безробіття в Україні

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<12345>
Повідомлення Додано: Вів 03 вер, 2013 08:31

  vmlevchuk написав:Тут можно було і не продовжувати, бо достатньо. Головне, що обирає. Як ви гадаєте скільки людей проголосують за мене, якщо я вийду з гаслами "Зробимо медицину платну, вона і так платна, нехай буде хоч самоокупна! Освіту потрібна тільки тим хто її потребує, сьогоднішні дипломи нічого не вартують - треба переводити університети на самофінансування з мінімальною державною підтримкою!" І так далі. Чи будуть мене слухати далі? Ні. У той же час саме це зробила Грузія, але наші люди неї захоплюються. Може мене обируть якщо я скажу, що слід обмежити виборче право, і забрати його від зеків, психічнохворих, алкашів і так далі? Сумніваюся, це ж обмеження свободи - журналісти піднімуть хай, зїдять заживо. Як ви гадаєте чи обируть мене тоді коли я скажу, що слід відмовитися від сертифікації продукції - її і так кругом купляють, вона не вартує і виєдиного яйця? Так мене лінчують тут же, бо я хочу згодувати їх всіх поганою їжею, вбивця дітей, потурання капіталістам.
Стоп. Я знаю як зробити щоб за мене проголосувала хоча б половина населення України! "Слава Україні - Бандера -герой!" От в мене вже є половина голосів. Або так от: "Русскому язіку статус государственного и дружбу с братским народом!" Ой, вот у меня другая половинка.
Вот вам и все выборы. И это делают не политики - это как раз делает народ, он сам выбирает. Ему важенее Бандера и статус языка, чем уважение чиновников, достаток, порядок в государтсве. 9 из 10 людей в нашей стране став чиновником будуть красть - и они хотят не процветающего государтсва, они хотят быть у кормушки. И они будут бороться за это. Зубами хватать. Но пока они не у кормушки - тогда да, они не хотят сами быть кормом, они хотят есть других, потому и возмущаються.
Но в результате - виноват всегда народ, не перекладывайте вину на чиновников и капиталистов, они все живут в той среде который есть вокруг.


Абсолютно вірно сказано.
Проте Вас зараз закидають камінням і тут :-)
Самі знаєте чому.
Бо, ж як у тому кіно: "Не виноватая я.. он сам пришел" :D
(он перший камінь вже полетів)

На мій погляд виходу з цієї ситуації нема.
Не даремно ж google дає таку класну відповідь на запит про 95% :(
justit
 
Повідомлень: 5674
З нами з: 12.03.09
Подякував: 1670 раз.
Подякували: 450 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 03 вер, 2013 09:19

Безработица будет только расти... Так как управленцы наши не управляют, а выжимают рубасы по максимуму... :oops:
ТупУм
Аватар користувача
Критикан
 
Повідомлень: 4928
З нами з: 25.01.06
Подякував: 25 раз.
Подякували: 451 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 03 вер, 2013 13:28

  ТупУм написав:Безработица будет только расти...


Официальная?
Изя Гуд
 
 
Повідомлення Додано: Вів 03 вер, 2013 13:35

Изя Гуд не смешите, официально у нас безработицы нет и зарплаты минимум по 3 тыс. грн. :mrgreen:
ТупУм
Аватар користувача
Критикан
 
Повідомлень: 4928
З нами з: 25.01.06
Подякував: 25 раз.
Подякували: 451 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 03 вер, 2013 16:53

Имеет значение только официальная безработица. :|

Мне кажется, наше правительство не допустит роста официальной безработицы.
Изя Гуд
 
 
Повідомлення Додано: Вів 03 вер, 2013 17:39

Re: безробіття в Україні

  vmlevchuk написав:Головне, що обирає. Як ви гадаєте скільки людей проголосують за мене, якщо я вийду з гаслами "Зробимо медицину платну

И где же в этом случае выбор? :)
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 36347
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2811 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 03 вер, 2013 17:39

  Изя Гуд написав:Имеет значение только официальная безработица. :|

Мне кажется, наше правительство не допустит роста официальной безработицы.

Для Вас имеет значение?
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 36347
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2811 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 04 вер, 2013 00:25

  mortimer написав:
  Изя Гуд написав:Имеет значение только официальная безработица. :|

Мне кажется, наше правительство не допустит роста официальной безработицы.

Для Вас имеет значение?


Для Минсоцполитики. :|
Изя Гуд
 
 
Повідомлення Додано: Сер 04 вер, 2013 06:57

  mortimer написав:
  vmlevchuk написав:Головне, що обирає. Як ви гадаєте скільки людей проголосують за мене, якщо я вийду з гаслами "Зробимо медицину платну

И где же в этом случае выбор? :)

О каком выборе вы вообще говорите?
vmlevchuk
 
 
Повідомлення Додано: Сер 04 вер, 2013 08:57

В деяких містах політики ініціюють взагалі совкові методи боротьби з безробіттям. Типу статті "за тунеядство" та кримінального переслідування. Не здивуюсь, якщо деякі мудрагелі проштовхуватимуть відповідні закони у ВР.
tobias
 
Повідомлень: 5133
З нами з: 21.01.08
Подякував: 396 раз.
Подякували: 252 раз.
 
Профіль
  #<12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
21 72806
Переглянути останнє повідомлення
Пон 13 гру, 2021 14:32
aleexxxx
7 46015
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2019 00:27
Gastarbaiter
400 37816
Переглянути останнє повідомлення
Сер 15 лют, 2017 20:49
Anybody
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама