безробіття в Україні

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #12345>
Повідомлення Додано: Пон 02 вер, 2013 10:50

безробіття в Україні

Динаміка та географія безробіття в Україні та ЄС у 2012-2013 рр.
Для ознайомлення зі станом безробіття, спершу розглянемо динаміку показників безробіття в Україні за останній рік (липень 2012 – червень 2013), серед категорій міського та сільського населення, а також за статевої ознакою.
Рівень безробіття в Україні залежить від пори року, серед усіх категорій найнижчим він є у жовтні – 399.9 тис.осіб, а найвищим у лютому – 589.1 тис.осіб офіційно зареєстрованих безробітних. Дані показники свідчать, що сезонне безробіття в значній мірі впливає на формування загальних показників, особливо це стосується сільського населення та чоловіків. Щодо структури незайнятого населення, то протягом року абсолютні показники безробіття серед міського населення вищі, ніж серед сільського, а серед жінок вищі ніж серед чоловіків. Дану динаміку можна пояснити тим, що влітку в сільській місцевості роботи значно більше ніж взимку, а чоловіки, які офіційно не працевлаштовані в літню пору року займаються сезонними роботами та не офіційно працюють у різних галузях, зокрема у будівництві.

За останніми даними Держкомстату найвищий рівень безробіття зафіксований у Чернігівській – 11,2%, Рівненській – 11,1%, Тернопільській – 11,0% та Житомирській – 10,9% областях, а найнижчий у м.Київ – 6,2%, АР Крим – 6,7%, Одеській області – 6,8% та м.Севастополь – 6,9%. Дану ситуацію ми можемо спостерігати у 2012 році, а в 2008 у певній мірі перелік лідерів відрізнявся від географії безробіття у 2013 році, найвищі показники рівня безробіття належали Чернівецькій – 10,9%, Черкаській – 10,5% та Тернопільській – 10,4%, найнижчі м.Київ – 3,2% та м.Севастополь – 4,1%, Дніпропетровській області – 5,6%. Загальні показники рівня безробіття з 2008 по 2013 рік за відповідні періоди підвищилися з 7,6% до 8,6%, а з 2012 по 2013, навпаки знизилися з 9,1% до 8,6%.

Розглянувши показники географії та динаміки рівня безробіття в Україні та країнах ЄС, можна зробити кілька висновків. Поширення безробіття в Україні та ЄС прямо залежить від існування великих індустріальних центрів та економічної активності територій. В Україні на відміну від європейських країн вагомий вплив має сезонне безробіття, про яке чітко свідчить динаміка показників, адже в жодній з країн ЄС (в тому числі й туристичних Греції, Португалії, Іспанії та Кіпру) не було виявлено явної сезонної циклічності рівня безробіття, в той час як в Україні офіційне число зареєстрованих в залежності від пори року різниться в півтора рази. Також отримана динаміка свідчить про значний рівень прихованого безробіття в Україні, яке зменшується в літню пору року в результаті тимчасової зайнятості населення в різних галузях, де роботодавці не фіксують офіційного працевлаштування а також за кордоном. За даними представництва Міжнародної організації по міграції (МОМ) в Україні 6,5 мільйонів громадян України працює за кордоном, які становлять найбільшу частку з категорії "прихованого безробіття".

http://infolight.org.ua/content/dinamik ... 12-2013-rr
tobias
 
Повідомлень: 5133
З нами з: 21.01.08
Подякував: 396 раз.
Подякували: 252 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 02 вер, 2013 12:08

Какая разница, за кордоном или перед кордоном?

Працуют ведь? И поделом. :|
Изя Гуд
 
 
Повідомлення Додано: Пон 02 вер, 2013 12:30

Re: безробіття в Україні

Потому что у нас народу пофиг, они готовы выкинуть на улицу сотни тысяч человек, закрыть производства, лишь бы, например, машины дешевле покупать.
vmlevchuk
 
 
Повідомлення Додано: Пон 02 вер, 2013 12:52

  vmlevchuk написав:Потому что у нас народу пофиг, они готовы выкинуть на улицу сотни тысяч человек, закрыть производства, лишь бы, например, машины дешевле покупать.

рішення про закриття підприємств приймають місцеві або закордонні власники, народ тут ні до чого
tobias
 
Повідомлень: 5133
З нами з: 21.01.08
Подякував: 396 раз.
Подякували: 252 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 02 вер, 2013 13:13

  tobias написав:
  vmlevchuk написав:Потому что у нас народу пофиг, они готовы выкинуть на улицу сотни тысяч человек, закрыть производства, лишь бы, например, машины дешевле покупать.

рішення про закриття підприємств приймають місцеві або закордонні власники, народ тут ні до чого

Народ обирає уряд який керує економікою, народ формує цінності нації які керують ним при обиранні влади. Влада формує правила і умови, які або спонукають до роботи власників в країні, або до вивезення капіталу.
vmlevchuk
 
 
Повідомлення Додано: Пон 02 вер, 2013 14:45

  vmlevchuk написав:Народ обирає уряд який керує економікою, народ формує цінності нації які керують ним при обиранні влади. Влада формує правила і умови, які або спонукають до роботи власників в країні, або до вивезення капіталу.

трохи не точно... народ обирає партії по закритих списках і президента.
Хто потім засідає у ВР залежить від 2-3десятків чоловік, які керують та фінансують партії. Уряд формується президентом на основі тільки йому відомих причин і вподобань.
Таким чином влада в країні залежить від кількох десятків людей(максимум кількох сотень), відповідно вони і створюють бізнес-клімат від якого залежить кількість робочих місць.
tobias
 
Повідомлень: 5133
З нами з: 21.01.08
Подякував: 396 раз.
Подякували: 252 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 02 вер, 2013 15:50

  tobias написав:
  vmlevchuk написав:Народ обирає уряд який керує економікою, народ формує цінності нації які керують ним при обиранні влади. Влада формує правила і умови, які або спонукають до роботи власників в країні, або до вивезення капіталу.

трохи не точно... народ обирає
...

Тут можно було і не продовжувати, бо достатньо. Головне, що обирає. Як ви гадаєте скільки людей проголосують за мене, якщо я вийду з гаслами "Зробимо медицину платну, вона і так платна, нехай буде хоч самоокупна! Освіту потрібна тільки тим хто її потребує, сьогоднішні дипломи нічого не вартують - треба переводити університети на самофінансування з мінімальною державною підтримкою!" І так далі. Чи будуть мене слухати далі? Ні. У той же час саме це зробила Грузія, але наші люди неї захоплюються. Може мене обируть якщо я скажу, що слід обмежити виборче право, і забрати його від зеків, психічнохворих, алкашів і так далі? Сумніваюся, це ж обмеження свободи - журналісти піднімуть хай, зїдять заживо. Як ви гадаєте чи обируть мене тоді коли я скажу, що слід відмовитися від сертифікації продукції - її і так кругом купляють, вона не вартує і виєдиного яйця? Так мене лінчують тут же, бо я хочу згодувати їх всіх поганою їжею, вбивця дітей, потурання капіталістам.
Стоп. Я знаю як зробити щоб за мене проголосувала хоча б половина населення України! "Слава Україні - Бандера -герой!" От в мене вже є половина голосів. Або так от: "Русскому язіку статус государственного и дружбу с братским народом!" Ой, вот у меня другая половинка.
Вот вам и все выборы. И это делают не политики - это как раз делает народ, он сам выбирает. Ему важенее Бандера и статус языка, чем уважение чиновников, достаток, порядок в государтсве. 9 из 10 людей в нашей стране став чиновником будуть красть - и они хотят не процветающего государтсва, они хотят быть у кормушки. И они будут бороться за это. Зубами хватать. Но пока они не у кормушки - тогда да, они не хотят сами быть кормом, они хотят есть других, потому и возмущаються.
Но в результате - виноват всегда народ, не перекладывайте вину на чиновников и капиталистов, они все живут в той среде который есть вокруг.
vmlevchuk
 
 
Повідомлення Додано: Пон 02 вер, 2013 16:05

  vmlevchuk написав:Но в результате - виноват всегда народ, не перекладывайте вину на чиновников и капиталистов, они все живут в той среде который есть вокруг.

це те саме, що казати "винувата отара овець, що зайшли не туди, а не пастухи"
Або звинуватити в програші армії солдатів, а не командирів та генералів. :)

З еліти, керівництва, аристократії завжди запитують більше. Бо вони мають реальний вплив на процеси. Народ завжди веде себе так як його виховують, які закони встановлюють - за такими і живе.
Так народ може помилитись у своєму виборі достойної верхівки.
Але провина за провали економічної, соціальної, державної політики завжди лежить на керівництві країни. Так завжди було і буде.
tobias
 
Повідомлень: 5133
З нами з: 21.01.08
Подякував: 396 раз.
Подякували: 252 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 02 вер, 2013 16:31

  vmlevchuk написав:Потому что у нас народу пофиг, они готовы выкинуть на улицу сотни тысяч человек, закрыть производства, лишь бы, например, машины дешевле покупать.


Ой, вы не поверите, но народ готов, как вы пишете, "выкинуть на улицу сотни тысяч человек" даже из-за пары гривен, не то что пары тысяч долларов. :|

(Например, производителей спичек по 2.10 грн. за одну коробку.
Утрирую, зато понятно. :| )
Изя Гуд
 
 
Повідомлення Додано: Вів 03 вер, 2013 07:46

  tobias написав:
  vmlevchuk написав:Но в результате - виноват всегда народ, не перекладывайте вину на чиновников и капиталистов, они все живут в той среде который есть вокруг.

це те саме, що казати "винувата отара овець, що зайшли не туди, а не пастухи"
Або звинуватити в програші армії солдатів, а не командирів та генералів. :)

З еліти, керівництва, аристократії завжди запитують більше. Бо вони мають реальний вплив на процеси. Народ завжди веде себе так як його виховують, які закони встановлюють - за такими і живе.
Так народ може помилитись у своєму виборі достойної верхівки.
Але провина за провали економічної, соціальної, державної політики завжди лежить на керівництві країни. Так завжди було і буде.

1. Отара і солдати не обирають пастуха і генерала.
2. І все вірно. Якщо вівця - тупа, то йде куди ведуть. І ви вірно підмітили, якщо народ - це отара, то їх і ріжуть і стрижуть. Може слід перестати буди вівцями? І хіба вина пастуха, що він пастух отари? Хіба гріх стригти овець?
3. А з еліти завжди більший спрос, ви також вірно все сказали. Тому ми завжди їх клянемо, ми завжди їх згадуємо, і вони лишаються в історії. Більша влада - більша відповідальність. Але народ це не окремий організм, еліта є його складовою. І еліта виходить з народу, який народ - така і еліта.
vmlevchuk
 
 
  #12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
21 72807
Переглянути останнє повідомлення
Пон 13 гру, 2021 14:32
aleexxxx
7 46015
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2019 00:27
Gastarbaiter
400 37819
Переглянути останнє повідомлення
Сер 15 лют, 2017 20:49
Anybody
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама