Євроасоціація

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Авторська тема користувача budivelnik. Форум Будівельник завжди правий на Finance.UA. Ринок будівництва і будівельних матеріалів, обговорення зміни цін на ринку житла. Аналітичні дані, прогнози і тенденції, вартість будівельних матеріалів.
  #1234>
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 20:56

Євроасоціація

Якщо ресурс гноблять - значить його бояться
А якщо бояться , то страх потрібно підтримувати :D
Пройшла інформація про блокування під Васильковом 30-50 автобусів з кримськими номерати та табличками МВС з Беркутом.
З одного боку ніби новина й не приємна
А з іншого
Є така штука, як психологічна накачка.
Для того щоб здорові мужики в обладунках били до крові щупленьких студентів - потрібно щоб їм в головах , хтось поколупався.
В СРСР таким хтось був Замполіт , тепер .... скажімо так - психолог.
Отже перед тим як стравити Беркут і студентів . відбувається щось слідуюче
Стоїть стрій здорових мужиків , а перед ним туди-сюди ходить говоряча голова і дістає якось так

От Ви здорові мужики , не спите.під ножі лізіте - а в цей час якісь мажорики . які пороху не нюхали і далі нічного клубу не ходили , за гроші (америк.євросоюзу... і так далі) обкурились і вирішили в революцію побавитись...

На якийсь час - такої накачки - вистарчає . і якщо не має зовнішньої пвдтримки цієї накачки ( зовнішня - це драка , ті самі провокації) і стоять ці здорові мужики , а навколо них дівчатка бігають і бісики пускають .... , то думки цих напружених до межі ( але не надто розумних) голів - починають рухатись в потрібному напрямку
А саме
Навіщо я тут стою...
( простий аргумент який підтвердить мої слова - це братання німців з армією росіян в першу світову)

От тому й потрібно , періодично , одних на інших змінювати.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27270
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 21:07

Виходить , що дійшли до того , що київських хлопців вже пораб ( а пройшов заледве тиждень)- змінити на кримських.
Це добре
По - перше
Кримські - також люди
По-друге
Якщо через тиждень прийдеться міняти на кримських , а залишаться тільки наприклад львівські :D

Три дні тому , бувший міністр оборони Гриценко , озвучив свій рецепт безкровної перемоги
Перше - 100 000 осіб на мітингах
Друге - безкровне блокування цим 100 000 натовпом - державних установ

До речі
Військові училища,райвідділи міліції і так далі і тому подібне.
Але
три умови - багато людей + довго + безкровно
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27270
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 21:29

пропозиція для єврочиновників ( хоч я й розумію що вона утоп

Набагато швидше можна змусити наших керманичів повернути в сторону Європи , якраз не виділенням кредитів для них ( які все одно будуть роздерибанені між своїми) , а шляхом закупки путівок для мешканців Донецької-Луганської областей
Якийсь 1 млрд доларів ( 1 млн путівок по 1000 доларів ) . щоб електоральна підтримка партії регіонів зменшилась в рази.
Як тільки шахтарі/металурги/безробітні - побачать як живуть там куди їх не пускають ( а ще як дати їм порівняти з тим як ці ж категорії живуть в Росії) - думаю що слідуючі вибори пройшли б по іншому сценарію.

А так
Діти/внуки/родина керманичів - відпочиває в Європі ,а тих хто не цей відпочинок зароблея - годують страшилками про геїв....
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27270
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 06 гру, 2013 16:50

пропозиція для форумчан

Найбільша проблема заключається в безконтрольності ( на протязі 4-5 років каденції) тих кого вибрали.
Адже тушок з опозиції треба так само гнати поганою мітлою як і тушок з влади.
Тобто для людей які віддали голоси за Богословську-Жванію - це такі самі зрадники як і ті хто втік від Яценюка/Кличка.
Таким чином найголовніше завдання - це створення інструментів контролю за депутатами(президентами)
Простішого засобу ніж варіант електронного голосування - я не знайшов.
Легкі консультації з фахівцями- привели до слідуючих висновків
1 Вартість функціонування подібної системи - близько 3000 доларів/рік
2 Вартість обслуговування системи - близько 2000 доларів рік
3 Вартість розробки системи ( на опен сорс) - близько 1000 доларів в рік

Не ясно два питання
1 Вартість розкрутки системи ( адже поки нею навіть у тестовому(віртуальному) режимі не почне користуватись хоча б 1-2 млн населення=5-10% виборців) - до того часу змусити депутатів прийняти до розгляду подібну пропозицію - не реально
2 Вартість узаконення системи ( голосування+розробка відповідних законів)
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27270
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 06 гру, 2013 23:08

Мене дивує деяка очевидність міфів зі сторони говорячих голів ПР
Перша
Постійні звинувачення Тимошенко в газових угодах з страшилками про 12 млрд доларів втрат.
В мене питання
Ми імпортуємо 30 млрд м3 по приблизно 400 доларів = 12 млрд
Регіонали що вважають справедливою ціною ціну в 1 долар за 1000 м3.
Якщо ні - то якого милого плачуться про 1 млрд в місяць?
Друга
Постійний плач ярославни про втрату експорту в Росію на 5 млрд доларів в рік
Тут також запитання
А скільки зекономили на імпорті енергоносіїв які не закупили під виробництво того щоб експортувати?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27270
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 07 гру, 2013 00:04

  budivelnik написав:Найбільша проблема заключається в безконтрольності ( на протязі 4-5 років каденції) тих кого вибрали.
Адже тушок з опозиції треба так само гнати поганою мітлою як і тушок з влади.
Тобто для людей які віддали голоси за Богословську-Жванію - це такі самі зрадники як і ті хто втік від Яценюка/Кличка.
Таким чином найголовніше завдання - це створення інструментів контролю за депутатами(президентами)
Простішого засобу ніж варіант електронного голосування - я не знайшов.
Легкі консультації з фахівцями- привели до слідуючих висновків
1 Вартість функціонування подібної системи - близько 3000 доларів/рік
2 Вартість обслуговування системи - близько 2000 доларів рік
3 Вартість розробки системи ( на опен сорс) - близько 1000 доларів в рік

Не ясно два питання
1 Вартість розкрутки системи ( адже поки нею навіть у тестовому(віртуальному) режимі не почне користуватись хоча б 1-2 млн населення=5-10% виборців) - до того часу змусити депутатів прийняти до розгляду подібну пропозицію - не реально
2 Вартість узаконення системи ( голосування+розробка відповідних законів)


3. Разработка - миллионы. Долларов. З\п профессионального разработчика(не украинского аутсорсера-сеньёра, а именно профессионала) начинается с 3000$ в месяц. У американских ребят она от 10000$ в месяц, и это только зп, без рабочего места и прочей обвязки. Это вам не уборщица баба Клава за 500грн 2 раза в неделю.

2. Обслуживание данной системы тоже встанет в миллионы, так как она должна обслужить за краткий промежуток времени без каких-либо сбоев десятки миллионов пользователей. А это сложнейшая задача даже для про. Задача вполне корпоративного уровня, не слабее банковских, а там бабло на обслуживание течет рекой.
О 2000 баксов в год тут нечего говорить. Пару штук нужно будет отстегнуть за защиту от среднего размера ДДОСа.

1. Поддержка в работоспособном состоянии будет так же весьма дорогостоящей, либо придется нанимать дешевую раб. силу которую практически невозможно контролировать.
Т.е. они за скромную подачку нарисуют любые данные голосования. А на сдачу продадут доступ к системе любому заинтересованному лицу. АНБ скажет им спасибо и даст медали.
А за 3000 долларов в год вы не сможете даже купить хостинг для проекта с такими запросами.

По неясностям.
1. Раскрутка встанет в несколько сотен тыс долларов как минимум. Но 1 млн зарегистрированных пользователей это уже миллионы. А учитывая специфику сайта - десятки миллионов долларов.
Для уточнения: на Уркаине всего 18 сайтов с более чем одним миллионом посетителей в месяц, так что про десятки миллионов долларов я не шучу.

2. Узаконить её будет невозможно по тем же причинам: безопасность совершенно невозможно гарантировать. Тут её на гос. уровне невозможно гарантировать(на российском РОИ подкручивают на лету), не то что на частном. Представьте что вы самостоятельно построили ядерный реактор на пару гигаватт и теперь хотите его легализировать и производить эл\э для продажи и частного пользования.

3. Фахивцив с которыми вы там вроде как советовались можно спокойно кастрировать, чтобы они не передали свой рак мозга детям, ни в чем неповинным.
Яльг
 
 
Повідомлення Додано: Суб 07 гру, 2013 00:27

  Яльг написав:3. Фахивцив с которыми вы там вроде как советовались можно спокойно кастрировать, чтобы они не передали свой рак мозга детям, ни в чем неповинным.
1 Я Вас почув
2 Надіюсь по:
3. Разработка - миллионы. Долларов....
2. Обслуживание данной системы тоже встанет в миллионы,

Я Вам дам відповідь в найближчий час у вигляді напівсирого , але працюючого прототипу.
Надіюсь , що Вас після цього рак мозку не вхопить і Ви почнете з повагою відноситись як до чужих ідей , так і до можливостей
3 Про хостинг в 3000 доларів в рік - погоджуюсь і це буде виділений сервер
в 32 ГГЦ+16 Тбайт ОЗУ - по оцінках тих , з ким я консультувався це достатньо для обробітку 10 000 запитів в секунду ( тобто 36 млн в годину - в Україні всього 30 млн осіб мають право приймати участь у виборах).
Враховуючи що сервер буде обробляти елементарно просту операцію ( а саме дешифровку від кого(відкритий/закритий ключ, кодування RSA довжина від 1024до4096 біт) і присвоєння голосу депутату ( з списку в приблизно 5000 осіб) - по аналогії з попередніми виборами - то такої потужності буде достатньо
Голосування буде проводитись з допомогою сертифікатів які виборці повинні будуть отримати зарані ( або на самому участку для голосування і отримавши цей сертифікат - відразу проголосувати)
Ті хто отримав зарані - будуть мати можливість проводити голосування з будь-якого компютера.
4 По захисту від транзитних серверів.
Моя пропозиція слідуюча
а - виділяється час на протязі якого . людина може віддати свій голос ( наприклад тиждень), наприклад з 00:00:00 01-01-2014 по 23:59:59 06-01-2014
б - після закінчення голосування. у населення є доступ до загальної інформації + кожен з допомогою свого ключа може взнати куди був зарахований його голос
в - у разі, якщо людина вважає що система зарахувала її голос не вірно , то цей виборець має право на протязі слідуючого тижня , прийти на виборчу дільницю і змінити результат , але зміна результату може відбутись тільки в тому випадку коли як мінімум (3-5-10 ??? членів виборчої комісії) своїми ключами підтвердять факт зміни результату попереднього голосування данної особи.

ПС
Скиньте пелену з власних очей і перестаньте відноситись до моєї пропозиції як до тендеру в якому головною задачею є дерибан коштів + врахуйте що навіть зараз у відкритому доступі є система електронного голосування на опен соурс.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27270
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 07 гру, 2013 01:00

Re: Євроасоціація

10 000 запитів в секунду ( тобто 36 млн в годину - в Україні всього 30 млн осіб мають право приймати участь у виборах).

Поймите, такая математика не работает.
Если к вам на сайт одновременно ломанутся 50000 человек то он просто упадет. Так как рассчитан всего на 10000, и совсем не человек. То что он может обрабатывать 36 млн запросов в час ничего не решает. Так как от одного человека могут идти не просто десятки, а СОТНИ запросов в секунду. Посмотрите как падал сайт соц.страха в сша после принятия ObamaCare. Он тупо лежал больше недели. А делали его совсем не пальцем. Подумайте.

Прототип? Просто прекрасно. А как там с безопасностью? А никак!
Так что кастрация все еще будет полезной.
Яльг
 
 
Повідомлення Додано: Суб 07 гру, 2013 01:16

  Яльг написав:Прототип? Просто прекрасно. А как там с безопасностью? А никак!
Якщо я правильно зрозумів - Ви маєте відношення до програмування
Тому давайте домовимось
1 Я обіцяю , що як тільки щось зявиться( тобто ще до відкрито/доступного для всіх варіанту) - ви відразу отримаєте можливість в ньому поколупатись
2 Потрібно розділити два питання
Безпека інформації користувача - тут мене завірили( та й в мене вища освіта, а тому що таке РСА - я подивився) що система сертифікатів використовується у ВЕБ-моней і в багатьох інших продуктах і сертифікати в залежності від довжини ключа видаються на 3-20 років.
Так що в цьому питанні - я проблеми не бачу
Друге питання
Система безпеки самого сервера - тут питання є , але є як програмні , так і апаратні засоби захисту і їх вартість обчислюється в тисячах(десятках тисяч) доларів.
Це сума велика для прототипу ( не комерційного) і мізерна для системи державного керування

ПС
На рахунок узаконення
Є законопроект того ж Міщенка , на мій погляд . якщо вдасться довести працездатність системи побудованої аматорами на амоторському рівні - то завжди знайдеться той ( серед високосидячих) хто захоче на халявку пару сот мільонів гривень відмити ( ті самі камери для виборчих дільниць - 1 млрд грн)
А якщо зявиться впливовий лобіювальник - то чим чорт не жартує

ППС
Повірте мені на слово
1 Я не наївний мрійник - а досить потріпаний життям і маючий серьозний життєвий досвід бізнесмен
2 Хоча знищити мене ( або мої ідеї/бізнес)- відносно легко , але я знаю мало людей, які б хотіли бачити мене серед своїх ворогів.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27270
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 07 гру, 2013 01:28

Re: Євроасоціація

Приведу простой пример. Есть программа, она проходит все нужные проверки безопасности и имеет гору сертификатов.
Но перед голосованием на сервер просто ставят другую программу в которой можно делать что угодно. И всё. Толку от всей этой ерунды становится ровно 0. Любые результаты любого голосования рисуются несколькими нажатиями клавиш.

И еще раз по поводу раскрутки, сколько собирают 100 тыс. подписей на РОИ? МЕСЯЦАМИ! Теперь представьте во что вам выйдет загнать на сайт хотя бы миллион уникальных человек и заставить проголосовать. А ведь и на обычные выборы ходит около половины избирателей. Если уже не меньше.

Идея цифрового голосования - хороша. Но без админ. ресурса нежизнеспособна в принципе.
Яльг
 
 
  #1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератор: Ірина_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама