РФ: економічний апокаліпсис що загрожує Україні не зачепить

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: П'ят 04 жов, 2013 16:13

РФ: економічний апокаліпсис що загрожує Україні не зачепить

Пропонуємо до обговорення:
Аналіз показує, що для російської економіки і фінансової системи ніяких реальних серйозних наслідків не буде

Дивися повний текст РФ: економічний апокаліпсис що загрожує Україні не зачепить Росію.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101005
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 04 жов, 2013 16:13

"Он возмутился, что решение о заключении договора между Украиной и ЕС было принято без предварительного информирования России." :)))
vicpc
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1084
З нами з: 11.10.09
Подякував: 6 раз.
Подякували: 67 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 04 жов, 2013 16:16

Да, журналисты "передергивают" слова Глазьева.
zyevska
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 04 жов, 2013 16:19

  zyevska написав:Да, журналисты "передергивают" слова Глазьева.

ты еще скажи сглазили :-) он и так ляпает не в тему много и охотно, как клоун, вернее придворный клоун
Читатель11
 
Повідомлень: 1209
З нами з: 18.06.13
Подякував: 58 раз.
Подякували: 169 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 04 жов, 2013 16:34

Як приємно, що росіяни так переймаються долею України, хоча навіть найгірші сценарії розвитку подій їх не зачеплять. Збираються "боротись за збереження" якихось абстрактних підприємств. Хоча цілеспрямовано проводять політику імпортозаміщення аерокосмічної продукції виробленої в Україні. Влітку планували відмовитись від продукції Мотор-Січ, АН-70 то будують, то не будують. І це при тому що Україна ще має поле для маневру на міжнародній сцені. А що було б якби ми влізли в те євразійське митне болото? Дешевий газ в обмін на ГТС, як у випадку з Білоруcсю. Коротше кажучи: "Раша, ґуд-бай"!
Runner
Аватар користувача
 
Повідомлень: 493
З нами з: 29.11.07
Подякував: 123 раз.
Подякували: 233 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 04 жов, 2013 17:06

Глазьев лукавит,
Сколько там кредитов выдала Россия Украине? только в сентябре подкинули 750 млн. Если в Украине будет дефолт, то на российских банках это очень даже отразится, ведь Украина им ничего возвращать не будет и их рейтинги пойдут вниз. Плюс не забываем что в Украине продается много российских товаров и энергоносителей. Если за них перестать платить - это очень даже повлияет на Россию :mrgreen:
Йанык
1
 
Повідомлень: 4748
З нами з: 15.06.11
Подякував: 750 раз.
Подякували: 2641 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 04 жов, 2013 17:17

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... M1o#t=2441

Вот там после этого чувака глазьев следующий говорит что воровать это эффективная экономическая политика, путает личные интересы и интересы государства, общее с частным, шизофреник другими словами, и это он новый советник путина, все с ним ясно.
nitra
 
Повідомлень: 886
З нами з: 11.01.13
Подякував: 478 раз.
Подякували: 186 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 04 жов, 2013 17:37

Re: РФ: економічний апокаліпсис що загрожує Україні не зачеп

РФ: грозящий Украине экономический апокалипсис не затронет Россию


Так как в России будет свой собственный! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
insideman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 961
З нами з: 13.04.13
Подякував: 245 раз.
Подякували: 98 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 04 жов, 2013 17:50

нечто подобное глазьевы предрекали в своё время Прибалтике:коллапс,дефолт,девал и тд.
Амбруаз Паре
 
Повідомлень: 751
З нами з: 08.07.11
Подякував: 2 раз.
Подякували: 141 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 05 жов, 2013 15:56

Крэмлевские токо спортивным разворовыванием умеют заниматься и шелуху с орехов собирать… а руки после туалета они мыть так и не научились и нищета российского населения умопомрачительная… союз только с Европой! И нах эту Россию!
укрхлам
 
 
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 604
Переглянути останнє повідомлення
Суб 30 тра, 2026 07:45
Кочевник
1 1164
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 тра, 2026 08:19
ludasavkiv
1 924
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 тра, 2026 22:50
ludasavkiv
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама