ви тут спутали мене. депо з форума так- забрав. (був такий гріх). куди дів-теж не помьятаю. в тумбочку. скоріш за все.
stellassvitonline
 
Повідомлень: 156
З нами з: 08.10.08
Подякував: 24 раз.
Подякували: 24 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 27 лис, 2022 15:04

  stellassvitonline написав:akurt та я і не претендую на роль радника. хто я врешті-решт такий? так погуляти вийшов. але ,поміж іншим. в брехні не помічений (на тому і стою).це я так- своі оціночні судження висловив. а те що Ви так гарячкуєте та переходити на особистості.-показує. що задів за живе.

Мене НЕ заділо за живе, тому що тут форум фінансовий і мова йде про гроші людей.
Я вже звик, що обманюють майже біз кінця.
Фіннанси люблять чіткість... та точність...
Почитайте вище СВОЄ на тему (цитую) "переходити на особистості" яку купу БЕЗПІДСТАВНИХ звинувачень ("оціночні судження" - це інше зовсім) виклали особисто на мене.
Тут про гроші.

Шкода, що не пам"ятаєте пораду від Квесторе_поверніться - неймовірно чудова людина.
І пораду він давав саме Вам особисто. Шкода, що забули. То майже геній. А я пам"ятаю...
Я поради і Квестора (супер порадник для тисяч українців у важкі часи - особисто я діяв виключно так, як він радив і прислуховувався до його порад) і Квесторе_поверніться не забуваю.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9464
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 23342335233623372338 ... 2472>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
117169 29322802
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:56
Frant
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 876, 877, 878
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 09:24
8771 6902113
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:36
akurt
9981 6234361
Переглянути останнє повідомлення
Нед 24 бер, 2024 22:49
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама