|
ДАІ розкрила точки стеження за дорогою в Києві новими прилад |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 25 вер, 2013 17:56
Пропонуємо до обговорення: Під прицілом Гарпуна: київська ДАІ розкрила точки стеження за дорогою новими приладами
Дивися повний текст ДАІ розкрила точки стеження за дорогою в Києві новими приладами.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101002
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 25 вер, 2013 17:56
Лично я видел такую коробку на пр.Победы,направление из центра,перед м.Берестейская. Жду писем счастья,так как там на спуске иногда превышаю скорость ))))
-
Evgeny
-
1
- Форумчанин року
-
- Повідомлень: 38865
- З нами з: 03.10.11
- Подякував: 3750 раз.
- Подякували: 11991 раз.
-
-
Профіль
-
-
52
27
2
2
Додано: Сер 25 вер, 2013 21:06
Таких коЙобок по дорогах розвішано десятками. Багато з них ще пусті всередині, але активація режиму "листи щастя" активує усе це вмить! Не перевишуйте даремно швидкість: це збереже ваш бюджет/час/нерви/здоров'я!
-
fanata
-
-
- Повідомлень: 301
- З нами з: 11.08.11
- Подякував: 1 раз.
- Подякували: 33 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 25 вер, 2013 21:13
Такая оперативность в установке Гарпунов... Жажда наживы для даишников - это как "основной инстинкт"....
-
Odissey_
-
-
- Повідомлень: 169
- З нами з: 11.09.13
- Подякував: 46 раз.
- Подякували: 21 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 26 вер, 2013 13:14
я б на их месте занялся проблемой пробок на светофорах и парковкой в неположенных местах дорог - там куда больше бабла можно будет нарубить с нарушителей, а заодно и проблемы с заторами решить. А эти коробки с радарами лишь приведут, что будем ездить по старом доброму принципу "90-60-90" - был недавно в Литве - там так и ездят на трассах, т.к. коробки хорошо видно и их знают.
А так нарисовал на перекрёстке жёлтые ромбы, повесил камеру и фоткаешь всех, кто вопреки правилам выехал на перекрёсток без шансов его покинуть на зелёный. Включился красный - всех стоящих на жёлтых ромбах пофотало, письма счастья пришли. И не будет у нас в Киеве заторов, когда одна стоящая улица перекрывает все пересекающие просто "потому что пробка".......
-
Vitalych
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
588 |
|
|
|
1 |
567 |
|
|
|
1 |
1439 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|