|
Головний миротворець: Путіна повторно висунули на Нобелівськ |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 01 жов, 2013 15:24
Пропонуємо до обговорення: Путіна повторно висунули на Нобелівську премію миру
Дивися повний текст Головний миротворець: Путіна повторно висунули на Нобелівську премію миру.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101001
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 01 жов, 2013 15:25
Давайте висунемо кандидатуру Азірова за вклад у літературу , а Чивокуню за вклад у економіку , а юльку за вклад у медицину
-
grabovsky0290
-
-
- Повідомлень: 34
- З нами з: 04.07.13
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 4 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 01 жов, 2013 15:28
цитата мистера Пу. "мочить в сотрите" - слова истинного "миротворца" и за такие слова ему обязательно нужно вручить Нобелевскую премию мира
-
DenAuditor
-
-
- Повідомлень: 393
- З нами з: 18.12.12
- Подякував: 611 раз.
- Подякували: 177 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 01 жов, 2013 16:10
DenAuditor написав:цитата мистера Пу. "мочить в сотрите" - слова истинного "миротворца" и за такие слова ему обязательно нужно вручить Нобелевскую премию мира
Ну, уж если ее дали Обаме - то Путину их нужно парочку выдать, Нобелевских-то по миру. Агрессию США против Сирии предотвратил, Грузию к нормальному взаимодействию с соседями привел. Нормально. Не то, что иные "миротворцы" - разбомбили в дым Ирак, Ливию, в Сирию оружие духам поставляют...
-
sergio1969
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 01 жов, 2013 16:22
Ему эти их три копейки капля в море его миллиардов! А у него их аж 50 миллиардов! Пусть в носу не копаются и ерундой не занимаются!
-
укрхлам
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 01 жов, 2013 16:23
С данным решением полностью согласен.ПУТИН этого заслуживает.
-
la-zar47
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 01 жов, 2013 16:26
На сегодня, пожалуй - да, если кому и надо давать Нобелевку за мир, то именно Путину. Хотя после Обамы премия эта претерпела изрядную моральную девальвацию.
-
Дваждыдвашник
-
-
- Повідомлень: 3100
- З нами з: 06.08.10
- Подякував: 890 раз.
- Подякували: 833 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 01 жов, 2013 20:19
sergio1969 написав:
sergio1969 написав:Ну, уж если ее дали Обаме - то Путину их нужно парочку выдать, Нобелевских-то по миру.
Швидше наоборот. А хоть хтось цікавився за дали нобеля Обамі? От спочатку почитайте а потім пишіть.
-
Brain Damage
-
-
- Повідомлень: 395
- З нами з: 06.01.12
- Подякував: 92 раз.
- Подякували: 77 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 01 жов, 2013 21:20
Международная академия духовного единства и сотрудничества
Ржу уже из-за одного названия!! Хотя за Сирию, естественно, респект Путину! Жали Ливия лягла... З.Ы. ТайрИнЮа, давай жги!!! 
-
insideman
-
-
- Повідомлень: 961
- З нами з: 13.04.13
- Подякував: 245 раз.
- Подякували: 98 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1044 |
П'ят 23 лют, 2024 08:48 l_e_x
|
|
|
1 |
500 |
Вів 18 кві, 2023 08:55 cohan
|
|
|
1 |
1004 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|