Продам ділянку біля Буковелю

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
Повідомлення Додано: Сер 08 січ, 2014 17:45

Продам ділянку біля Буковелю

Власник. Купив цю ділянку у квітні 2013 року. Шукав довго. Задумав будувати щось на зразок садиби-невеликого готелю, щоб і самому досхочу насолоджуватись карпатськими краєвидами, і мати з того хоч який прибуток. Хотів, щоб і неподалік від гірськолижного курорту, і недалеко від центральної дороги на Буковель, і не перший ряд від дороги-щоби не заважав зайвий шум, і щоб навколишні пейзажі око милували в любу пору року, і щоб ландшафт цікавий був-щоб вписався будинок в стилі ШАЛЕ. Дооовго шукав. Нарешті знайшов - на виїзді з села Татарів в напрямку Буковелю. При першому огляді ділянки зрозумів - це саме те! Від центральної дороги на Буковель-200 метрів (до Буковелю 11 км), 50 метрів від асфальту, в районі повороту на Ворохту. Живописне місце - УНІКАЛЬНИЙ, НЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ КРАЄВИД з гори на трасу, село і гірські хребти, а не на паркани та будинки сусідів. Мій архітектор-проектувальник, який вже більше 20!!! років проектує різноманітні будівлі виключно в горах при відвідуванні моєї ділянки сказа що він ще такої краси не бачив. До лісу 100 метрів. Обгороджена. Ділянка розташована в гарному ландшафтному місці - на схилі гори. Чудове місце для будівництва ресторану, готелю чи котеджу - проглядається з центральної дороги. Але я розраховував на купівлю ділянки 12-15 сотих, а тут продавалось більше 32 сотих і хазяїн ділити не хотів. Тож прийшлось купляти увесь наділ, на купівлю якого пішла і більша частина моїх коштів призначених для будівництва мого котетжу. Зараз я змушений шукати покупця на більшу частину від купленої мною ділянки (близько 20 сотих, поділ яких можливий ще на 2 ділянки.), інакше не можу розпочати власне будівництво. Наразі можу запропонувати досвідченого проектанта, гуцульских майстрів, які знаються на будівництві житла в горах, спільне будівництво сертифікованого септика, частини підїздної дороги, скважини до води і на перспективу догляд за вашим будинком. На Ютубі є відео краєвиду з ділянки під назвою - Ділянка в Татарові . Ось координати місця на maps.google.com з якого було зроблено відео краєвиду з ділянки - 48.342834,24.571443 Мій телефон 096 290 19 35 Ігор
Molfаrik
 
 
Повідомлення Додано: Вів 11 бер, 2014 09:04

Обставини складаються так, що може розглядатись варіант продажу цілої ділянки.
Molfаrik
 
 
Повідомлення Додано: Сер 11 чер, 2014 13:29

Re: Продам ділянку біля Буковелю

Ділянка в продажі. Приїзджайте - поторгуємось)))
Molfаrik
 
 
Повідомлення Додано: Сер 11 чер, 2014 13:54

с таким раскладом у вас уже будет не то что вы искали, будет заборы, соседи и т.д.
мечту вы свою убили сами :wink:
все остальное, что вы выше написали это сопли :lol:


Molfаrik
  Molfаrik написав:Живописне місце - УНІКАЛЬНИЙ, НЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ КРАЄВИД з гори на трасу, село і гірські хребти, а не на паркани та будинки сусідів


  Molfаrik написав:Зараз я змушений шукати покупця на більшу частину від купленої мною ділянки (близько 20 сотих, поділ яких можливий ще на 2 ділянки.),


  Molfаrik написав:і не перший ряд від дороги-щоби не заважав зайвий шум
kievlyanka
Аватар користувача
 
Повідомлень: 21307
З нами з: 25.01.11
Подякував: 675 раз.
Подякували: 823 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Кочевник і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 8076
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лип, 2021 17:03
Успіх
1 1052
Переглянути останнє повідомлення
Сер 26 сер, 2020 15:07
Мизантрóп
1 1786
Переглянути останнє повідомлення
Нед 09 лют, 2020 16:17
hxbbgaf
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама