Про це свідчать дані Державної служби статистики України
Дивися повний текст Зв'язок в Україні подорожчав на 12,3%.
|
|
Зв'язок в Україні подорожчав на 12,3%Пропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Зв'язок в Україні подорожчав на 12,3%. Правду кажуть: є правда, є брехня, а є статистика ;)
Статистика - гірше всякої брехні, бо її пише влада з довідника "стеля" для здобуття своїх шкурних цілей. Ну які 6% підвищення тарифів на місцевий телефон? Що за маячня? Вони всіх за дебілів мають? Відкриваємо сайт Укртелекома. Дивимось: тарифи для населення. Щоб було конкретніше - то для міст і райцентрів, тобто для 90% населення: http://www.ukrtelecom.ua/services/customers/cityphone/connect/tarrifs Абонплата 31,49-35,02грн/місяць в залежності від того погодинна чі ні оплата (тарифи на блокіратори не враховуємо - це взагалі кам'яний вік). Зауважуємо, між іншим, що 1 хв.розмови понад 600хвилину коштує понад 5 гривень! Чим не рекет? А ще ж навіть тональний набір номера, автоматичне визначення абонента, елементарні речі, які економлять час - це "послуга", яка додатково коштує 1-2грн на місяць, а включити ці фішки нічого не варто. Вони вже технічно є в апаратурі. Жлоби неймовірні! Аж бридко. Дивимось в свої квитанції чи робимо пошук в Гуглі. Ось тут кажуть що в травні цього року вже підвищили тарифи на 7-10% до 26,24-29,17 грн/місяць в містах. Мабуть це і є нинішні тарифи (без ПДВ). Невже когось це обминуло? http://visnyk.lutsk.ua/2013/04/05/nkrs-pidvyschuje-hranychni-taryfy-na-mistsevyj-zvyazok/ В той же час вже декілька років користуюсь тарифом 29 від Білайн. Бонуси тільки добавляються. Про які 29% росту мова? Про міжміські і міжнародні тарифи мова взагалі не йде http://www.ukrtelecom.ua/services/customers/phone_regional/tariff Підрахував для себе, що дротовий звязок в середньому в 2 раза дорожчий, ніж стільниковий по тарифах. А вони все плачуться і говорять, що тарифи покривають тільки 40% витрат... Ж8-О Ні, мабуть таки треба відмовлятись від свого міського телефону. Все одно майже не говорю по ньому. Стоїть просто для мебелі. Лінь написати і віднести заяву. Може чергове пАкращення в вигляді підвищення тарифів переможе лінь? ;)
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||