ЗМІ: у Житомирі силовики заблокували бізнес-центр: обшуки мо

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: П'ят 22 лис, 2013 15:34

ЗМІ: у Житомирі силовики заблокували бізнес-центр: обшуки мо

Пропонуємо до обговорення:
ЗМІ: у Житомирі силовики заблокували бізнес-центр: обшуки можуть бути пов'язані з IT-компаніями

Дивися повний текст ЗМІ: у Житомирі силовики заблокували бізнес-центр: обшуки можуть бути пов'язані з IT-компаніями.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101004
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 22 лис, 2013 15:34

Покращеня в кожну оселю.
summacut
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2225
З нами з: 19.11.08
Подякував: 24 раз.
Подякували: 420 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 22 лис, 2013 15:38

Азаров обещал вывести АйТи компании из тени, вот вам, держит слово...
Pilot_L29
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 22 лис, 2013 15:40

  Pilot_L29 написав:Азаров обещал вывести АйТи компании из тени, вот вам, держит слово...


Кто б пообещал не воровать...
summacut
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2225
З нами з: 19.11.08
Подякував: 24 раз.
Подякували: 420 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 22 лис, 2013 15:49

Чивакуня недавно грозно заявил, что типа "руки прочь от бизнеса". Обманул как с Европой...
Artist
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 05.12.08
Подякував: 8 раз.
Подякували: 360 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 22 лис, 2013 16:00

Похоже, наступил тот момент, когда в стране уже красть нечего! ЗВР страны и казна пусты! Вот и ищут, что можно взять у тех, кто зарабатывает немалые деньги! Ведь IT-шники в Украине, действительно, зарабатывают неплохо!
Всё может закончиться тем, что наилучшие программисты покинут страну и будут трудиться за рубежом! Многие так уже и сделали. И тогда в Украине работать будет некому! В результате систематически будут "падать" госреестры, мобильная связь, интернет, программа в Приватбанке... Ведь для поддержания всего этого в надлежащем состоянии нужны профессионалы, а их нет, ибо, кто пойдет работать за лоховскую зарплату?
Obval_Defoltovich
1
 
Повідомлень: 3519
З нами з: 14.06.10
Подякував: 345 раз.
Подякували: 900 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 22 лис, 2013 16:04

  Pilot_L29 написав:Азаров обещал вывести АйТи компании из тени, вот вам, держит слово...

Хіба такими методами виводять бізнес з тіні? Почитайте, що робота дніпропетровської 908.vc заблокована вже тиждень. Це шлях до знищення, а не до виведення з тіні. Певно їх мета показово знищити пару фірм, щоб інші боялись і по першому чиху з Банкової несли гроші. Я так розумію це "покращення" призведе до того, що IT компанії будуть масово покидати Україну, а у нас будуть просто окремі програмери на опен-сорс сидіти і все...
Бandera
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 22 лис, 2013 16:05

Artist "Обманул как с Европой..." Это его "визитная карточка"..
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 22 лис, 2013 16:21

отжать и подмять... вот и все покращення...
antey1969
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 12330
З нами з: 30.11.11
Подякував: 1701 раз.
Подякували: 3641 раз.
 
Профіль
 
2
2
1
Повідомлення Додано: П'ят 22 лис, 2013 16:31

покращення б***...
liwi
 
Повідомлень: 144
З нами з: 09.10.13
Подякував: 71 раз.
Подякували: 12 раз.
 
Профіль
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 866
Переглянути останнє повідомлення
Вів 12 тра, 2026 11:48
zlayaakula
1 956
Переглянути останнє повідомлення
Сер 15 кві, 2026 08:09
Примат
1 6477
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 20 лют, 2026 22:46
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама