МИХАЙЛІВСЬКИЙ БАНКРОТ

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Неплатоспроможні банки в стадії ліквідації
  #<1 ... 55555556555755585559 ... 5623>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цьому Банку (або його філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

МИХАЙЛІВСЬКИЙ БАНКРОТ 3.2 5 368
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
19%
70
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
15%
54
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
16%
59
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
32%
118
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
18%
67
Всього голосів : 368
Повідомлення Додано: Чет 25 лют, 2021 12:58

Re: МИХАЙЛІВСЬКИЙ БАНКРОТ

Через знакомых получил договор о передаче долга в Диджи Финанс.
sergiylfc
Аватар користувача
 
Повідомлень: 168
З нами з: 09.12.19
Подякував: 27 раз.
Подякували: 8 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 25 лют, 2021 15:42

  sergiylfc написав:Через знакомых получил договор о передаче долга в Диджи Финанс.

Це не є належне інформування.
Коли ще будуть дзвонити попередьте їх щоб належно Вас повідомили Укрпоштою.
На сайті продавана є інфо про відступлення боргу на Діджі від Михалича 570000000 за 71000 грн з додатком з номерами всіх договорів.
Після цього Діджі мали б по Вашій адресі реєстрації направити Вам повідомлення про відступлення боргу.
Отримавши це повідомлення Ви мали б їх повідомити листом, що Ви зобовязання виконали перед Фагором і маєте довідку про належне виконання зобовязання.
Якщо Діджеї не погоджуються що Ви не маєте зобовязань перед ними нехай звертаються до Суду.
Виграш Діджеїв в Суді ускладнений рядом обставин основні з яких це відсутність кредитних договорів і пропущення строку загальної позивної давності (для тих хто останні 3 роки нічого не платив).
Якщо вони не перестануть Вас кошмарити то попередити друзів і близьких щоб ігнорували спілкування з Діджеями.
По Лайфу їх маска 063234****
Таке враження що останні 4 цифри вибирають випадковим чином.
Квесторе_поверніться
 
Повідомлень: 38223
З нами з: 22.11.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1918 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 25 лют, 2021 16:53

Re: МИХАЙЛІВСЬКИЙ БАНКРОТ

  sergiylfc написав:Буду благодарен за советы.

https://www.facebook.com/groups/mbank.kredit/about
clientage
Аватар користувача
1
1

Фінансовий гуру Finance.ua
 
Заблокований
Повідомлень: 34112
З нами з: 08.12.07
Подякував: 2686 раз.
Подякували: 4083 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 26 лют, 2021 09:25

  clientage написав:
  sergiylfc написав:Буду благодарен за советы.

https://www.facebook.com/groups/mbank.kredit/about

Виглядає шо там Андрущак найбільш в темі.
Деякі юристи радять повністю ігнорувати Діджеїв (ті які не заробляють на цій темі) навіть якщо вони належно повідомили про переуступку від МИхалича до вирішення суду Діджеї проти Плеяди та Фагора. Фагор вроді догромлюють...але Плеяда жива.
Діджеї не виглядають солідною фінансовою конторою з солідним юридичним фронтом.
Квесторе_поверніться
 
Повідомлень: 38223
З нами з: 22.11.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1918 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 26 лют, 2021 11:45

Re: МИХАЙЛІВСЬКИЙ БАНКРОТ

  Квесторе_поверніться написав:Після цього Діджі мали б по Вашій адресі реєстрації направити Вам повідомлення про відступлення боргу.

А если я вас уведомлю письменно, что мне передали ваш долг вы мне тоже заплатите? Это фонд от лица Михи должен письменно уведомить, что передал ваш долг, при этом должен предоставить доказательства, что он (фонд) имеет законные основания уведомлять вас от имени кредитора в связи с ликвидацией михи - оригиналы док-тов или нотариально заверенные копии.
ol_zy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7460
З нами з: 20.01.15
Подякував: 449 раз.
Подякували: 788 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 26 лют, 2021 11:56

  sergiylfc написав:Здравствуйте. Как быть в ситуации?

Кредит банка Михайловский переходил из компании в компанию, Фагор, все как обычно. Я в итоге оплатил на Фагор 5000 гривен, есть справка, что они притензий не имеют.

А итоге активизировались Диджи Финанс, причём жёстко - отправляют родственникам фото с угрозами, фото взяты с Фейсбука, на Вайбер кидают видео, как заходят на странички, просматривают список друзей, кидают фото пожилым родственникам.

Что заблокировать все доступы на Фейсбуке, это понятно. Как быть с кредитом?

Буду благодарен за советы.

И можно как-то хоть теоретически наказать людей, которые отправляют такие фото?

Теперь осталось еще оплатить Диджеям и все будет ок. Для надежности можно еще и мне оплатить :mrgreen: - я тоже дам справку, что претензий не имею...
А вообще я еще, когда начиналась эпопея писал, что кагору платить не стоит. (лично я михе оплатил пока еще ИБ был жив). Но когда вошла ВА я бы вообще воздержался платить кому-либо. И кагору бы точно не платил. Во всяком случае до финальных судов и признания фондом их решения.
А сейчас вы только можете выставить требования Фагору, чтобы они вернули ошибочно уплаченные им средства (если они банкрот, то в течении месяца надо было сделать от момента объявления банкротства), но шансы тут около 0 даже через суд вернуть.
Все имхо.
ol_zy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7460
З нами з: 20.01.15
Подякував: 449 раз.
Подякували: 788 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 26 лют, 2021 13:28

  ol_zy написав:
  Квесторе_поверніться написав:Після цього Діджі мали б по Вашій адресі реєстрації направити Вам повідомлення про відступлення боргу.

А если я вас уведомлю письменно, что мне передали ваш долг вы мне тоже заплатите? Это фонд от лица Михи должен письменно уведомить, что передал ваш долг, при этом должен предоставить доказательства, что он (фонд) имеет законные основания уведомлять вас от имени кредитора в связи с ликвидацией михи - оригиналы док-тов или нотариально заверенные копии.

Вам не заплачу, Ви не знаєте номеру мого договору.
Про належне повідомлення, точиться багато суперечок.
Ось Ви стверджуєте що Фонд від імені Михалича має повідомити....а на чому Ви грунтуєте Ваше твердження?
Квесторе_поверніться
 
Повідомлень: 38223
З нами з: 22.11.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1918 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 26 лют, 2021 13:45

  ol_zy написав:
  sergiylfc написав:Здравствуйте. Как быть в ситуации?

Кредит банка Михайловский переходил из компании в компанию, Фагор, все как обычно. Я в итоге оплатил на Фагор 5000 гривен, есть справка, что они притензий не имеют.

А итоге активизировались Диджи Финанс, причём жёстко - отправляют родственникам фото с угрозами, фото взяты с Фейсбука, на Вайбер кидают видео, как заходят на странички, просматривают список друзей, кидают фото пожилым родственникам.

Что заблокировать все доступы на Фейсбуке, это понятно. Как быть с кредитом?

Буду благодарен за советы.

И можно как-то хоть теоретически наказать людей, которые отправляют такие фото?

Теперь осталось еще оплатить Диджеям и все будет ок. Для надежности можно еще и мне оплатить :mrgreen: - я тоже дам справку, что претензий не имею...
А вообще я еще, когда начиналась эпопея писал, что кагору платить не стоит. (лично я михе оплатил пока еще ИБ был жив). Но когда вошла ВА я бы вообще воздержался платить кому-либо. И кагору бы точно не платил. Во всяком случае до финальных судов и признания фондом их решения.
А сейчас вы только можете выставить требования Фагору, чтобы они вернули ошибочно уплаченные им средства (если они банкрот, то в течении месяца надо было сделать от момента объявления банкротства), но шансы тут около 0 даже через суд вернуть.
Все имхо.

Тут основне запитання як бути з кредитом?
В даному випадку кредит погашений.
Клієнтом визнано Фагор належним кредитором.
Отже погашати Діджі нічого не потрібно.
Інформаційний тероризм зі сторони Діджі ігнорувати попередивши близьких і пояснивши ситуацію щоб вони не переживали.
Наші правоохоронці цим займатися не будуть...мабуть...не знаю чи є вироки за неправомірні дії колекторів.
А в подальшому як не знаєш як діяти ...дій в правовому полі.
Кожна ситуація індивідуальна.
Для лінивих, як всі ці 4,5 роки просто залягти на дно і запастися попкорном.
Є негативний момент в псуванні кредитної історії...нічого тут не вдієш...слід дослідити буде наскільки він негативний.
Квесторе_поверніться
 
Повідомлень: 38223
З нами з: 22.11.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1918 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 26 лют, 2021 18:40

  Квесторе_поверніться написав:
  ol_zy написав:
  Квесторе_поверніться написав:Після цього Діджі мали б по Вашій адресі реєстрації направити Вам повідомлення про відступлення боргу.

А если я вас уведомлю письменно, что мне передали ваш долг вы мне тоже заплатите? Это фонд от лица Михи должен письменно уведомить, что передал ваш долг, при этом должен предоставить доказательства, что он (фонд) имеет законные основания уведомлять вас от имени кредитора в связи с ликвидацией михи - оригиналы док-тов или нотариально заверенные копии.

Вам не заплачу, Ви не знаєте номеру мого договору.
Про належне повідомлення, точиться багато суперечок.
Ось Ви стверджуєте що Фонд від імені Михалича має повідомити....а на чому Ви грунтуєте Ваше твердження?

Только если докажет, что он правообладатель Михи и имеет право от его имени уведомлять (оригинал решения (х.з. как он может это доказать - надо влезать в дебри его работы - мне лень, может где-то в реестрах есть такое) или нотариально заверенная копия подобных док-ов)
А вообще должен был Миха уведомить о передаче кагору - он такого не сделал в свое время, а теперь фонд должен уведомить вас что он правопреемник Михи и передал ваши долги Диджею - вам решать какие док-ты вас убедят и примет ли их во внимание суд, если он будет.
ol_zy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7460
З нами з: 20.01.15
Подякував: 449 раз.
Подякували: 788 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 26 лют, 2021 18:41

Re: МИХАЙЛІВСЬКИЙ БАНКРОТ

  Квесторе_поверніться написав:Вам не заплачу, Ви не знаєте номеру мого договору.

Допустим знаю, если назову - заплатите?
ol_zy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7460
З нами з: 20.01.15
Подякував: 449 раз.
Подякували: 788 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 55555556555755585559 ... 5623>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Дельта Банк - БАНКРОТ 1 ... 4847, 4848, 4849
Anonymous » Сер 29 лис, 2006 17:06
48489 25118478
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 01 гру, 2023 17:20
stuermer01
828 269072
Переглянути останнє повідомлення
Суб 23 вер, 2023 19:11
tetyanadimitrova3
Банк Форум - БАНКРОТ 1 ... 923, 924, 925
Anonymous » Суб 29 січ, 2005 12:45
9249 2566158
Переглянути останнє повідомлення
Сер 09 сер, 2023 00:34
AlexSV
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама