безробіття в Україні

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<12345>
Повідомлення Додано: Пон 09 вер, 2013 13:09

  vmlevchuk написав:
  Karp написав:
  vmlevchuk написав:Потому что у нас народу пофиг, они готовы выкинуть на улицу сотни тысяч человек, закрыть производства, лишь бы, например, машины дешевле покупать.

ні бл відродимо ссср. будемо випускати всякий непотріб, аби люди були на роботі.
І я замість дешевшої машини взагалі ніякої не куплю, бо я такий патріот, шо капець! :mrgreen:

От якраз коли закриється виробництво - то ви вже точно проживаючи в Україні ніякої не купите. Ні хорошої, ні поганої. Мені видається, щоб для того, щоб бути економістом, хоча б вважати себе таким, треба вміти думати наперед, а не хотіти вже і зараз. Вже і зараз - вартує дуже дорого для нас і наших дітей.

Що за висновки економічні? Закриється виробництво непотребу і що? як це комусь зашкодить, окрім тих людей, котрі були зайняті на виробництві?
І що мені з того що я буду вміти думати наперед, коли що б я не придумав, ця глядьська базарова влада щось утне таке, що я зі своїми напереднутими думками у самісінькій... задниці?
Якщо ми будемо продукувати вугілля семе дороге у світі, та машини самі непотрібні та дорогі та іще масу всякого непотребу, нам капець настане вже сьогодні. :mrgreen:
навіть не дочекаємось покращення.
Karp
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1850
З нами з: 22.03.10
Подякував: 482 раз.
Подякували: 320 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 09 вер, 2013 14:20

Karp
Ну так, власне. Ну закриється галузь виробництва, ну звільнять пару десятків тисяч людей з роботи, ну впаде внутрішній попит на метал та інші супутні продукти, ну звільнять ще пару десятків тисяч людей. З чого я роблю взагалі проблему? Ну не будуть платити вони податки, і ми не заплатимо не вчителям і медикам. Вперший раз хіба? Правда? Та нехай дохнуть з голоду, хіба то наші проблеми.
Ви там ще за вугілля загадли. Так давайте ще їх всіх позакриваємо. Боже мій, та най ті шахтарі воду пьють, а не хліб ідять. Оборзелі.
Та й інші галузі бажано закрити, ми робимо массу непотребу. Та й люди трохи повиздихають, легше буде дихати на рідненький неньці Україні. А я наразі в Європі посуд помию, почекаю коли тут з голодухи мої рідні та сусіді повиздихають, приїду і буду любити свою країну. Бо посуд мити Європі - то благо діло, а інженери проектувальники - нам не потрібні, і шахтарі та й інші люди які щось намагаються в країні робити, бо роблять вони не так як я думаю добре.

Головне щоб мене рідненького і найкращого в світі не чіпали. А як будуть чіпати, так і не вернуся, буду любити на відстані, так мені зручніше......
vmlevchuk
 
 
Повідомлення Додано: Пон 09 вер, 2013 15:29

  vmlevchuk написав: Ну закриється галузь виробництва, ну звільнять пару десятків тисяч людей з роботи, ну впаде внутрішній попит на метал та інші супутні продукти, ну звільнять ще пару десятків тисяч людей.

закриття заводу це не зникнення галузі, іноземні виробники можуть викупити завод, або за 2роки побудувати новий з сучасним обладнанням.
Наскільки розумію виробництво стального листа для авто в Україні було відсутнє, використовували імпортний. Чи щось змінилось?
Попит українського автопрому на метал мізерний.
200-300тис. тонн на річний випуск авто(якщо всі 200тис. авто будуть українськими)крапля в морі на фоні загального виробництва:
Виробництво сталі в Україні в 2013 році може зрости на 2% – до 33,3 млн тонн, при цьому виробництво коксу і труб залишиться на колишньому рівні або знизиться на 2%.

http://news.finance.ua/ua/~/1/2013/01/08/294283
Востаннє редагувалось tobias в Пон 09 вер, 2013 15:32, всього редагувалось 2 разів.
tobias
 
Повідомлень: 5133
З нами з: 21.01.08
Подякував: 396 раз.
Подякували: 252 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 09 вер, 2013 15:30

  vmlevchuk написав:Karp
Ну так, власне. Ну закриється галузь виробництва, ну звільнять пару десятків тисяч людей з роботи, ну впаде внутрішній попит на метал та інші супутні продукти, ну звільнять ще пару десятків тисяч людей. З чого я роблю взагалі проблему? Ну не будуть платити вони податки, і ми не заплатимо не вчителям і медикам. Вперший раз хіба? Правда? Та нехай дохнуть з голоду, хіба то наші проблеми.
Ви там ще за вугілля загадли. Так давайте ще їх всіх позакриваємо. Боже мій, та най ті шахтарі воду пьють, а не хліб ідять. Оборзелі.
Та й інші галузі бажано закрити, ми робимо массу непотребу. Та й люди трохи повиздихають, легше буде дихати на рідненький неньці Україні. А я наразі в Європі посуд помию, почекаю коли тут з голодухи мої рідні та сусіді повиздихають, приїду і буду любити свою країну. Бо посуд мити Європі - то благо діло, а інженери проектувальники - нам не потрібні, і шахтарі та й інші люди які щось намагаються в країні робити, бо роблять вони не так як я думаю добре.

Головне щоб мене рідненького і найкращого в світі не чіпали. А як будуть чіпати, так і не вернуся, буду любити на відстані, так мені зручніше......

я і не думав що все так погано.... :D
Якщо Ви вважаєте що треба зберегти все те про що ви написали, то я не бачу потреби з Вами дискутувати.
До-речі про закриття шахт це Ваша маячня, а про все інше: так, я вважаю що ми не маємо права задля ЗП металургів (та інших, якщо вони не готові конкурувати на ринку) переводити плоди їх нелегкою праці у непотріб. бАзаровщина!
Країна в небезпеці!
Збережіть країну! Беріть лопату та ідіть копайте для країни капусту :twisted:
Karp
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1850
З нами з: 22.03.10
Подякував: 482 раз.
Подякували: 320 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 09 вер, 2013 15:34

не згоден, шахти доведеться закрити і чим раніше почнемо процес, тим краще.
Про те, чим зайняти шахтарів(перекваліфікація і тому подібне) треба було думати ще 5-10 років тому.
tobias
 
Повідомлень: 5133
З нами з: 21.01.08
Подякував: 396 раз.
Подякували: 252 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 09 вер, 2013 15:39

  tobias написав:не згоден, шахти доведеться закрити і чим раніше почнемо процес, тим краще.
Про те, чим зайняти шахтарів(перекваліфікація і тому подібне) треба було думати ще 5-10 років тому.

з шахтами хоч якось можна пояснити: проблема стара, все таки це енергетика.
Хоча я з Вами цілком погоджусь: самі збиткові, котрі залишились у держави треба потрішки реструктуризувати...
Karp
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1850
З нами з: 22.03.10
Подякував: 482 раз.
Подякували: 320 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 09 вер, 2013 19:42

Re: безробіття в Україні

Да ситуация с безработицей просто катастрофическая. В больших городах все не радужно, а в малых так вообще страшно говорить. Удивляюсь, но сейчас люди готвоы идти почти на любую раюоту и поулчать за это копейки. Конечно можно сказать что кто на что учился. Но у людей по большому счету нет даже альтернативу. Ох все меньше веры в страну.
Sergio
 
 
Повідомлення Додано: Пон 09 вер, 2013 22:14

  Sergio написав:Да ситуация с безработицей просто катастрофическая. В больших городах все не радужно, а в малых так вообще страшно говорить. Удивляюсь, но сейчас люди готвоы идти почти на любую раюоту и поулчать за это копейки. Конечно можно сказать что кто на что учился. Но у людей по большому счету нет даже альтернативу. Ох все меньше веры в страну.


Посмотрите официальные данные.
Изя Гуд
 
 
Повідомлення Додано: Вів 10 вер, 2013 07:29

  Karp написав:Якщо Ви вважаєте що треба зберегти все те про що ви написали, то я не бачу потреби з Вами дискутувати.

Да это не только ваша проблема. Впринципе, большинство формучан предпочитают "дискутировать" с теми с кем нет рассхождений во мнении. Приятно чувствовать себя правым. Не совсем понимаю почему "братание" называеться "дискусией", ну да ладно оставим это на их совести.
Ну раз вы не видите надобности, то удачи.
vmlevchuk
 
 
Повідомлення Додано: Вів 10 вер, 2013 07:30

  tobias написав:не згоден, шахти доведеться закрити і чим раніше почнемо процес, тим краще.
Про те, чим зайняти шахтарів(перекваліфікація і тому подібне) треба було думати ще 5-10 років тому.

Тобиас, можно узнать что еще в стране вы бы закрыли?

Кстати, Вам мой респект - просто за то что терпите меня такого противного и язвительного :) Уж извините если позволяю себе иногда высказываться грубо.
vmlevchuk
 
 
  #<12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
21 72811
Переглянути останнє повідомлення
Пон 13 гру, 2021 14:32
aleexxxx
7 46016
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2019 00:27
Gastarbaiter
400 37822
Переглянути останнє повідомлення
Сер 15 лют, 2017 20:49
Anybody
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама