Для тих хто знімає та здає житлову нерухомість у Києві

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 17671768176917701771 ... 2466>
Повідомлення Додано: Сер 19 лют, 2020 10:40

  Frant написав:
Тому дехто з орендодавців - не бере квартирантів з малими дітьми, з домашніми тваринами, турків, азербайджанців та інших кавказців. :wink:

І арабів.
Vadim_
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 3092
З нами з: 23.05.14
Подякував: 600 раз.
Подякували: 486 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 19 лют, 2020 10:42

  Vadim V написав:
  Frant написав:
Тому дехто з орендодавців - не бере квартирантів з малими дітьми, з домашніми тваринами, турків, азербайджанців та інших кавказців. :wink:

І арабів.

А як ситуація з африканськими неграми?
Вони смирні?
Чи такі ж гарячі і зухвалі, як кавказці?
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23776
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1651 раз.
Подякували: 2531 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 19 лют, 2020 14:43

Різдвяна історія
Минулого грудня, напередодні різдвяно-новорічних свят, Святий Миколай чи не вперше за моє 20-тирічне лендлордівське життя оминув мене своєю увагою, пролетів на санях з оленями повз мою оселю, не поклавши не те що подарунки до різдвяної шкарпетки, а й взагалі пошкодувавши для мене цей самий елемент одягу. Усе почалося наприкінці другої декади останнього місяця 2019-го року. Відправився до орендарів останньої з трьох квартир по гроші і квитанції, захожу до кімнатки консьєржів, де мене інформують щодо активного протягом останнього тижня руху моїх клієнтів з якимись коробками (консьєржка нарахувала більше 30-ти). Я її заспокоїв, оскільки мені відомо, що орендарі займаються дрібним бізнесом і на лоджіях зберігали картонні короби. Піднімаюся у квартиру, де квартиранти ошелешили повідомленням про вимушений від"їзд на малу батьківщину і можливість звільнити квартиру лише 31 грудня. "Що-о-о-о ???!!!", - питання розірвало мій мозок, але зовнішньо залишився стриманим. Причину вигадали вагому - хвороба дуже близького родича, але, підозрюю, цей теракт готувався ще з кінця вересня при підписанні чергового договору (подовження) на пів року. Мешкала ця родина у моїй квартирі 7,5 років. Початкова орендна ставка - 3100 грн, остання - 8300 грн. Люди видавалися мені дуже порядними щодо грошових відносин, тому 2/3 заставної суми повернув їм ще влітку 2013 року, щоб гроші для них не знецінювалися. Не буду переповідати, як вони виселялися з квартири 31-го грудня, бо то окремий роман у трьох томах. Тож з 1-го січня почався період втрати (простоювання житла) і витрати (ремонтик, заміна окремих меблів, прибирання) грошенят. Ця квартира відпочатку була найскромнішою серед трьох наявних в оренді, але її стан на момент вибуття клієнтів мене вельми засмутив. Для уяви: шпалери навкруги усіх вимикачів були чорні від бруду, жодна конфорка електроплити не працювала, шланг пральної машини підтікав, тахту розірвано до пружин, люстру зіпсовано без можливості відновлення, на килимі краплі від паяльного олова, усі внутрішні двері полущені і забруднені, рами вікон і дверей лоджій у брудних відбитках пальців і ще … тощо, тощо, тощо. Усував проблеми без поспіху і поступово (з огляду на свята і апріорі відсутність у цей період попиту). Викинув диван, тахту, більшу частину кухонних меблів. Загальні витрати на приведення квартири до прийнятного стану склали 25400 грн. Інфу на ОЛХ виклав напочатку лютого, здав через 10 днів за нижчою від попередньої (вересневої) ставкою, хоча квартиру було оновлено. Попит навіть у сегменті до 8000 грн біля метро на ПОХ ніякий, майже штиль. На цьому б закінчити оповідати різдвяну історію, але, любі малята, це тільки початок як в анекдоті про білу і чорну смугу. Насправді замість Святого Миколая прилетіли аж три чорних лебеді. Щодо другого я вам уже розлого розповів. Далі стисло. Першим заявилося невеличке чорняве лебедятко ще у листопаді: тріснув акрил у ванні на квартирі з хорошим ремонтом у прицентральній локації. Довго не міг віднайти номер телефону майстра-виконавця, який пару років тому виконував замовлення. Проблему вирішив у січні за невеликі гроші. Перед клієнтами незручно, на душу тиснув камінь. Аж ось у середині січня залишки новорічних вогників мого настрою закрили величезні чорні крила чергового лебедя. Телефонує орендар моєї третьої квартири і повідомляє про дві проблеми: зламався змішувач у ванній кімнаті та у будинку відімкнули газ. На ранок змішувач придбав в Епіцентрі і до обіду встановив. Щодо газу - чорний лебідь й досі не відлетів, більше місяця клієнти живуть без можливості приготувати їжу і помитися гарячою водою. Проблема у неадекватних сусідах, які відмовляють працівникам Київгазу здійснити в їхніх оселях необхідні маніпуляції та не бажають платити за це гроші. Уже другий місяць роблю клієнтам величезну знижку на орендну плату. Виїхати вони не можуть, бо завершують ремонт у новобудові, яку придбали, і залишилося до переїзду ще два місяці. Тож з 1-го січня маю суцільні втрати, втрати, втрати. Ніби кимсь пороблено. Таке у мене за 20 років вперше. Хто скаже, що життя лендлорда безхмарне, закидайте його камінням. І ще прохання: якщо зустрінете Святого Миколая, перекажіть, що я його розшукую і … дуже сердитий.
ihorkyiv
 
Повідомлень: 813
З нами з: 01.05.17
Подякував: 151 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 19 лют, 2020 15:05

Re: Для тех кто снимает и сдает жилую недвижимость в Киеве -

ihorkyiv написав:Різдвяна історія
Минулого грудня, напередодні різдвяно-новорічних свят, Святий Миколай чи не вперше за моє 20-тирічне лендлордівське життя оминув мене своєю увагою, пролетів на санях з оленями повз мою оселю, не поклавши не те що подарунки до різдвяної шкарпетки, а й взагалі пошкодувавши для мене цей самий елемент одягу. Усе почалося наприкінці другої декади останнього місяця 2019-го року. Відправився до орендарів останньої з трьох квартир по гроші і квитанції, захожу до кімнатки консьєржів, де мене інформують щодо активного протягом останнього тижня руху моїх клієнтів з якимись коробками (консьєржка нарахувала більше 30-ти). Я її заспокоїв, оскільки мені відомо, що орендарі займаються дрібним бізнесом і на лоджіях зберігали картонні короби. Піднімаюся у квартиру, де квартиранти ошелешили повідомленням про вимушений від"їзд на малу батьківщину і можливість звільнити квартиру лише 31 грудня. "Що-о-о-о ???!!!", - питання розірвало мій мозок, але зовнішньо залишився стриманим. Причину вигадали вагому - хвороба дуже близького родича, але, підозрюю, цей теракт готувався ще з кінця вересня при підписанні чергового договору (подовження) на пів року. Мешкала ця родина у моїй квартирі 7,5 років. Початкова орендна ставка - 3100 грн, остання - 8300 грн. Люди видавалися мені дуже порядними щодо грошових відносин, тому 2/3 заставної суми повернув їм ще влітку 2013 року, щоб гроші для них не знецінювалися. Не буду переповідати, як вони виселялися з квартири 31-го грудня, бо то окремий роман у трьох томах. Тож з 1-го січня почався період втрати (простоювання житла) і витрати (ремонтик, заміна окремих меблів, прибирання) грошенят. Ця квартира відпочатку була найскромнішою серед трьох наявних в оренді, але її стан на момент вибуття клієнтів мене вельми засмутив. Для уяви: шпалери навкруги усіх вимикачів були чорні від бруду, жодна конфорка електроплити не працювала, шланг пральної машини підтікав, тахту розірвано до пружин, люстру зіпсовано без можливості відновлення, на килимі краплі від паяльного олова, усі внутрішні двері полущені і забруднені, рами вікон і дверей лоджій у брудних відбитках пальців і ще … тощо, тощо, тощо. Усував проблеми без поспіху і поступово (з огляду на свята і апріорі відсутність у цей період попиту). Викинув диван, тахту, більшу частину кухонних меблів. Загальні витрати на приведення квартири до прийнятного стану склали 25400 грн. Інфу на ОЛХ виклав напочатку лютого, здав через 10 днів за нижчою від попередньої (вересневої) ставкою, хоча квартиру було оновлено. Попит навіть у сегменті до 8000 грн біля метро на ПОХ ніякий, майже штиль. На цьому б закінчити оповідати різдвяну історію, але, любі малята, це тільки початок як в анекдоті про білу і чорну смугу. Насправді замість Святого Миколая прилетіли аж три чорних лебеді. Щодо другого я вам уже розлого розповів. Далі стисло. Першим заявилося невеличке чорняве лебедятко ще у листопаді: тріснув акрил у ванні на квартирі з хорошим ремонтом у прицентральній локації. Довго не міг віднайти номер телефону майстра-виконавця, який пару років тому виконував замовлення. Проблему вирішив у січні за невеликі гроші. Перед клієнтами незручно, на душу тиснув камінь. Аж ось у середині січня залишки новорічних вогників мого настрою закрили величезні чорні крила чергового лебедя. Телефонує орендар моєї третьої квартири і повідомляє про дві проблеми: зламався змішувач у ванній кімнаті та у будинку відімкнули газ. На ранок змішувач придбав в Епіцентрі і до обіду встановив. Щодо газу - чорний лебідь й досі не відлетів, більше місяця клієнти живуть без можливості приготувати їжу і помитися гарячою водою. Проблема у неадекватних сусідах, які відмовляють працівникам Київгазу здійснити в їхніх оселях необхідні маніпуляції та не бажають платити за це гроші. Уже другий місяць роблю клієнтам величезну знижку на орендну плату. Виїхати вони не можуть, бо завершують ремонт у новобудові, яку придбали, і залишилося до переїзду ще два місяці. Тож з 1-го січня маю суцільні втрати, втрати, втрати. Ніби кимсь пороблено. Таке у мене за 20 років вперше. Хто скаже, що життя лендлорда безхмарне, закидайте його камінням. І ще прохання: якщо зустрінете Святого Миколая, перекажіть, що я його розшукую і … дуже сердитий.
Цей опус стільки читати тому, що ви втратили півмісяця орендної плати ака 4тис грн? Строк на повідомлення 30 днів, ніяких штрафів немає і не може бути.
8 років нуль вкладених коштів в квартиру, а потім розрив шаблона, що люди зїзджають на півмісяця раніше
Скупі пішли орендодавці, ще й себе порівнюютт з США
CRUSADER
Аватар користувача
 
Повідомлень: 237
З нами з: 24.10.06
Подякував: 150 раз.
Подякували: 30 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 19 лют, 2020 15:24

Співчуваю. Виділяю те, що зачепило.

  ihorkyiv написав:...
Люди видавалися мені дуже порядними щодо грошових відносин, тому 2/3 заставної суми повернув їм ще влітку 2013 року, щоб гроші для них не знецінювалися.

Даремно довіряли (зроблю висновки для себе також).

  ihorkyiv написав:...
Ця квартира відпочатку була найскромнішою серед трьох наявних в оренді, але її стан на момент вибуття клієнтів мене вельми засмутив.

Стан відповідає ЦА. І навпаки теж :?

  ihorkyiv написав:...
Довго не міг віднайти номер телефону майстра-виконавця...
Перед клієнтами незручно, на душу тиснув камінь.
...

Не переймайтесь - ви зробили що могли.

  ihorkyiv написав:... більше місяця клієнти живуть без можливості приготувати їжу і помитися гарячою водою. Проблема у неадекватних сусідах, які відмовляють працівникам Київгазу здійснити в їхніх оселях необхідні маніпуляції та не бажають платити за це гроші. Уже другий місяць роблю клієнтам величезну знижку на орендну плату. Виїхати вони не можуть, бо завершують ремонт у новобудові, яку придбали, і залишилося до переїзду ще два місяці.
...

Знову не ваша проблема (виділено червоним), а ви зробили що могли (виділено синім).

  ihorkyiv написав:Тож з 1-го січня маю суцільні втрати, втрати, втрати. Ніби кимсь пороблено. Таке у мене за 20 років вперше. Хто скаже, що життя лендлорда безхмарне, закидайте його камінням. І ще прохання: якщо зустрінете Святого Миколая, перекажіть, що я його розшукую і … дуже сердитий.


Забийте і не перейматесь - ви вирулюєте що можете, що не можете - стараєтесь владнати іншим способом. Це нормальний, адекватний підхід.

Після всієї цієї хоботні зробіть самі собі хороший подарунок - за те, що ви все вирулили і все залишилось позаду, і ви - такий молодець. Потім забудьте як щось незначне (тому що крім вас - всім пох і зараз це не має абсолютно ніякого значення).
galadriel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 556
З нами з: 29.01.18
Подякував: 47 раз.
Подякували: 133 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 19 лют, 2020 15:45

  Frant написав:
  Vadim V написав:
  Frant написав:
Тому дехто з орендодавців - не бере квартирантів з малими дітьми, з домашніми тваринами, турків, азербайджанців та інших кавказців. :wink:

І арабів.

А як ситуація з африканськими неграми?
Вони смирні?
Чи такі ж гарячі і зухвалі, як кавказці?

Я, хз.
Vadim_
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 3092
З нами з: 23.05.14
Подякував: 600 раз.
Подякували: 486 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 19 лют, 2020 15:48

galadriel
Дякую. "Усе що нас не вбиває, робить нас сильнішими". Щодо подарунку собі коханому, то відкладається, оскільки 8-го січня мав відлітати з дружиною до Шарму на 10 днів. Не склалося. Може й на краще. Уявляю паніку клієнта, якому відімкнули газ, зламався змішувач і відсутній зв"язок з орендодавцем. ))
ihorkyiv
 
Повідомлень: 813
З нами з: 01.05.17
Подякував: 151 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 19 лют, 2020 15:53

  Frant написав:
  Vadim V написав:
  Frant написав:
Тому дехто з орендодавців - не бере квартирантів з малими дітьми, з домашніми тваринами, турків, азербайджанців та інших кавказців. :wink:

І арабів.

А як ситуація з африканськими неграми?
Вони смирні?
Чи такі ж гарячі і зухвалі, як кавказці?


- Ухх, я на тих негрів дивитись не можу... Чорні, а наглі!! (с)

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
galadriel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 556
З нами з: 29.01.18
Подякував: 47 раз.
Подякували: 133 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 19 лют, 2020 16:08

CRUSADER Прочитавши ваш комент, грішним ділом подумав, а чи не від ваших пальчиків залишилися брудні посліди на стінах і вікнах моєї квартири ?? Та ні, примарилося. Адже нечепури не унікальні, їх легіон.
ihorkyiv
 
Повідомлень: 813
З нами з: 01.05.17
Подякував: 151 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 19 лют, 2020 16:22

  ihorkyiv написав:Різдвяна історія
Минулого грудня, напередодні різдвяно-новорічних свят, Святий Миколай чи не вперше за моє 20-тирічне лендлордівське життя оминув мене своєю увагою, пролетів на санях з оленями повз мою оселю, не поклавши не те що подарунки до різдвяної шкарпетки, а й взагалі пошкодувавши для мене цей самий елемент одягу. Усе почалося наприкінці другої декади останнього місяця 2019-го року. Відправився до орендарів останньої з трьох квартир по гроші і квитанції, захожу до кімнатки консьєржів, де мене інформують щодо активного протягом останнього тижня руху моїх клієнтів з якимись коробками (консьєржка нарахувала більше 30-ти). Я її заспокоїв, оскільки мені відомо, що орендарі займаються дрібним бізнесом і на лоджіях зберігали картонні короби. Піднімаюся у квартиру, де квартиранти ошелешили повідомленням про вимушений від"їзд на малу батьківщину і можливість звільнити квартиру лише 31 грудня. "Що-о-о-о ???!!!", - питання розірвало мій мозок, але зовнішньо залишився стриманим. Причину вигадали вагому - хвороба дуже близького родича, але, підозрюю, цей теракт готувався ще з кінця вересня при підписанні чергового договору (подовження) на пів року. Мешкала ця родина у моїй квартирі 7,5 років. Початкова орендна ставка - 3100 грн, остання - 8300 грн. Люди видавалися мені дуже порядними щодо грошових відносин, тому 2/3 заставної суми повернув їм ще влітку 2013 року, щоб гроші для них не знецінювалися. Не буду переповідати, як вони виселялися з квартири 31-го грудня, бо то окремий роман у трьох томах. Тож з 1-го січня почався період втрати (простоювання житла) і витрати (ремонтик, заміна окремих меблів, прибирання) грошенят. Ця квартира відпочатку була найскромнішою серед трьох наявних в оренді, але її стан на момент вибуття клієнтів мене вельми засмутив. Для уяви: шпалери навкруги усіх вимикачів були чорні від бруду, жодна конфорка електроплити не працювала, шланг пральної машини підтікав, тахту розірвано до пружин, люстру зіпсовано без можливості відновлення, на килимі краплі від паяльного олова, усі внутрішні двері полущені і забруднені, рами вікон і дверей лоджій у брудних відбитках пальців і ще … тощо, тощо, тощо. Усував проблеми без поспіху і поступово (з огляду на свята і апріорі відсутність у цей період попиту). Викинув диван, тахту, більшу частину кухонних меблів. Загальні витрати на приведення квартири до прийнятного стану склали 25400 грн. Інфу на ОЛХ виклав напочатку лютого, здав через 10 днів за нижчою від попередньої (вересневої) ставкою, хоча квартиру було оновлено. Попит навіть у сегменті до 8000 грн біля метро на ПОХ ніякий, майже штиль. На цьому б закінчити оповідати різдвяну історію, але, любі малята, це тільки початок як в анекдоті про білу і чорну смугу. Насправді замість Святого Миколая прилетіли аж три чорних лебеді. Щодо другого я вам уже розлого розповів. Далі стисло. Першим заявилося невеличке чорняве лебедятко ще у листопаді: тріснув акрил у ванні на квартирі з хорошим ремонтом у прицентральній локації. Довго не міг віднайти номер телефону майстра-виконавця, який пару років тому виконував замовлення. Проблему вирішив у січні за невеликі гроші. Перед клієнтами незручно, на душу тиснув камінь. Аж ось у середині січня залишки новорічних вогників мого настрою закрили величезні чорні крила чергового лебедя. Телефонує орендар моєї третьої квартири і повідомляє про дві проблеми: зламався змішувач у ванній кімнаті та у будинку відімкнули газ. На ранок змішувач придбав в Епіцентрі і до обіду встановив. Щодо газу - чорний лебідь й досі не відлетів, більше місяця клієнти живуть без можливості приготувати їжу і помитися гарячою водою. Проблема у неадекватних сусідах, які відмовляють працівникам Київгазу здійснити в їхніх оселях необхідні маніпуляції та не бажають платити за це гроші. Уже другий місяць роблю клієнтам величезну знижку на орендну плату. Виїхати вони не можуть, бо завершують ремонт у новобудові, яку придбали, і залишилося до переїзду ще два місяці. Тож з 1-го січня маю суцільні втрати, втрати, втрати. Ніби кимсь пороблено. Таке у мене за 20 років вперше. Хто скаже, що життя лендлорда безхмарне, закидайте його камінням. І ще прохання: якщо зустрінете Святого Миколая, перекажіть, що я його розшукую і … дуже сердитий.


Самая непритязательная Ваша квартира сдавалась 7,5 лет одним арендатрам и всего штуцер вложений. То есть, 140 баксов в год. Не так плохо. У меня было, что после 4-х лет были вложения 2 куе. Квартира стала лучше? Пусть даже сейчас сдалась чуть дешевле - но сейчас ведь и не сентябрь. Зато сдав в феврале,...смотрим на календарь...через полгода...оппа! август! Поднимаем ценник "с чувством глубокого удовлетворения" до 8500 и в случае съезда, что не очень вероятно, съезда, сдаем за 9.
Люди прожили 7,5 лет в уставшей квартире...скорей всего они тоже от нее устали. И нашли лучшую. Значит назрел момент "подкормить корову" прежде чем доить ее дальше. Когда-бы Вы хотели чтобы они съехали? в апреле? Вы-бы с ней провозились недели 3-4 и фиг-бы уже сдали в мае...а потом лето. То есть, можно было попасть в более не приятную ситуацию.
Так что, эта ситуация должна была случиться рано или поздно и случилась не самым худшим способом.
Остальные "лебляди" - это мелочи, ничего страшного.
Очевидно, Вам в один момент Ваши квартиры напомнили не деньгами, а заботами (чего похоже давно не было) - вот Вы и приняли за стаю семейства утиных.
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16332
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8261 раз.
Подякували: 5124 раз.
 
Профіль
3
3
3
  #<1 ... 17671768176917701771 ... 2466>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
116946 29268321
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 бер, 2024 23:00
UA
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 868, 869, 870
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 09:24
8690 6890748
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 бер, 2024 18:06
Дюрі-бачі
9959 6226756
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 бер, 2024 01:06
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама