Табачник пообіцяв підвищити зарплати держслужбовцям освіти

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Сер 30 жов, 2013 10:04

Табачник пообіцяв підвищити зарплати держслужбовцям освіти

Пропонуємо до обговорення:
Табачник пообіцяв підвищити зарплати держслужбовцям освіти

Дивися повний текст Табачник пообіцяв підвищити зарплати держслужбовцям освіти.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101011
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 30 жов, 2013 10:04

Мені дуже хотілося б задати питання пану Табачнику. "Невже підвищення заробітної платти на 20-30 грн. вирішать фінансові проблемі в сім'ях працівників освіти, коли загальні ціни в країні в цей же час підвищуються на 200-300грн."? Наталя
natali_afanasyeva
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 30 жов, 2013 10:32

natali_afanasyeva уверен, что многие хотели бы задать ему не один вопрос. Только отвечать он ни за что не будет.
Это птица высокого полета, простым людям его не понять.
ТупУм
Аватар користувача
Критикан
 
Повідомлень: 4214
З нами з: 25.01.06
Подякував: 25 раз.
Подякували: 447 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 26 лис, 2013 21:11

Це балачки! Поки що разом з "іншими колегами Кабміну" заготовили проект Держбюджету-2014, де зарплата держслужбовцям взагалі заморожується.Побачимо, що "заспівають" у грудні, під час розгляду....
zpm1948
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8
З нами з: 26.11.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 13:56

Сьогодні КМУ списав відсутність коштів на майдан та окремих міністрів. Невже й Табачник попаде під роздачу!?
zpm1948
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8
З нами з: 26.11.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 04 січ, 2014 17:15

Вже так забрехалася влада в цілому, що коментувати "сподівання" окремого міністра просто немає сенсу. Листопадові підозри реалізувалися!
zpm1948
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8
З нами з: 26.11.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 04 січ, 2014 19:10

если повысили - это уже плюс, а вообще если не нравится что-то всегда есть пути для отхода.
TimohaD
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 09 січ, 2014 21:03

TimohaD2. Так нічого не підвищували рядовим (т ч освітнім) держслужбовцям та пенсіонерам з 2008 року. Тепер цю "заморозку" продовжили до 2015 року.Коментувати необхідно аргументовано!
zpm1948
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8
З нами з: 26.11.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 251
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 12 чер, 2026 09:07
R2
2 1055
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 20:18
dmitry_chou
2 1148
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 тра, 2026 17:37
eko_safety_center
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама