Керівництво Майдану продовжує активно імітувати бурну діяльн

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Інше та Різне для тем, які не підходять для жодного з Форумів. Популярні тут теми можуть бути винесені в окремі Форуми.
Повідомлення Додано: П'ят 17 січ, 2014 12:39

Керівництво Майдану продовжує активно імітувати бурну діяльн

Проходячи Хрещатиком постійно чуєш від «гостей міста», які оселилися на центральному майдані Києва про загальноукраїнський страйк. Мабуть їм вже недостатньо, що центр міста перетворився на смітник, тут знаходять притулок всі бомжі міста та області, перетинаючи лінію барикад в напрямку території, яка контролюється свободівцями потрапляєш в ареал беззаконня.
Але їм цього замало, майданівська трійка вирішила перенести той безлад, що відбувається, вже на всю країну, особисто у мене питання – НАВІЩО ?
Щоб і надалі створювати негативний імідж країни? Щоб залишити без пенсій та зарплат всіх бюджетників?
Вочевидь «шановне панство» з Майдану намагається зробити так, щоб нам було якомога гірше. Для кого вони стараються і чи насправді люди їх будуть підтримувати ?
«У середовищі опозиції немає єдиної думки з приводу страйку. Тверезі голови кажуть, що оскільки у них немає фахівців з проведення страйків (профспілкових діячів, представників великих трудових колективів), немає підтримки на сході, немає підтримки великого капіталу, очевидно, що страйк не матиме наслідків», - заявив політолог. На його думку, достатньо великим упущенням опозиції стала слабка робота з людьми у Східному регіоні, де розташовані основні промислові підприємства країни.
«Комусь просто хочеться гратися в якісь гучні і хороші слова - страйк, імпічмент - які в результаті не приносять нічого, крім струсу повітря, але через певний час дуже серйозно битимуть по рейтингу людей, що демонструють свою нездатність робити хоча б щось», - підкреслив політолог Кость Бондаренко
В мене є родичі на сході країни, є друзі в Криму та одногрупники, що мешкають у Франківську та Львові.
З усіма їми я спілкувався з цього приводу та ні кому цей страйк не потрібен. Ми вже втомились від постійної гризні за владу та того що нас використовують я гарматне м`ясо в боротьбі за шматок влади для наступного
л (п?) ідера.
Особисто я вважаю, що, як що хтось із керівників опозиціонерів, які ніби то борються за нашу кращу долю дійсно щось робили, то вони б насамперед думали про наслідки до яких призводять їх дії. А так, бачачи що вони зробили, точніше – що вони крім пустих балачок нічого путнього не зробили є велике бажання гнати цю трійку «свідомих» керівників майдану поганою мітлою!
Роман Прокопенко

Подякував: 51 раз.
Подякували: 9 раз.

Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, ТупУм, Модератор

Схожі теми