|
Британія з напруженням очікує напливу нових мігрантів - The |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 09 січ, 2014 19:36
Пропонуємо до обговорення: The Washington Post: Британія з напруженням очікує напливу нових мігрантів
Дивися повний текст Британія з напруженням очікує напливу нових мігрантів - The Washington Post.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101006
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 09 січ, 2014 19:36
вобще то как у Болгарии так и у Румынии нету безвизового режима с Евросоюзом хоть их туда и приняли и в 2014 точно не появится
-
Crocodila
-
-
- Повідомлень: 1028
- З нами з: 11.01.10
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 180 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 09 січ, 2014 19:48
Негры и арабы их значит устраивали, а славяне прягагают. Так и запишем.
-
nitra
-
-
- Повідомлень: 886
- З нами з: 11.01.13
- Подякував: 478 раз.
- Подякували: 186 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 09 січ, 2014 20:12
В Румынии и Болгарии уже давно безвизовый режим с ЕС, не может страна которая является членом ЕС иметь визовый режим с другими странами данного союза.То что они не в Шенгене это уже совсем другой вопрос, для них данная ситуация отлчается лишь наличием пограничного контроля при вьезде в Шенгенскую зону.
-
Earth
-
-
- Повідомлень: 80
- З нами з: 24.01.10
- Подякував: 3 раз.
- Подякували: 12 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 09 січ, 2014 20:25
Crocodila написав:вобще то как у Болгарии так и у Румынии нету безвизового режима с Евросоюзом хоть их туда и приняли и в 2014 точно не появится
У них безвизовый режим.
-
faraon
-
-
- Повідомлень: 705
- З нами з: 26.11.08
- Подякував: 8 раз.
- Подякували: 22 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 09 січ, 2014 20:40
nitra написав:Негры и арабы их значит устраивали, а славяне прягагают. Так и запишем.
Из румын славяне не очень.... к цыганам намного ближе
-
vidima
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 1614
- З нами з: 14.04.09
- Подякував: 8 раз.
- Подякували: 107 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 09 січ, 2014 21:34
vidima написав:Из румын славяне не очень.... к цыганам намного ближе
В румынии довольно много цыган, но сами румыны никакого отношения к цыганам не имеют. Цыгане - выходцы из Индии, причём достаточно недавние. Румыны, в основном, потомки доиндоевропейского населения Европы.
-
Marcus_Junius_Brutus
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
0 |
300 |
Пон 08 чер, 2026 12:26 R2
|
|
|
1 |
2718 |
|
|
|
1 |
1096 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|