Британія з напруженням очікує напливу нових мігрантів - The

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Чет 09 січ, 2014 19:36

Британія з напруженням очікує напливу нових мігрантів - The

Пропонуємо до обговорення:
The Washington Post: Британія з напруженням очікує напливу нових мігрантів

Дивися повний текст Британія з напруженням очікує напливу нових мігрантів - The Washington Post.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101006
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 09 січ, 2014 19:36

вобще то как у Болгарии так и у Румынии нету безвизового режима с Евросоюзом хоть их туда и приняли и в 2014 точно не появится
Crocodila
 
Повідомлень: 1028
З нами з: 11.01.10
Подякував: 0 раз.
Подякували: 180 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 09 січ, 2014 19:48

Негры и арабы их значит устраивали, а славяне прягагают. Так и запишем.
nitra
 
Повідомлень: 886
З нами з: 11.01.13
Подякував: 478 раз.
Подякували: 186 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 09 січ, 2014 20:12

В Румынии и Болгарии уже давно безвизовый режим с ЕС, не может страна которая является членом ЕС иметь визовый режим с другими странами данного союза.То что они не в Шенгене это уже совсем другой вопрос, для них данная ситуация отлчается лишь наличием пограничного контроля при вьезде в Шенгенскую зону.
Earth
 
Повідомлень: 80
З нами з: 24.01.10
Подякував: 3 раз.
Подякували: 12 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 09 січ, 2014 20:25

  Crocodila написав:вобще то как у Болгарии так и у Румынии нету безвизового режима с Евросоюзом хоть их туда и приняли и в 2014 точно не появится


У них безвизовый режим.
faraon
 
Повідомлень: 705
З нами з: 26.11.08
Подякував: 8 раз.
Подякували: 22 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 09 січ, 2014 20:40

  nitra написав:Негры и арабы их значит устраивали, а славяне прягагают. Так и запишем.

Из румын славяне не очень.... к цыганам намного ближе
vidima
 
Заблокований
Повідомлень: 1614
З нами з: 14.04.09
Подякував: 8 раз.
Подякували: 107 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 09 січ, 2014 21:34

  vidima написав:Из румын славяне не очень.... к цыганам намного ближе


В румынии довольно много цыган, но сами румыны никакого отношения к цыганам не имеют. Цыгане - выходцы из Индии, причём достаточно недавние. Румыны, в основном, потомки доиндоевропейского населения Европы.
Marcus_Junius_Brutus
 
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 300
Переглянути останнє повідомлення
Пон 08 чер, 2026 12:26
R2
1 2718
Переглянути останнє повідомлення
Чет 27 лис, 2025 04:32
romanpavlenko370
1 1096
Переглянути останнє повідомлення
Вів 05 лис, 2024 15:24
linkov_panels
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама