Європейский страховий альянс

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг страхових компаній, що діють в Україні. Відгуки клієнтів про діяльність українських страхових компаній. Вислови свою думку про рівень обслуговування в українських страхових компаніях.
  #<12345>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цій СК (або її філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

Європейский страховий альянс 2.2 5 17
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
47%
8
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
12%
2
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
18%
3
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
18%
3
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
6%
1
Всього голосів : 17
Повідомлення Додано: Чет 19 кві, 2012 11:32

Froman
Выкладываю образец жалобы. Советую - после отправки письма с просьбой указать сроки выплаты, сразу писать жалобу.

Голові Правління
ПрАТ «Європейський страховий альянс»
Воронянській Марині Вікторівні
01004, м. Київ, вул. Басейна, 7-в

Скаржник: Іванова Іванка Іванівна
49000, м. Дніпропетровськ, вул. Іванова, буд. 5, кв 5
Тел.
Страхова справа №ХХХХХХХХХХХХХХ

Лист

--Что произошло по сути, что отвечала страховая с указанием дат и сроков--

Я Іванова Іванка Іванівна керуючи автомобілем ХХХ-ХХХ на законних підставах (Свідоцтво про державну реєстрацію № ХХХ) потрапла в ДТП з вини клієнта СК ПрАТ «Європейський страховий альянс» по ОСЦПВВНТЗ. ДТП сталося в м. Київ хх.хх.ххххр. Провина клієнта ХХХ ХХХ ХХХ СК ПрАТ «Європейський страховий альянс» поліс №ХХХ доведена у суді.
ХХ.ХХ.ХХХХ Я заявила...., на що відповіли...
ХХ.ХХ.ХХХХ Я листувала....., на що відповіли...
ХХ.ХХ.ХХХХ Відповіли.... пообіцяв в строк...
-- и т.д. --
Але станом на хх.хх.ххх р. виплата так і не була зроблена.
Такими діями страхова компанія порушує чинне законодавство України, а саме:
• відповідно до ч. 1 ст. 37 Закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», виплата страхового відшкодування здійснюється протягом одного місяця з дня отримання страховиком визначених у статті 35 цього Закону документів;
• відповідно до ч. 1 ст. 22. Закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», страховик відповідно до лімітів власної відповідальності, відшкодовує у встановленому цим Законом порядку оцінену шкоду, яка була заподіяна у результаті дорожньо-транспортної пригоди життю, здоров'ю, майну третьої особи;
• відповідно до ч. 2 ст. 36 Закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», протягом трьох робочих днів з дня прийняття відповідного рішення страховик зобов'язаний направити заявнику письмове повідомлення щодо прийнятого рішення.

Враховуючи вищевикладене, прошу надати письмову відповідь на мою заяву про настання страхового випадку і терміново вжити заходи для виплати страхового відшкодування у термін до хх.хх.хххх р. на мій поточний рахунок (згідно реквізитів вказаних в Заяві про виплату страхового відшкодування).

Якщо на дату хх.хх.хххх року належна мені виплата не буде здійснена, я того ж дня буду змушена звернутись із письмовою скаргою до МТСБУ (разом з додаванням цього листа). Моя скарга буде обумовлена неправомірним затягуванням строків виплат відшкодування за полісом та Законом «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», буде містити прохання застосувати до вашої компанії штрафні санкції та позбавити ліценції на цей вид страхування! Також буде надіслана скарга до Комісії по захисту справ споживачів.
Так само буде подана позовна заява до суду з вимогою стягнення в примусовому порядку не виплаченого страхового відшкодування з урахуванням пені з розрахунку подвійної облікової ставки Національного банку України, яка діє у період, за який нараховується пеня (згідно до ч. 2 ст. 37 Закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів»).
Дата, Підпис.


Голові Національної комісії, що здійснює державне регулювання
у сфері ринків фінансових послуг
01001, м. Київ-1, вул. Б. Грінченка, 3

Копія:Голові Моторного (транспортного)
страхового бюро України
03150, м. Київ, вул. Горького, 51

Копія: Голові Київського обласного
управління по захисту прав споживача
01001 м. Київ, вул. Хрещатик, 6
тел: 279-92-62, 279-08-85

Копія: Заміснику генерального прокурора - прокурору міста Київа
03150 м. Київ, вул. Предславинская,45/9
Мельнику Анатолію Івановичу
тел: 524-82-58, 524-82-62

Копія: Голові Правління
ПрАТ «Європейський страховий альянс»
Воронянській Марині Вікторівні
01004, м. Київ, вул. Басейна, 7-в

Скаржник: Іванова Іванка Іванівна
49000, м. Дніпропетровськ, вул. Іванова, буд. 5, кв 5
Тел.
Страхова справа №ХХХХХХХХХХХХХХ



Скарга
про порушення Страховиком законодавства про страхову діяльність та умов Договору страхування

--Что произошло по сути, что отвечала страховая с указанием дат и сроков--

Я Іванова Іванка Іванівна керуючи автомобілем ХХХ-ХХХ на законних підставах (Свідоцтво про державну реєстрацію № ХХХ) потрапла в ДТП з вини клієнта СК ПрАТ «Європейський страховий альянс» по ОСЦПВВНТЗ. ДТП сталося в м. Київ хх.хх.ххххр. Провина клієнта ХХХ ХХХ ХХХ СК ПрАТ «Європейський страховий альянс» поліс №ХХХ доведена у суді.
ХХ.ХХ.ХХХХ Я заявила...., на що відповіли...
ХХ.ХХ.ХХХХ Я листувала....., на що відповіли...
ХХ.ХХ.ХХХХ Відповіли.... пообіцяв в строк...

и т.д.

ПРОШУ:
1. В межах своїх прав та обов’язків провести перевірку в частині дотримання страхового законодавства СК ПрАТ «Європейський страховий альянс» щодо затримки у виплаті мені страхового відшкодування .
2. При виявлені факту порушення страховиком законодавства та умов договору застосувати відповідні заходи впливу для відновлення моїх порушених прав.
3. Про розгляд заяви повідомити заявника (мене) в строки та терміни, що передбачені чинним законодавством.

Додатки:
1.Копія листа до СК ПрАТ «Європейський страховий альянс»
2.Копія листа СК ПрАТ «Європейський страховий альянс» від хх.хх.ххх до ...
3.Копія листа до СК ПрАТ «Європейський страховий альянс» від 17.08.2011
iriola
 
 
Повідомлення Додано: Вів 22 тра, 2012 12:52

Re: Європейский страховий альянс

После того, как написали жалобы СК выплатила всю задолженность.
iriola
 
 
Повідомлення Додано: Нед 27 тра, 2012 18:13

  iriola написав:После того, как написали жалобы СК выплатила всю задолженность.

Как обещать так все горазды, а как выполнять обещания - так только с 10 пинка, и то не всегда. Хорошо хоть, что жалоба помогла.
Kieva
 
Повідомлень: 2647
З нами з: 18.03.11
Подякував: 11 раз.
Подякували: 112 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 27 тра, 2012 18:31

iriola
Жалобы куда? мне полтора года не платят. президенту писал.
Nickmess
 
Повідомлень: 3526
З нами з: 16.12.09
Подякував: 74 раз.
Подякували: 136 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 28 тра, 2012 08:54

Nickmess Первым двум обязательно, остальным по желанию. Основной рычаг это МТСБУ и Нацкомиссиядержфинпослуг.

Голові Національної комісії, що здійснює державне регулювання
у сфері ринків фінансових послуг
01001, м. Київ-1, вул. Б. Грінченка, 3

Копія:Голові Моторного (транспортного)
страхового бюро України
03150, м. Київ, вул. Горького, 51

Копія: Голові Київського обласного
управління по захисту прав споживача
01001 м. Київ, вул. Хрещатик, 6
тел: 279-92-62, 279-08-85

Копія: Заміснику генерального прокурора - прокурору міста Київа
03150 м. Київ, вул. Предславинская,45/9
Мельнику Анатолію Івановичу
тел: 524-82-58, 524-82-62

Копія: Голові Правління
ПрАТ «Європейський страховий альянс»
Воронянській Марині Вікторівні
01004, м. Київ, вул. Басейна, 7-в
iriola
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 22 чер, 2012 11:59

Страхую машину в этой компании уже 3 года, проблем никогда не было! Как и в каждой страховой есть нюансы, но поверьте- все познается в сравнении! Нормально выплатили по двум дтп, планирую продлить страховку
Мария
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 22 чер, 2012 13:12

Мария
Вы лутше скажите что вы сотрадник компании и все всем станет ясно!))
За последние 2 года, мне еще не попался не один человек у кого не было бы проблем с Европейским страховым альянсом.
Так что я вам не верю. Поверю если покажите документы о страховом случае ))
12071983
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 22 чер, 2012 13:46

Мария
Мы ждали выплаты почти два года. Здесь на форуме писали уже когда терпение лопнуло (посмотрите мой первый пост). Плюс "погуглите" рейтинг страховых компаний - вы увидите, что ЕСА имеет статус МТСБУ "очень плохо" из трех: "хорошо", "плохо", "очень плохо".
iriola
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 22 чер, 2012 13:50

iriola
Я тогда не могу понять зачем вы писали:
"Страхую машину в этой компании уже 3 года, проблем никогда не было! Как и в каждой страховой есть нюансы, но поверьте- все познается в сравнении! Нормально выплатили по двум дтп, планирую продлить страховку"
!!!!?????
12071983
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 22 чер, 2012 13:50

iriola
Я про Марию писал
12071983
 
 
  #<12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Страховий Капітал 1 ... 5, 6, 7
Модератор » Сер 14 бер, 2012 15:09
65 91165
Переглянути останнє повідомлення
Чет 19 вер, 2019 09:44
tymoshchuk_tetiana
Український Страховий Дім 1 ... 4, 5, 6
zvir » Вів 27 лис, 2007 16:13
53 61539
Переглянути останнє повідомлення
Пон 06 жов, 2014 16:33
samvexler
Український Страховий Капітал 1, 2
Anonymous » Сер 10 жов, 2007 15:00
10 30201
Переглянути останнє повідомлення
Сер 26 чер, 2013 16:19
Savinova
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама