Для тих хто знімає та здає житлову нерухомість у Києві

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 15981599160016011602 ... 2471>
Повідомлення Додано: Суб 24 сер, 2019 13:45

  Frant написав:
  rjkz написав:
  _Mykola_ написав:Вы готовите в квартире на мангале с лиственными дровами? :roll: :lol:


Когда-то, при Союзе, был фильм (кавказский какой-то) как из какого-то горного аула пришли по какому-то вопросу аксакалы в райцентр, их со всем восточным почтением и гостеприимством поселили в гостинничку, а потом пригласили на ужин. Те отказываются, дескать, мы уже мясо пожарили. Работница гостинницы "Где на кухне?" "Э-э, женщина, мясо приготовленное не на огне - это не мясо! Поэтому я развел костер" "Хххдддеее... (теряя сознание)? Во дворе?" " Зачэм во дворе? На балконе" (Барышня падает в обморок).




Я особисто бачив, як на окраїні Києва (район, наближений до ДВРЗ), на балконі 2-го поверху 4-поверхової сталінки люмпен-пролетарі готували шашлик на мангалі. Диму було - на весь двір!!!


В Липинке это предусмотрено проектом :shock:
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16383
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8275 раз.
Подякували: 5144 раз.
 
Профіль
3
3
3
Повідомлення Додано: Суб 24 сер, 2019 14:02

  _Mykola_ написав:
  Frant написав:Я особисто бачив, як на окраїні Києва (район, наближений до ДВРЗ), на балконі 2-го поверху 4-поверхової сталінки люмпен-пролетарі готували шашлик на мангалі. Диму було - на весь двір!!!

101, 102 пробовали набрать?
С мобильного бесплатно, люмпенам быстро объяснили что делать так нельзя.

У мене була в тому будинку орендна квартира. І я не хотів погіршувати стосунки з сусідами))) вікна моєї квартири виходили в іншій бік, так що скарг на дим від орендарів не було)))
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23790
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1654 раз.
Подякували: 2533 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 24 сер, 2019 22:47

  Frant написав:
  _Mykola_ написав:
  Frant написав:Я особисто бачив, як на окраїні Києва (район, наближений до ДВРЗ), на балконі 2-го поверху 4-поверхової сталінки люмпен-пролетарі готували шашлик на мангалі. Диму було - на весь двір!!!

101, 102 пробовали набрать?
С мобильного бесплатно, люмпенам быстро объяснили что делать так нельзя.

У мене була в тому будинку орендна квартира. І я не хотів погіршувати стосунки з сусідами))) вікна моєї квартири виходили в іншій бік, так що скарг на дим від орендарів не було)))

Ну понятно. Моя хата скраю. А потом все удивляются шо так живем ;-)
LordEmerald
 
Повідомлень: 106
З нами з: 02.05.19
Подякував: 69 раз.
Подякували: 30 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 26 сер, 2019 14:22

Як повідомляв раніше, на вересень мав плани щодо підвищення орендних ставок на усіх квартирах. Учора оглянув пропозиції 1-кім. на ОЛХ і настрій зіпсувався. У Шевченківському районі пропонують хрущі на 500-1000 грн дешевше, ніж мої поточні ціни, правда, таких небагато. Можливо заманухи ?? З іншого боку, до вересня ще тиждень. Сьогодні читаю статтю https://golosua.info/2019/08/26/ekspert ... al-sezonu/ - неминуче підвищення. А мені на початку вересня слід повідомити своїм орендарям нові піврічні ставки. Перебуваю на роздоріжжі рішень. Куди бігти ??? ))
"..вартість однокімнатної квартири під спальним районом міста Києва починається від 10 тисяч гривень, двокімнатної – від 12 тисяч, трикімнатної – від 15-18 тисяч гривень залежно від району. Це середнє житло столичного ринку не в новобудові. Якщо ж говорити про квартири в новобудовах, то ціни вищі на 20% точно. Наразі оренда знову піднялася, це яскраво виражені сезонні коливання, кожного року одне й те саме. Але минулого року в цей період квартира коштувала 8 тисяч гривень, а в цьому – 10 тисяч гривень".
ihorkyiv
 
Повідомлень: 821
З нами з: 01.05.17
Подякував: 153 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 27 сер, 2019 06:51

  Frant написав:
Я не знаю и не могу объяснить буквенно ,
приготовьте шашлык на индукционке и на лиственных дровах на мангале :?

Вы готовите в квартире на мангале с лиственными дровами? :roll: :lol:[/quote]

Когда-то, при Союзе, был фильм (кавказский какой-то) как из какого-то горного аула пришли по какому-то вопросу аксакалы в райцентр, их со всем восточным почтением и гостеприимством поселили в гостинничку, а потом пригласили на ужин. Те отказываются, дескать, мы уже мясо пожарили. Работница гостинницы "Где на кухне?" "Э-э, женщина, мясо приготовленное не на огне - это не мясо! Поэтому я развел костер" "Хххдддеее... (теряя сознание)? Во дворе?" " Зачэм во дворе? На балконе" (Барышня падает в обморок).[/quote]

Я особисто бачив, як на окраїні Києва (район, наближений до ДВРЗ), на балконі 2-го поверху 4-поверхової сталінки люмпен-пролетарі готували шашлик на мангалі. Диму було - на весь двір!!![/quote]

Ми якось в гуртожитку в Німеччині на Новий Рік на балконі смажили шашлик.
Все пройшло на ок. :D
Хомякоид
 
Повідомлень: 2329
З нами з: 19.09.14
Подякував: 2889 раз.
Подякували: 382 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 27 сер, 2019 08:22

  UA написав:..
Святошино и "текущий ориентир - 20"
Думаю, у вас неверное представление ситуации на рынке аренды.

да я бы и не мечтал бы, если бы соседи не арендовали однуху за 16 с ремонтом среднего уровня. Да и вообще по дому от 14 минимум.
я же, по-привычке, ремонт класса "для себя" сделаю - выше среднего явно. 72 квадрата - ну никак не однуха.
Ремонт мне обходится где-то в полтора раза дешевле "пересичного" (тесть - друг человека), мебель и "ламинат" вдвое, только с техникой затык - позорно в Комфи или Розетке беру.
sequence
 
Повідомлень: 6962
З нами з: 29.12.15
Подякував: 2068 раз.
Подякували: 1857 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 27 сер, 2019 09:17

  sequence написав:
  UA написав:..
Святошино и "текущий ориентир - 20"
Думаю, у вас неверное представление ситуации на рынке аренды.

да я бы и не мечтал бы, если бы соседи не арендовали однуху за 16 с ремонтом среднего уровня. Да и вообще по дому от 14 минимум.
я же, по-привычке, ремонт класса "для себя" сделаю - выше среднего явно. 72 квадрата - ну никак не однуха.
Ремонт мне обходится где-то в полтора раза дешевле "пересичного" (тесть - друг человека), мебель и "ламинат" вдвое, только с техникой затык - позорно в Комфи или Розетке беру.

Есть данные о 14 - 16. Обоснуйте свои 20.
Уровень ремонта и мебели должен поднять прайс?
Есть вариант, что будите сдавать свои 72 метра по цене соседских 50.
Долго рассказывать, но таковы реалии.
UA
 
Повідомлень: 8037
З нами з: 19.07.08
Подякував: 1801 раз.
Подякували: 2210 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 27 сер, 2019 09:33

  UA написав:..
Долго рассказывать, но таковы реалии.

да мне плевать, по сути. Для меня это не бизнес, это ребенку "на вырост" беру. Собираюсь сдавать, "чтобы деньги работали" :) Значит, будет долгая экспозиция или найду людей дешевле, но на очень-очень долго и очень-очень порядочных :)
Следующая покупка - это дом, тогда высвободятся уже две квартиры, и с аренды уже можно какую-то "среднекиевскую" з/п выжать.
Ну или продать все нафиг и свалить за границу, как жена хочет :roll:
sequence
 
Повідомлень: 6962
З нами з: 29.12.15
Подякував: 2068 раз.
Подякували: 1857 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 27 сер, 2019 11:00

  sequence написав:
  UA написав:..
Долго рассказывать, но таковы реалии.

да мне плевать, по сути. Для меня это не бизнес, это ребенку "на вырост" беру. Собираюсь сдавать, "чтобы деньги работали" :) Значит, будет долгая экспозиция или найду людей дешевле, но на очень-очень долго и очень-очень порядочных :)
Следующая покупка - это дом, тогда высвободятся уже две квартиры, и с аренды уже можно какую-то "среднекиевскую" з/п выжать.
Ну или продать все нафиг и свалить за границу, как жена хочет :roll:


Это временно, потом втянетесь, прочувствуете всю глубину глубин и...если прежде не свалите.
А по сути - если есть вилка цен в доме, тех, по которым реально сдается, а не хотелки, то выше сдать практически невозможно. Невзирая ни на ремонт ни на метры. Если квартира и вправду бомба, то сдадите ближе к верхней границе (если сезон), если не сезон, то Ваша супер-пупер распрескрасная квартира может простоять несколько месяцев если только у Вас не аномально востребованная локация.
Советы по ремонту, я так понимаю уже не ко времени, но смотрите, чтобы чрезмерные вложения не обернулись чрезмерной амортизацией.
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16383
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8275 раз.
Подякували: 5144 раз.
 
Профіль
3
3
3
Повідомлення Додано: Вів 27 сер, 2019 11:52

  rjkz написав:
  sequence написав:
  UA написав:..
Долго рассказывать, но таковы реалии.

да мне плевать, по сути. Для меня это не бизнес, это ребенку "на вырост" беру. Собираюсь сдавать, "чтобы деньги работали" :) Значит, будет долгая экспозиция или найду людей дешевле, но на очень-очень долго и очень-очень порядочных :)
Следующая покупка - это дом, тогда высвободятся уже две квартиры, и с аренды уже можно какую-то "среднекиевскую" з/п выжать.
Ну или продать все нафиг и свалить за границу, как жена хочет :roll:


Это временно, потом втянетесь, прочувствуете всю глубину глубин и...если прежде не свалите.
А по сути - если есть вилка цен в доме, тех, по которым реально сдается, а не хотелки, то выше сдать практически невозможно. Невзирая ни на ремонт ни на метры. Если квартира и вправду бомба, то сдадите ближе к верхней границе (если сезон), если не сезон, то Ваша супер-пупер распрескрасная квартира может простоять несколько месяцев если только у Вас не аномально востребованная локация.
Советы по ремонту, я так понимаю уже не ко времени, но смотрите, чтобы чрезмерные вложения не обернулись чрезмерной амортизацией.

У людини є лишні кошти))). Най витрачає їх,як вважає потрібним
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23790
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1654 раз.
Подякували: 2533 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 15981599160016011602 ... 2471>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: cherchiltank і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
117164 29316465
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 13:56
maniachello
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 875, 876, 877
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 09:24
8769 6901489
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 11:29
akurt
9981 6233926
Переглянути останнє повідомлення
Нед 24 бер, 2024 22:49
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама