|
МВФ сьогодні дав Україні позитивний сигнал, ми готові закінч |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 09 гру, 2013 09:53
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101008
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 09 гру, 2013 09:53
фу-ты-ну-ты, сплюнем
-
vena39
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 09 гру, 2013 10:01
Як заявлено раніше нам невистачає 40млн , навіщо ж тоді брати 4 млрд, адже по них також потрібно платити %, Клименко "рулить" , отримає кредит роздеребанить потім владу здадуть а нам "расхлебуййся" потім скажуть нова влада неспроможна і знову через 5 років вернуться - "Все ж продумано до нас"
-
welnuts
-
-
- Повідомлень: 169
- З нами з: 21.08.13
- Подякував: 6 раз.
- Подякували: 15 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 09 гру, 2013 10:05
В этом же эфире он заявил, что ЗВР = уже 18 млрд. Дальше думайте сами..
-
Lawyer
-
-
- Повідомлень: 1002
- З нами з: 29.07.13
- Подякував: 479 раз.
- Подякували: 273 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 09 гру, 2013 10:10
Lawyer написав:В этом же эфире он заявил, что ЗВР = уже 18 млрд. Дальше думайте сами..
А чего тут думать, для стабилизации финансов теперь надо минимум 22 млрд.$ валюты (кредитов или инвестиций). До тех пор держим кулачки.
-
vena39
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 09 гру, 2013 10:11
Этому ПРавительству не дадут.
-
alex10
-
2
-
- Повідомлень: 10041
- З нами з: 05.10.10
- Подякував: 2653 раз.
- Подякували: 2061 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 09 гру, 2013 10:15
Зная как любят врать керманычи, необходимо подтверждение от самого МВФ. Азиров уже 3 года рассказывает про "покращенну" цену на газ, а Газпром всё опровергает
-
Йанык
-
1
-
- Повідомлень: 4748
- З нами з: 15.06.11
- Подякував: 750 раз.
- Подякували: 2641 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 09 гру, 2013 10:38
alex10 написав:Этому ПРавительству не дадут.
Да чего уж там, никому не дадут. Только за землю дадут. Ждем торгов в ближайшие 9 месяцев. Или маленькую, но победоносную ...
-
vena39
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 09 гру, 2013 11:35
vena39 написав: alex10 написав:Этому ПРавительству не дадут.
Да чего уж там, никому не дадут. Только за землю дадут. Ждем торгов в ближайшие 9 месяцев. Или маленькую, но победоносную ...
У Вас что, сельхоз бизнес? Что Вам земля покоя не даёт? 
-
Дилетант
-
-
- Повідомлень: 729
- З нами з: 18.01.08
- Подякував: 51 раз.
- Подякували: 72 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 09 гру, 2013 11:39
Дилетант написав:У Вас что, сельхоз бизнес? Что Вам земля покоя не даёт?
Предложите чем еще можно торгануть. Геев хватит недели на две.
-
vena39
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1180 |
|
|
|
1 |
948 |
|
|
|
1 |
817 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|