Свои требования при назначении процентной ставки

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Депозити для фізичних та юридичних осіб, короткострокові банківські вклади, найвигідніші депозити в банках України.
  #<12
Повідомлення Додано: Пон 16 гру, 2013 21:15

Re: Свои требования при назначении процентной ставки

Одно дело делать что то, другое дело знать о возможности что то делать. Я почему о подобном спросил? - на моих глазах один человек в Банке пытался доказать менеджеру, что размещая 500тыс гривен на 3 года, он рискует в 2,5 раза больше того, кто размещает до 200 тыс гривен - и поэтому хочет разместить депозит на условиях более выгодных - на что менеджер ответил - не хочешь, не размещай более 200 тыс - остальные неси в другой Банк - я вмешался и спросил - но ведь деньги уже высвечены и просто гулять с ними по городу опасно - на меня менеджер посмотрел как на врага народа - я предложил человеку непуганному еще, что могу ему помочь - тот за Катю согласился - мы вышли из Банка и я нутром почувствовал ,,свиту,, - я не буду писать о методах защиты, которые я применил, но все кончилось и для меня и для ,,непуганного,, благополучно. Я даже удивился, что мне никто не подсказал в этой теме главного - сегодня не советское время, сегодня нельзя ни с кем договариваться о том, что, ,,в такое то,, время принесу деньги - можно и не донести до дверей Банка.
sinowi
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1092
З нами з: 03.06.06
Подякував: 20 раз.
Подякували: 51 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 17 гру, 2013 02:07

+ програми лояльності

sinowi
додам, якщо Вам ще цікаво - про "постійно діючі" програми лояльності:
1. Промінвест - при розміщенні другого вкладу протягом 1 міс після закриття попереднього - ставка на новий вклад вища, по грн - до 0,5%, в інших валютах - до 0,1%. http://www.pib.com.ua/ru/individual/deposits/loyalty/
2. Платинум Банк - прогр.лояльності при розміщенні 2-го і т.д. вкладу - читайте текст в кінці таблички з % ставками http://www.platinumbank.com.ua/upload/f ... viadep.pdf
3. Ідея Банк - регулярно кидає СМС колишнім клієнтам "повернись, я все прощу + 0,5%"
Певен, що в інших банках теж таке є - питайте там, де обслуговуєтесь.
Цікавий
Аватар користувача
 
Повідомлень: 811
З нами з: 14.11.11
Подякував: 33 раз.
Подякували: 48 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 17 гру, 2013 02:13

  iurii44 написав:Вот радость у них будет когда вместо миллиона получат 200 000 грн по закону. Впрочем у богатых свои причуды для них главное адреналин. Адреналина может быть много.

Дехто з таких клієнтів вважає гарантом і заручником - Начальника відділення, хоча - ну ЩО той вирішує, коли над ним - купа людей?
Що начальники Надри могли, коли все зупинилось? - своє не могли висмикнути...
А дехто (з такими-то сумами!) - від самого початку заходить через кабінети керівництва банку, і теж вбачає в цьому особисті гарантії.
Цікавий
Аватар користувача
 
Повідомлень: 811
З нами з: 14.11.11
Подякував: 33 раз.
Подякували: 48 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 17 гру, 2013 12:08

Re: Свои требования при назначении процентной ставки

Нет и не может быть никаких гарантий. Есть чутье или другими словами интуиция - не более того.
sinowi
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1092
З нами з: 03.06.06
Подякував: 20 раз.
Подякували: 51 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 22 гру, 2013 18:19

  Цікавий написав:Ставки: зараз (в сезон боротьби) щедрість для ВІПів може складати:
- грн - від 1 млн.грн - плюс 0,25%-0,5% до базової ставки, від 5 млн - до 1%.
- доляри - від тисяч 200 (залежить від банки) - може бути плюс 0,25-0,5% до базової,

это через решение КУАП или просто надбавка через служебную записку?
Если через записку, то это очень низкие надбавки.
йцукен
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6855
З нами з: 23.08.13
Подякував: 219 раз.
Подякували: 390 раз.
 
Профіль
  #<12
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24 15016
Переглянути останнє повідомлення
Нед 17 гру, 2017 22:31
Moimir
26 13051
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 15 вер, 2017 17:11
galex
8 11407
Переглянути останнє повідомлення
Суб 05 сер, 2017 09:16
greenozon
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама