Європейский страховий альянс

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг страхових компаній, що діють в Україні. Відгуки клієнтів про діяльність українських страхових компаній. Вислови свою думку про рівень обслуговування в українських страхових компаніях.
  #<12345>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цій СК (або її філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

Європейский страховий альянс 2.2 5 17
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
47%
8
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
12%
2
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
18%
3
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
18%
3
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
6%
1
Всього голосів : 17
Повідомлення Додано: Пон 01 жов, 2012 14:29

Re: Європейский страховий альянс

так собі
olegjmurko
 
Повідомлень: 33
З нами з: 01.10.12
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 15 лют, 2013 22:29

Клиенты «Европейского страхового альянса» могут осуществлять страховые платежи по своим договорам с электронных кошельков «ГлобалМани».

Тем, кто не сталкивался с системой «ГлобалМани», необходимо прежде всего зарегистрировать электронный кошелек и пополнить его любым удобным способом.
Для осуществления оплаты по страховому договору следует в меню кошелька выбрать раздел «Услуги», подраздел «Страхование», кнопку «Европейский страховой альянс». Далее в соответствующих полях указать номер договора (поле «Номер договора») и оплачиваемую сумму (поле «Сумма платежа»).
Квитанцию, подтверждающую оплату, можно распечатать в разделе «История», выбрав строку соответствующего платежа.
nikitapryadko
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 15 бер, 2013 09:57

Re: Європейский страховий альянс

В мене 2 клієнта втікло до цієї шарашки, бо задемпінгували! А 1 клієнт не зі своєї вини попав в ДТП - вже півроку чекає виплату!
Тому впевнений на 90%. що СК з такою політикою продовжить долю ЛОХФОРТ, ДОБРОБУТ, РАЙП та інших шарашок!
samvexler
Аватар користувача
 
Повідомлень: 189
З нами з: 26.08.11
Подякував: 2 раз.
Подякували: 9 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 21 чер, 2013 09:26

  samvexler написав:В мене 2 клієнта втікло до цієї шарашки, бо задемпінгували! А 1 клієнт не зі своєї вини попав в ДТП - вже півроку чекає виплату!
Тому впевнений на 90%. що СК з такою політикою продовжить долю ЛОХФОРТ, ДОБРОБУТ, РАЙП та інших шарашок!

Что ж вы людям популярно не объяснили, рейтинг компаний не показали, где на первых местах Акса, Уника, Провидна, Пзу....где там у нас ЕСА? у нас же не думают люди, прежде чем сделать. а потом "чешут репу". все хотят сэкономить, только забывают, что экономят на собственном здоровье. вы бы им и показали рейтинги, отзывы...
Когда-то лет 5 еще тому я в ЕСА делала тур.страховку, офис компании в самом центре Киева...на этом, видимо, все их прелести и закончились.
Kieva
 
Повідомлень: 2647
З нами з: 18.03.11
Подякував: 11 раз.
Подякували: 112 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 21 чер, 2013 09:59

Re: Європейский страховий альянс

Kieva, а що тут людям пояяснювати. Наш українець купляє автоцивілку "для когось" і навіть навівши таку статистику і реальні факти, а не те, що я тут просто конкурентів "обливаю брудом", наш українець скаже - а яка мені різниця, то ж не мені платитимуть. Але звісно я би не хотів, щоб в мене вїхав водій з поганою СК. Логіка вражає!!! Аж смішно деколи стає)) ніби 300-400грн 1 раз в рік - якісь страшні гроші
samvexler
Аватар користувача
 
Повідомлень: 189
З нами з: 26.08.11
Подякував: 2 раз.
Подякували: 9 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 21 чер, 2013 10:41

  samvexler написав:Kieva, а що тут людям пояяснювати. Наш українець купляє автоцивілку "для когось" і навіть навівши таку статистику і реальні факти, а не те, що я тут просто конкурентів "обливаю брудом", наш українець скаже - а яка мені різниця, то ж не мені платитимуть. Але звісно я би не хотів, щоб в мене вїхав водій з поганою СК. Логіка вражає!!! Аж смішно деколи стає)) ніби 300-400грн 1 раз в рік - якісь страшні гроші

именно что логики нет) при этом тот же, кто зажал эти 400 грн, может их за раз пропить где-нить) это вот у нас нормально)
Kieva
 
Повідомлень: 2647
З нами з: 18.03.11
Подякував: 11 раз.
Подякували: 112 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 27 чер, 2013 09:35

Re: Європейский страховий альянс

Стагнация страховщиков удручает..сделаешь вот так страховочку, а потом бегай и доказывай, что ты не осел. Но отсутствие или задержка по маленьким искам - это вообще капец.
Zet3211
 
 
Повідомлення Додано: Чет 27 чер, 2013 10:11

Re: Європейский страховий альянс

Зато когда приходишь заказывать полис, то тебя облизывают с ног до головы.
Feature
 
 
Повідомлення Додано: Сер 22 чер, 2016 15:56

Ігор

17 червня 2016 потрапив в ДТП. Винуватець Рено Кенгу BC5318CP, застрахований в СК Європейський страховий альянс. Номер полісу - АЕ 4394558. Викликали поліцію, оформили європротокол. Того ж дня подав заяву у Львівське відділення. Машину сфотографували, документи скопіювали. Здійснено відеозапис процедури оформлення документів в страховій компанії.
У вівторок 21 червня заїхав повторно в страхову. На місці вже був спеціаліст - Валерій Басович. Фото не зміг знайти. Повторно фотографував. Здійснено відеозапис процедури оформлення документів в страховій компанії. Домовились, що він перезвонить і оголосить суму відшкодування.
Середа 22 червня. Дзвінок (аудіофіксація) в п. Валерію. 096 370 3053. Людина не володіє інформацією про страховий випадок. "А машину фотографували? А коли буде довідка з суду?".
...."Чекайте місяць! Вам позвонять".
Який місяць!!!
Якщо негайно не буде зроблено розрахунків - за тиждень чекайте скаргу! з копією в моторне бюро!
...
Всі дані, включаючи аудіозаписи розмов будуть і відкритому доступі.

З повагою
Ігор
ihor_haydar
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 22.06.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 27 чер, 2016 15:26

  ihor_haydar написав:17 червня 2016 потрапив в ДТП. Винуватець Рено Кенгу BC5318CP, застрахований в СК Європейський страховий альянс. Номер полісу - АЕ 4394558. Викликали поліцію, оформили європротокол. Того ж дня подав заяву у Львівське відділення. Машину сфотографували, документи скопіювали. Здійснено відеозапис процедури оформлення документів в страховій компанії.
У вівторок 21 червня заїхав повторно в страхову. На місці вже був спеціаліст - Валерій Басович. Фото не зміг знайти. Повторно фотографував. Здійснено відеозапис процедури оформлення документів в страховій компанії. Домовились, що він перезвонить і оголосить суму відшкодування.
Середа 22 червня. Дзвінок (аудіофіксація) в п. Валерію. 096 370 3053. Людина не володіє інформацією про страховий випадок. "А машину фотографували? А коли буде довідка з суду?".
...."Чекайте місяць! Вам позвонять".
Який місяць!!!
Якщо негайно не буде зроблено розрахунків - за тиждень чекайте скаргу! з копією в моторне бюро!
...
Всі дані, включаючи аудіозаписи розмов будуть і відкритому доступі.

З повагою
Ігор


похоже на осознанное затягивание дела.. видимо решают как отмазываться.
Kieva
 
Повідомлень: 2647
З нами з: 18.03.11
Подякував: 11 раз.
Подякували: 112 раз.
 
Профіль
  #<12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Страховий Капітал 1 ... 5, 6, 7
Модератор » Сер 14 бер, 2012 15:09
65 91172
Переглянути останнє повідомлення
Чет 19 вер, 2019 09:44
tymoshchuk_tetiana
Український Страховий Дім 1 ... 4, 5, 6
zvir » Вів 27 лис, 2007 16:13
53 61539
Переглянути останнє повідомлення
Пон 06 жов, 2014 16:33
samvexler
Український Страховий Капітал 1, 2
Anonymous » Сер 10 жов, 2007 15:00
10 30201
Переглянути останнє повідомлення
Сер 26 чер, 2013 16:19
Savinova
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама