Комплексне бухгалтерське обслуговування на вигідних умовах.

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Фінансовий та бухгалтерський аудит в Україні. Новини в сфері аудиту, оподаткування, бухгалтерського обліку та застосування законодавства України.
Повідомлення Додано: Пон 20 січ, 2014 21:42

Комплексне бухгалтерське обслуговування на вигідних умовах.

Ведення обліку, складання і подання звітності – трудоємкий процес, і в разі допущення помилок в обліку чи звітності українським законодавством передбачені великі штрафи. Тому набагато дешевше користуватися послугами професійного бухгалтера.

Я надаю весь спектр послуг в сфері бухгалтерського обслуговування та податкового консультування для СПД, ТОВ, ПП, ФОП (єдиний податок, загальна система).

Чому це вигідно для Вас:

1. Економія Ваших коштів на організації робочого місця штатного бухгалтера, оновленні програмного забезпечення, постійному навчанні персоналу та інших затратах.

2. Мінімізація ризиків, пов'язаних з людським фактором (лікарняні, декрети, звільнення бухгалтерського персоналу).

3. Подання звітності та виконання зобов’язань перед бюджетом в строк. За час моєї роботи жоден клієнт не отримав штрафів за несвоєчасність подання звітів.

4. Гнучка цінова політика, оплата в залежності від об’єму робіт.

5. Я відповідаю за свою роботу (заключаємо договір про співпрацю), гарантую якість та конфіденційність інформації.

Робота зі мною - це економія Ваших нервів, часу та грошей.

Перша консультація – безкоштовна. Телефонуйте зараз!
Віра Голод
097-882-78-97
vira_golod
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама