ДАІ розкрила точки стеження за дорогою в Києві новими прилад

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Сер 25 вер, 2013 17:56

ДАІ розкрила точки стеження за дорогою в Києві новими прилад

Пропонуємо до обговорення:
Під прицілом Гарпуна: київська ДАІ розкрила точки стеження за дорогою новими приладами

Дивися повний текст ДАІ розкрила точки стеження за дорогою в Києві новими приладами.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101002
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 25 вер, 2013 17:56

Лично я видел такую коробку на пр.Победы,направление из центра,перед м.Берестейская. Жду писем счастья,так как там на спуске иногда превышаю скорость ))))
Evgeny
1
Форумчанин року
 
Повідомлень: 38865
З нами з: 03.10.11
Подякував: 3750 раз.
Подякували: 11991 раз.
 
Профіль
 
52
27
2
2
Повідомлення Додано: Сер 25 вер, 2013 21:06

Таких коЙобок по дорогах розвішано десятками. Багато з них ще пусті всередині, але активація режиму "листи щастя" активує усе це вмить!
Не перевишуйте даремно швидкість: це збереже ваш бюджет/час/нерви/здоров'я!
fanata
 
Повідомлень: 301
З нами з: 11.08.11
Подякував: 1 раз.
Подякували: 33 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 25 вер, 2013 21:13

Такая оперативность в установке Гарпунов... Жажда наживы для даишников - это как "основной инстинкт"....
Odissey_
 
Повідомлень: 169
З нами з: 11.09.13
Подякував: 46 раз.
Подякували: 21 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 26 вер, 2013 13:14

Re: ДАІ розкрила точки стеження за дорогою в Києві новими пр

я б на их месте занялся проблемой пробок на светофорах и парковкой в неположенных местах дорог - там куда больше бабла можно будет нарубить с нарушителей, а заодно и проблемы с заторами решить. А эти коробки с радарами лишь приведут, что будем ездить по старом доброму принципу "90-60-90" - был недавно в Литве - там так и ездят на трассах, т.к. коробки хорошо видно и их знают.

А так нарисовал на перекрёстке жёлтые ромбы, повесил камеру и фоткаешь всех, кто вопреки правилам выехал на перекрёсток без шансов его покинуть на зелёный. Включился красный - всех стоящих на жёлтых ромбах пофотало, письма счастья пришли. И не будет у нас в Киеве заторов, когда одна стоящая улица перекрывает все пересекающие просто "потому что пробка".......
Vitalych
 
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 588
Переглянути останнє повідомлення
Чет 04 чер, 2026 08:27
romanpavlenko370
1 567
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 13:50
using1968
1 1439
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 20 бер, 2026 06:47
jordisson22
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама