Оренда робочого місця - цікавий бізнес чи міф?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<12
Повідомлення Додано: Пон 09 гру, 2013 22:22

вадик

Мова йде про місто Львів. Зараз таких послуг у Львові покищо не існує, але я маю приміщення близько 400 кв. м. - ціна оренди 50 грн за кв.м. Таку площу цілком здати важко. Ось само собою і виникло питання влаштування окремих робочих місць.

Я не намагаюсь порівнювати оренду у Львові з Москвою, але ж на ринку відсутні конкуренти, тому бажаючі орендувати місця мають бути.
gambas
 
 
Повідомлення Додано: Вів 10 гру, 2013 15:33

  gambas написав:вадик

Мова йде про місто Львів. Зараз таких послуг у Львові покищо не існує, але я маю приміщення близько 400 кв. м.

Ну, так предлагайте Ваши "окреми робочи мііта" кто же против ? Только про видеонабдлюдение не забудьте. Ну и про прослушку. На всякий случай. Мало-ли что ?. Вдруг пригодится ? Может купить кто захочет записи секретных переговоров ?
вадик
 
Заблокований
Повідомлень: 3590
З нами з: 05.04.09
Подякував: 110 раз.
Подякували: 421 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 11 гру, 2013 18:35

  вадик написав:
  gambas написав:вадик

Мова йде про місто Львів. Зараз таких послуг у Львові покищо не існує, але я маю приміщення близько 400 кв. м.


Во Львове как раз уже есть такие услуги. Можете приценится, что там и сколько стоит. Но при таком размере помещения, как у Вас, можно сделать конкурентные цены.
helenkiev22
Аватар користувача
 
Повідомлень: 48
З нами з: 01.12.13
Подякував: 1 раз.
Подякували: 15 раз.
 
Профіль
  #<12
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
80 31731
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 10:26
The_Rebel
1 1748
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 15:11
cherchiltank
0 24755
Переглянути останнє повідомлення
Чет 30 кві, 2020 12:45
vadbogu
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама