МИХАЙЛІВСЬКИЙ БАНКРОТ

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Неплатоспроможні банки в стадії ліквідації
  #<1 ... 52865287528852895290 ... 5623>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цьому Банку (або його філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

МИХАЙЛІВСЬКИЙ БАНКРОТ 3.2 5 368
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
19%
70
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
15%
54
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
16%
59
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
32%
118
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
18%
67
Всього голосів : 368
Повідомлення Додано: Нед 28 тра, 2017 17:07

  -VICTOR- написав:
  KIM30 написав:якщо я не згідний з сумою боргу, а виписку не дають, то які мають бути подальші дії?


подаєте зареєстроване звернення на ВА в якому вказуєте що не згодні з нарахуваннями і для зясування питання вимагаєте надати виписку . Вони не відповідають або відмовляють - спокійно сидите и чекаєте розвитку подій...у вас на руках ігнорування законного запиту згідно умов обслуговування і законодавства , з цього моменту усякі нарахування думаю буде легко оскаржити і відкинути .
Але я не юрист...тому схему поведінки консультуйте у фахівців...

Я проти будь якого спілкування з приводу того, чого не існує в природі. :P Помилка в тому, що навіщо було взагалі за папірцем, не випискою туди звертатися? За випискою зверталися рік тому деякі і так нічого не отримали. Деякі отримують кайф, щоб бодати рогами зачинені ворота? :mrgreen: Ну постукайте ще раз...може пообламаєте ті роги... :mrgreen:
Зображення
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 28 тра, 2017 17:19

Козак-характерник ..колеги шукають віхід з ситуації...відкидувати варіанти не варто , але варто гарно думати про наслідки...
...якщо ВА не надасть документи - то цілком легально маючи на руках ігнор з їх сторони законних вимог клієнта - перейти в режим очікування...)в разі судів - клієнт мав бажання...давав запит...бакстер проігнорував - клієнт не мав можливості закрити питання не зі своєї вини...
..тобто потрібно зафіксувати відмову ВА в розясненні сум нарахування і аргументації цих сум , а зробити це можно виходячи з виписки і ніяк по іншому.
Востаннє редагувалось -VICTOR- в Нед 28 тра, 2017 17:36, всього редагувалось 1 раз.
-VICTOR-
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7339
З нами з: 15.08.12
Подякував: 402 раз.
Подякували: 1330 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 28 тра, 2017 17:27

  -VICTOR- написав:Козак-характерник ..колеги шукають віхід з ситуації...відкидувати варіанти не варто , але варто гарно думати про наслідки...
...якщо ВА не надасть документи - то цілком легально маючи на руках ігнор з їх сторони законних вимог клієнта - перейти в режим очікування...)в разі судів - клієнт мав бажання...давав запит...бакстер проігнорував - клієнт не мав можливості закрити питання не зі своєї вини...
..тобто потрібно зафіксувати відмову ВА в розясненні сум нарахування і аргументації цих сум , а зробити це можно виходячи з виписки і ніяк по іншому.

Я про те і кажу, що за випискою зверталися рік тому і відповіді не було. Навіщо зараз звертатися не за випискою, а папірцем-довідкою? Розумію, що зудить, але чесати не треба. :P
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 28 тра, 2017 20:49

  Козак-характерник написав:
  -VICTOR- написав:Козак-характерник ..колеги шукають віхід з ситуації...відкидувати варіанти не варто , але варто гарно думати про наслідки...
...якщо ВА не надасть документи - то цілком легально маючи на руках ігнор з їх сторони законних вимог клієнта - перейти в режим очікування...)в разі судів - клієнт мав бажання...давав запит...бакстер проігнорував - клієнт не мав можливості закрити питання не зі своєї вини...
..тобто потрібно зафіксувати відмову ВА в розясненні сум нарахування і аргументації цих сум , а зробити це можно виходячи з виписки і ніяк по іншому.

Я про те і кажу, що за випискою зверталися рік тому і відповіді не було. Навіщо зараз звертатися не за випискою, а папірцем-довідкою? Розумію, що зудить, але чесати не треба. :P


..ну я ж не знаяю..) якщо саме він звертався і нічого не отримав і зафіксував це письмово -то і паритись йому нічим... :roll:
-VICTOR-
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7339
З нами з: 15.08.12
Подякував: 402 раз.
Подякували: 1330 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 28 тра, 2017 21:10

  Козак-характерник написав:
  -VICTOR- написав:Козак-характерник ..колеги шукають віхід з ситуації...відкидувати варіанти не варто , але варто гарно думати про наслідки...
...якщо ВА не надасть документи - то цілком легально маючи на руках ігнор з їх сторони законних вимог клієнта - перейти в режим очікування...)в разі судів - клієнт мав бажання...давав запит...бакстер проігнорував - клієнт не мав можливості закрити питання не зі своєї вини...
..тобто потрібно зафіксувати відмову ВА в розясненні сум нарахування і аргументації цих сум , а зробити це можно виходячи з виписки і ніяк по іншому.

Я про те і кажу, що за випискою зверталися рік тому і відповіді не було. Навіщо зараз звертатися не за випискою, а папірцем-довідкою? Розумію, що зудить, але чесати не треба. :P

мені не потрібна намальована довідка, а виписка щоб знати де саме мене кинув банк. По-друге, крім виписки маю намір заявити про незгоду щодо нарахування %, бо не отримав відповіді на листа від 1.07.16, де просив роз'яснити кому і скільки платити по своїй заборгованості по кредці. І незгоду, щодо проведеня автоматичної рестуктуризації при погашенні навіть тіла кредиту. Тому відмовляюся платити. Ну і немає рішення суду кому належить злополучний кредитний портфель.
KIM30
 
Повідомлень: 5477
З нами з: 12.11.09
Подякував: 983 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 28 тра, 2017 21:38

  KIM30 написав:мені не потрібна намальована довідка, а виписка щоб знати де саме мене кинув банк. По-друге, крім виписки маю намір заявити про незгоду щодо нарахування %, бо не отримав відповіді на листа від 1.07.16, де просив роз'яснити кому і скільки платити по своїй заборгованості по кредці. І незгоду, щодо проведеня автоматичної рестуктуризації при погашенні навіть тіла кредиту. Тому відмовляюся платити. Ну і немає рішення суду кому належить злополучний кредитний портфель.

Ви не розумієте, що маєте справу з бандою шахраїв? Чи прикидуєтеся? Ніяких офіційних документів Ви не отримаєте, як би не стукали. Двері зачинені. Дають лише папірці і пишуть на заборі: "Мамой клянусь!" :P Тому чекайте вирішення питання по суті, а потім конкретно по свому договору з визначенним судом легітимним власником. Як визначиться власник буде відома сторона для переговорів і компромісів. Наразі вона не відома. Якщо не знайдете компромісу з легітимним власником по надмірно начисленим нарахуванням, то тоді лише до суду! Точніше нехай претензіянт позивається і доводить право на свої претензії, звісно якщо термін позовної давності не сплине... :lol: Не метушіться і не йорзайтесь! Або грайте в казіно: робіть ставку на переможця і платіть йому скільки він скаже!

П.С. Якщо зробите проплату, то підписалися на публічну оферту зі всіма наслідками. Думайте про наслідки!
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 29 тра, 2017 19:38

Козак-характерник думаю факт проплати..не означає факт прийняття якихось нових умов...то їм би так хотілось..). Клієнт має письмово дати згоду на зміну будь яких умов обслуговування...їх напис на заборі є лише написом на заборі.
-VICTOR-
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7339
З нами з: 15.08.12
Подякував: 402 раз.
Подякували: 1330 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 29 тра, 2017 19:43

  -VICTOR- написав:Козак-характерник думаю факт проплати..не означає факт прийняття якихось нових умов...то їм би так хотілось..). Клієнт має письмово дати згоду на зміну будь яких умов обслуговування...їх напис на заборі є лише написом на заборі.

Ну якщо клієнт погодився з тим, що Фонд є власником кредитного портфелю, то повинен сприймати ті написи на заборі, як дороговказ... :P Публічна оферта не передбачає особистого підпису. Коли ми картку оформлюємо в Приваті, то ніяких документів і підписів. Так що проплата є актом приєднання до публічної оферти. Звісно то можна оспорити, але то є зайвий гемор. Якщо оспорювати, то навіщо взагалі платити? Якось так... :P
Востаннє редагувалось Козак-характерник в Пон 29 тра, 2017 19:46, всього редагувалось 1 раз.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 29 тра, 2017 19:44

  -VICTOR- написав:Козак-характерник думаю факт проплати..не означає факт прийняття якихось нових умов...то їм би так хотілось..). Клієнт має письмово дати згоду на зміну будь яких умов обслуговування...їх напис на заборі є лише написом на заборі.

Цей напис...додає 60% річних. Це ж хто добровільно стільки захоче переплачувати?
Вимальовують судові тяжби...по кожному з кредитів.
Квесторе_поверніться
 
Повідомлень: 38223
З нами з: 22.11.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1918 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 29 тра, 2017 19:47

  Квесторе_поверніться написав:Це ж хто добровільно стільки захоче переплачувати?

Ті хто погодилися на публічну оферту.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 52865287528852895290 ... 5623>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Дельта Банк - БАНКРОТ 1 ... 4847, 4848, 4849
Anonymous » Сер 29 лис, 2006 17:06
48489 25116907
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 01 гру, 2023 17:20
stuermer01
828 268826
Переглянути останнє повідомлення
Суб 23 вер, 2023 19:11
tetyanadimitrova3
Банк Форум - БАНКРОТ 1 ... 923, 924, 925
Anonymous » Суб 29 січ, 2005 12:45
9249 2565915
Переглянути останнє повідомлення
Сер 09 сер, 2023 00:34
AlexSV
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама