Опозиція: Гомосексуальні стосунки мають прирівнюватися до тр

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Інше та Різне для тем, які не підходять для жодного з Форумів. Популярні тут теми можуть бути винесені в окремі Форуми.
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2013 22:16

Опозиція: Гомосексуальні стосунки мають прирівнюватися до тр

Євросуд 12 грудня поточного року вирішив, що гомосексуальні стосунки мають прирівнюватись до традиційних, навіть сімейних, в країнах, де не легалізовані одностатеві шлюби. Народний депутат, заступник голови фракції «Батьківщина» Сергій Пашинський привітав це рішення. Він також обіцяв, що воно буде виконуватися в Україні.

Про це опозиційний депутат заявив під час інтерв’ю журналістам у Штабі супротиву Будинку Профспілок.

«Суд прийняв закономірне і правильне рішення, яке сприятиме припиненню дискримінації людей з нетрадиційною сексуальною орієнтацією. Мова йде про права людини, про свободу самовираження, а також про рівність громадян. В Конституції України ці принципи також прописані, але на даний момент вони, на жаль, не виконуються. Я вважаю, що це прогресивне і сучасне рішення Європейського суду має підштовхнути Україну до визнання рівних прав гомосексуалів», — сказав Пашинський.

Він також зазначив, що Верховна Рада повинна якнайшвидше знайти можливість законодавчого утвердження цього рішення Євросуду.

«Події на Майдані вкотре демонструють усьому світу, що українське суспільство є відкритим для світу, вільним, свободолюбним та толерантним. Так, ми готові визнати свою толерантність на законодавчому рівні, і опозиція працюватиме над таким рішенням у парламенті вже на найближчій сесії. Україна – це європейська країна, і ця сфера (гомосексуальних стосунків) для нас не є якимось винятком чи забороненою темою. Пора припинити закривати очі на це явище. Треба визнати, що гомосексуали живуть серед нас, вони прагнуть рівних прав на шлюб, і це нормально», — підкреслив опозиціонер.

Особисто мені не зрозуміло, для чого потрібні якісь законодавчі укріплення гомосексуалістів та руйнування традиційних для нас відносин між чоловіком та жінкою. До того ж у нас і так ніхто ЛГБТ не переслідує. Такий популізм опозиції переростає в пропаганду гомосексуальних стосунків. І молодь може підхопити це, як щось модне, що негативно вплине на демографічні показники. З точки зору теорій девіантної поведінки це – неприпустимий крок, який намагається нав’язати нам опозиція. Як бачимо, Євромайдан породжує ще й негативні речі для суспільства.
Игорь Ярошенко
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: ТупУм, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 3328
Переглянути останнє повідомлення
Суб 21 гру, 2013 14:58
Святослав Туровский
0 2955
Переглянути останнє повідомлення
Чет 12 гру, 2013 21:32
Сергей Лазуренко
Топ
відповідей
Топ
користувачів
Реклама