Захоплення Мінагрополітики – рівноцінно захопленню лікарні.

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Інше та Різне для тем, які не підходять для жодного з Форумів. Популярні тут теми можуть бути винесені в окремі Форуми.
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2014 16:23

Захоплення Мінагрополітики – рівноцінно захопленню лікарні.

Захоплення Міністерства аграрної політики та продовольства України учасниками масового протесту прирівнюється до захоплення лікарні, де лікарі повинні лікувати хворих, виконувати свій обов'язок. Потрібно відійти від емоцій і дати можливість працівникам міністерства забезпечувати продовольчу безпеку, тим більше, в такій складній гуманітарної ситуації. Про це сьогодні заявив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк.
Микола Присяжнюк закликав організаторів захоплення забезпечити доступ працівникам Мінагрополітики для виконання своїх прямих функцій - сприяння сільськогосподарському виробництву і забезпеченню продовольчої безпеки країни.
«Громадська ситуація складна. Потрібно зменшити емоційне напруження і тверезо підійти до необхідності функціонування органу державної влади. Тимчасове припинення роботи Мінагрополітики не наповнить державний бюджет і не додасть політичних дивідендів мітингувальникам. Якщо не буде результативного діалогу в країні припиняться роботи по забезпеченню аграріїв необхідними ресурсами для весняно-польових робіт, наданню дотацій фермерам, виконання міжнародних контрактів. Втрати для сільського господарства можуть стати критичними, а це вдарить по соціальних виплатах. Аграрний сектор став локомотивом економіки, а блокування його роботи насамперед позначиться на здійсненні соціального забезпечення незахищених верств населення», - зазначив Микола Присяжнюк.
«На жаль, захоплення Мінагрополітики демонструє, що лідери опозиції втратили контроль над діями протестуючих. Так само, як вони не беруть відповідальності за стихійне захоплення органів державної влади, вони не приймуть відповідальності за продовольчу ситуацію в країні», - додав глава Мінагрополітики.
Роман Прокопенко
Аватар користувача
 
Повідомлень: 133
З нами з: 18.11.13
Подякував: 51 раз.
Подякували: 9 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: ТупУм, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
Реклама