Для тих хто знімає та здає житлову нерухомість у Києві

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 22532254225522562257 ... 2479>
Повідомлення Додано: Вів 28 чер, 2022 13:44

  adeges написав:
  Vlad442 написав:Мікрохвильовка повинна буди в квартирі. Чайник, посуда, швабра, веник ні, мікрохвильовка так. Особливо у квартирі за 15 тис.
Вона недешева щоб купити та викинути, громоздка щоб з собою возити. Вважаю їх прохання обгрунтованим.


нет понятия, что должно и чего не должно быть. в США и европах квартиры сдаются пустыми за тысячи и тысячи, и никто не говорит, что завозить мебель и технику на всю квартиру - это трудоемко. но в любом случае этот вопрос должен подниматься на момент въезда в квартиру, а не потом. не говоря уже о том, что люди уже получили бесплатно кондиционер, который тоже захотели потом. и думаю втянулись просто

Так, ви маєте право відмовити. Я дивлюсь з другого куту. Квартира що вам заробляє це ваш засіб виробництва. Вам вигідніше щоб він був збалансований, інакше не буде заробляти з максимальною віддачою.
Орендарі просто вказали вам на вашу помилку. Я вважаю, що це ваша помилка, а не їх забаганки.
Vlad442
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9399
З нами з: 07.10.14
Подякував: 6 раз.
Подякували: 2203 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Вів 28 чер, 2022 13:50

Re: Для тех кто снимает и сдает жилую недвижимость в Киеве -

Amethyst написав:
  Vlad442 написав:Мікрохвильовка повинна буди в квартирі. Чайник, посуда, швабра, веник ні, мікрохвильовка так. Особливо у квартирі за 15 тис.
Вона недешева щоб купити та викинути, громоздка щоб з собою возити. Вважаю їх прохання обгрунтованим.

а при довгостроковій (неподобовій) аренді...
..повинні бути?
постільна білизна(2 зміни), можливо і б/в
комплект рушників
капці, халати
мін комплект посуди


З цього хіба що трохи посуду, і то не факт
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34795
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7974 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Вів 28 чер, 2022 13:52

Re: Для тех кто снимает и сдает жилую недвижимость в Киеве -

  Amethyst написав:а при довгостроковій (неподобовій) аренді...
..повинні бути?
постільна білизна(2 зміни), можливо і б/в
комплект рушників
капці, халати
мін комплект посуди

Ні, не повинні. Це речі особистої гігієни, тобто повинні бути свої. Це коштує недорого, возити з квартиру на квартиру достатньо легко. Але коли у квартирі це є, то не мінус. Непотрібно, приберуть кудись, чи попросять вивезти. Іноді буває, коли люди це просять. Біженці, чи людина приїхала на пару місяців, чи жінка з дому вигнала, але ви повинні розуміти, чому в них цього нема, та чи підходять вони вам - це індикатор, що вони не мають грошей, або не впевнені, що будуть жити у вас довго. Це я про середній сегмент. В преміумі може кожному орендарю усе дають нове, а в економі дають щось, щоб без білизни на матрасі не спали, та о штори руки не витирали.
Vlad442
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9399
З нами з: 07.10.14
Подякував: 6 раз.
Подякували: 2203 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Вів 28 чер, 2022 14:56

  adeges написав:
  Damien написав:ИМХО, если Вы сдаете в Киеве квартиру дороже 5тыс.грн по нынешним ценам, то там по умолчанию должны быть и микроволновка и кондиционер. Так здесь принято. И не имеет значения что там в США


100%. Когда покупаешь машину в салоне за 20 тысяч долларов, там должен быть климат-контроль и камера заднего вида. Но если этого нет, то я хочу посмотреть, как купив машину через полгода вы прийдете в салон и потребуете поставить вам это бесплатно.

Давайте приблизим ситуацию к более правдоподобной. Не покупать машину, а арендовать(ведь они же не купили квартиру?).
Вы арендовали полгода назад авто без кондиционера за Хгрн, а теперь цена упала и за Хгрн можно взять уже в аренду даже 2 таких же машины, но уже с кондиционером. Будете Вы ездить без кондиционера?Нет. Вы смените машину, возможно вместе с хозяином(если он откажется установить кондиционер или предоставить другую машину)
Damien
Аватар користувача
 
Повідомлень: 988
З нами з: 28.04.20
Подякував: 760 раз.
Подякували: 798 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 28 чер, 2022 16:42

Re: Для тех кто снимает и сдает жилую недвижимость в Киеве -

я согласен, что ценны упали, но что-то наши орендодатели не хотят цену снижать, обидно
nikolajberezovic
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6
З нами з: 14.06.22
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 чер, 2022 17:58

  Vlad442 написав:[
Орендарі просто вказали вам на вашу помилку. Я вважаю, що це ваша помилка, а не їх забаганки.

Очень странно получается, н-лет пользоваться квартирой и все в норме, а когда ситуация стала им на руку решили не попытать ли счастья. Считаю когда подписываете договор, то вас либо все устраивает, либо вы договариваетесь с хозяином.
Я бы им реально купил бу микроволновку за 100 грн.
hume
 
Повідомлень: 9719
З нами з: 27.12.12
Подякував: 944 раз.
Подякували: 1891 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 28 чер, 2022 18:11

  adeges написав:
  hume написав:
  Прохожий написав:ИМХО райдер на ценник овер 1куе/мес

кстати он согласен в договоре прописать зеркальное условие по оплате клининга при выезде?)

Касательно цены и райдера сказал 1 к 1. К сожалению сейчас не удивлюсь если за квартиру ценового диапазона до 15 кгрн найдутся просители заменить паркет и кухню


Пример из жизни. На прошлой неделе квартиранты написали, что им приходится греть еду в духовке, поэтому они давно уже хотели просить о микроволновке. Готовы купить сами и вычесть сумму из квартплаты. Ну или возьмут микроволновку и будут благодарны.

Следующим шагом будут сковородки и кастрюли, полагаю.

ЗЫ. За последний месяц заплатили 65% от довоенной цены в районе 15 тысяч, в предыдущие месяцы было меньше.

Я вижу здесь провал в коммуникации. Просто надо было объяснить арендаторам что микроволновка вредна для здоровья и вопрос бы сам собой закрылся.
airmax78
 
Повідомлень: 42894
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5286 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 28 чер, 2022 18:30

Чайник на газ дать да и все.
Bolt
 
Повідомлень: 2869
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 207 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 чер, 2022 18:58

  hume написав:
  Vlad442 написав:[
Орендарі просто вказали вам на вашу помилку. Я вважаю, що це ваша помилка, а не їх забаганки.

Очень странно получается, н-лет пользоваться квартирой и все в норме, а когда ситуация стала им на руку решили не попытать ли счастья. Считаю когда подписываете договор, то вас либо все устраивает, либо вы договариваетесь с хозяином.
Я бы им реально купил бу микроволновку за 100 грн.

Люди часто простіше ніж кажутся. Коли заїжджали не подумали, потім якось жили, потім спитали.

Як я казав, не принципово що вони попросили. Можна купити, можно відмовити. Принципово, що вона повинна там була бути зі старта. Вони тільки висвітлили проблему.
Спробую написати інакше. Оренда це сфера послуг. Завдання орендодавця щоб людям було комфортно. Тоді буде лояльність, тоді буде ціна. У даному випадку орендодавець погано зробив свою роботу, в його інтересах виправити свою помилку, тоді люди будуть жити довго, та счастливо. Коли б вони запитали за пароварку, я був би згоден з орендодавцем, але це ж базова мікрохвильовка.

Купувати бу собі дорожче, коштує дешево, але поїдь, привези, бензин, час, а потім через тиждень вона згорить, бо ремонтована-переремонтована. Техніка повинна бути нова.
Vlad442
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9399
З нами з: 07.10.14
Подякував: 6 раз.
Подякували: 2203 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Вів 28 чер, 2022 19:21

  Vlad442 написав:Мікрохвильовка повинна буди в квартирі. Чайник, посуда, швабра, веник ні, мікрохвильовка так. Особливо у квартирі за 15 тис.
Вона недешева щоб купити та викинути, громоздка щоб з собою возити. Вважаю їх прохання обгрунтованим.


Є поняття дрібної та великої побутової техніки, велика має бути, дрібна (та, що переноситься в руках 1 людиною) - тільки за бажанням і зазвичай якщо на невеликий термін здається.
Якщо люди планують кілька років жити, то явно все дрібне вже своє буде.
zerocool
Аватар користувача
 
Повідомлень: 514
З нами з: 22.03.11
Подякував: 110 раз.
Подякували: 103 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 22532254225522562257 ... 2479>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 886, 887, 888
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8871 6929476
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 00:30
cherchiltank
117754 29510488
Переглянути останнє повідомлення
Сер 24 кві, 2024 22:01
UA
10012 6254911
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама