безробіття в Україні

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<12345>
Повідомлення Додано: Сер 04 вер, 2013 10:01

  vmlevchuk написав:
  mortimer написав:
  vmlevchuk написав:Головне, що обирає. Як ви гадаєте скільки людей проголосують за мене, якщо я вийду з гаслами "Зробимо медицину платну

И где же в этом случае выбор? :)

О каком выборе вы вообще говорите?

  vmlevchuk написав:Головне, що обирає.
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 36347
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2811 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 04 вер, 2013 11:27

mortimer
І що? Обирає. Чи ви вважаєте невірний вибір - відсутністю вибору? Вибір завжди є - і вже інше питання як вибрати, і що вибрати.
vmlevchuk
 
 
Повідомлення Додано: Сер 04 вер, 2013 12:45

Re: безробіття в Україні

  vmlevchuk написав:Вибір завжди є

20 лет независимости убеждают меня в обратном.
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 36347
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2811 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 04 вер, 2013 14:29

  mortimer написав:
  vmlevchuk написав:Вибір завжди є

20 лет независимости убеждают меня в обратном.

:) разговор ни о чем.
vmlevchuk
 
 
Повідомлення Додано: Пон 09 вер, 2013 09:59

vmlevchuk
Оказывается нужно было лишь в зеркало взглянуть.
detroytred
 
Повідомлень: 28183
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 09 вер, 2013 10:09

  vmlevchuk написав:Народ обирає уряд який керує економікою, народ формує цінності нації які керують ним при обиранні влади. Влада формує правила і умови, які або спонукають до роботи власників в країні, або до вивезення капіталу.

И чем Вы, собственно, отличаетесь от коммунистов и прочих -стов всех мастей (как прошлых, так и нынешних), которые точно также утверждали (-ют) и на каждом углу кричали (-ат), о том, что власть у народа?
detroytred
 
Повідомлень: 28183
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 09 вер, 2013 10:22

  vmlevchuk написав:Вот вам и все выборы. И это делают не политики - это как раз делает народ, он сам выбирает. Ему важенее Бандера и статус языка, чем уважение чиновников, достаток, порядок в государтсве. 9 из 10 людей в нашей стране став чиновником будуть красть - и они хотят не процветающего государтсва, они хотят быть у кормушки. И они будут бороться за это. Зубами хватать. Но пока они не у кормушки - тогда да, они не хотят сами быть кормом, они хотят есть других, потому и возмущаються.
Но в результате - виноват всегда народ, не перекладывайте вину на чиновников и капиталистов, они все живут в той среде который есть вокруг.

Несомненно, что как властьимущие оказывают влияние на народ, так и народ влияет на властьимущих.

Ошибочно даже просто уравнивать данное влияние.
А не то что утверждать о более весомом значении пересичных.

В руках властвующих находятся, как средства массовой информации, формирующие общественное мнение и ценности, так и рычаги управления государством, осуществляющие контроль и порядок исполнения производственных, социальных, культурных и пр. отношений в обществе.

Ну и напоследок, не припоминаю я, чтобы Рината, Фирташа, Коломойского и пр. выбирал народ :lol: , а государство и большая часть украинского общества вынуждены осуществлять свою деятельность в их интересах, а не в своих.
detroytred
 
Повідомлень: 28183
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 09 вер, 2013 12:28

  mortimer написав:
  vmlevchuk написав:Вибір завжди є

20 лет независимости убеждают меня в обратном.

Тут ничего не поделаешь, если многие считают до сих пор причиной --- свой неправильный выбор.
Или соседа.
Последний вариант позволяет считать себя умнее.
Поэтому и валят чаще всего на других.
detroytred
 
Повідомлень: 28183
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 09 вер, 2013 12:41

  vmlevchuk написав:Потому что у нас народу пофиг, они готовы выкинуть на улицу сотни тысяч человек, закрыть производства, лишь бы, например, машины дешевле покупать.

ні бл відродимо ссср. будемо випускати всякий непотріб, аби люди були на роботі.
І я замість дешевшої машини взагалі ніякої не куплю, бо я такий патріот, шо капець! :mrgreen:
Karp
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1850
З нами з: 22.03.10
Подякував: 482 раз.
Подякували: 320 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 09 вер, 2013 13:29

  Karp написав:
  vmlevchuk написав:Потому что у нас народу пофиг, они готовы выкинуть на улицу сотни тысяч человек, закрыть производства, лишь бы, например, машины дешевле покупать.

ні бл відродимо ссср. будемо випускати всякий непотріб, аби люди були на роботі.
І я замість дешевшої машини взагалі ніякої не куплю, бо я такий патріот, шо капець! :mrgreen:

От якраз коли закриється виробництво - то ви вже точно проживаючи в Україні ніякої не купите. Ні хорошої, ні поганої. Мені видається, щоб для того, щоб бути економістом, хоча б вважати себе таким, треба вміти думати наперед, а не хотіти вже і зараз. Вже і зараз - вартує дуже дорого для нас і наших дітей.
vmlevchuk
 
 
  #<12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
21 72933
Переглянути останнє повідомлення
Пон 13 гру, 2021 15:32
aleexxxx
7 46045
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2019 01:27
Gastarbaiter
400 37951
Переглянути останнє повідомлення
Сер 15 лют, 2017 21:49
Anybody
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама