Головний миротворець: Путіна повторно висунули на Нобелівськ

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Вів 01 жов, 2013 15:24

Головний миротворець: Путіна повторно висунули на Нобелівськ

Пропонуємо до обговорення:
Путіна повторно висунули на Нобелівську премію миру

Дивися повний текст Головний миротворець: Путіна повторно висунули на Нобелівську премію миру.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101001
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 01 жов, 2013 15:25

Давайте висунемо кандидатуру Азірова за вклад у літературу , а Чивокуню за вклад у економіку , а юльку за вклад у медицину
grabovsky0290
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34
З нами з: 04.07.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 01 жов, 2013 15:28

цитата мистера Пу. "мочить в сотрите" - слова истинного "миротворца" и за такие слова ему обязательно нужно вручить Нобелевскую премию мира
DenAuditor
 
Повідомлень: 393
З нами з: 18.12.12
Подякував: 611 раз.
Подякували: 177 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 01 жов, 2013 16:10

  DenAuditor написав:цитата мистера Пу. "мочить в сотрите" - слова истинного "миротворца" и за такие слова ему обязательно нужно вручить Нобелевскую премию мира

Ну, уж если ее дали Обаме - то Путину их нужно парочку выдать, Нобелевских-то по миру. Агрессию США против Сирии предотвратил, Грузию к нормальному взаимодействию с соседями привел. Нормально. Не то, что иные "миротворцы" - разбомбили в дым Ирак, Ливию, в Сирию оружие духам поставляют...
sergio1969
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 01 жов, 2013 16:22

Ему эти их три копейки капля в море его миллиардов! А у него их аж 50 миллиардов! Пусть в носу не копаются и ерундой не занимаются!
укрхлам
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 01 жов, 2013 16:23

С данным решением полностью согласен.ПУТИН этого заслуживает.
la-zar47
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 01 жов, 2013 16:26

На сегодня, пожалуй - да, если кому и надо давать Нобелевку за мир, то именно Путину.
Хотя после Обамы премия эта претерпела изрядную моральную девальвацию.
Дваждыдвашник
 
Повідомлень: 3100
З нами з: 06.08.10
Подякував: 890 раз.
Подякували: 833 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 01 жов, 2013 20:19

Re: Головний миротворець: Путіна повторно висунули на Нобелі

  sergio1969 написав:


  sergio1969 написав:Ну, уж если ее дали Обаме - то Путину их нужно парочку выдать, Нобелевских-то по миру.


Швидше наоборот.

А хоть хтось цікавився за дали нобеля Обамі? От спочатку почитайте а потім пишіть.
Brain Damage
 
Повідомлень: 395
З нами з: 06.01.12
Подякував: 92 раз.
Подякували: 77 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 01 жов, 2013 21:20

Международная академия духовного единства и сотрудничества

Ржу уже из-за одного названия!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Хотя за Сирию, естественно, респект Путину!
Жали Ливия лягла...

З.Ы. ТайрИнЮа, давай жги!!! :mrgreen:
insideman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 961
З нами з: 13.04.13
Подякував: 245 раз.
Подякували: 98 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1044
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 23 лют, 2024 08:48
l_e_x
1 500
Переглянути останнє повідомлення
Вів 18 кві, 2023 08:55
cohan
1 1004
Переглянути останнє повідомлення
Чет 17 лис, 2022 22:57
Sanyok77
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама