Кияни згуртувались заради порятунку міста від безладу

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Інше та Різне для тем, які не підходять для жодного з Форумів. Популярні тут теми можуть бути винесені в окремі Форуми.
Повідомлення Додано: Чет 12 гру, 2013 20:20

Кияни згуртувались заради порятунку міста від безладу

За останній тиждень у соцмережах з’явилися коментарі з приводу невдоволення того бардаку, який зараз коїться у столиці.

«Ми спостерігаємо, що наше місто окупують люди, яким тут нічого не дорого - вони вандали. Їм не зрозуміти, чому навіть пам'ятник Леніну для нас цінність».

Особливу увагу хочу звернути на групу у Фейсбуці «Врятувати Київ». Тут люди спілкуються з приводу безладу у рідному місті. Останньою краплею було руйнування пам’ятника Леніну. До того ж, кияни незадоволені зруйнованою тротуарною плиткою на Хрещатику, обмеженим проїздом по місту та «масовим громадським туалетим», яким став центр міста.

«Дякую, що ввели мене в групу " рятувати Київ", - пише Аліпій Світличний. Це дороге для мене місто. Я його полюбив з того часу, як став кататися по доріжках Володимирської гірки на триколісному велосипеді. Ми спостерігаємо, що наше місто окупують люди, яким тут нічого не дорого - вони вандали. Їм не зрозуміти, чому навіть пам'ятник Леніну для нас цінність. Кияни ставляться до нього з повагою не тому, що він споруджений якійсь особистості, а тому що з 1946 року він був символом відродження країни і міста з руїн. Тому що він був справжнім витвором мистецтва, авторами яких були видатні скульптор Меркуров та архітектори Власов і Єлізаров! Чудовий полірований гранітний монумент розбитий. Ще один пам'ятник переможений на догоду політичним реліктовим позивам. За Леніном не тужу, сумно за обличчя Києва».
«У кожному місті, сьогодні необхідно вводити реєстрацію всіх осіб, які переміщаються по країні, регулювати їх переміщення і доцільність. Кожен день бачу цих виродків, біля бадег, п'яних, брудних, смердючих», - обурюється Ігор Лобода.

Учасники групи обговорюють план дій по боротьбі з вандалізмом і недопущення повторення ситуації надалі. Голова Незалежної профспілки працівників галузі земельних відносин України Дмитро Філіпчук закликав терміново створити ініціативну групу, яка розпочне збір підписів під зверненням киян до керівництва міста і країни з вимогою припинити прояви вандалізму в центрі столиці.

«Збір підписів - біля кожної станції метро в Києві з вимогою про недопущення подібного вандалізму в майбутньому. Якщо це зробити зараз і швидко, то це може спрацювати», - пише Філіпчук.
Семен Патаенко

Подякував: 69 раз.
Подякували: 17 раз.

Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, ТупУм, Модератор

Схожі теми