Сторони повинні проявити готовність до пошуку компромісу.

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Інше та Різне для тем, які не підходять для жодного з Форумів. Популярні тут теми можуть бути винесені в окремі Форуми.
Повідомлення Додано: Сер 29 січ, 2014 13:53

Сторони повинні проявити готовність до пошуку компромісу.

Не можна починати переговори з захоплення будівель та погромів, всі сторони повинні проявити готовність до пошуку компромісу для виходу з політичної кризи Про це заявив економіст, публіцист Владислав Старинець.
«Агресивні групи анархістськи налаштованих молодих людей, що громили все і вся без чіткої політичної програми, ми бачили в Греції та Іспанії. Небезпека дискредитації помірних опозиціонерів полягає в тому, що тоді загроза збройного протистояння збільшується в багато разів», - вважає Старинець.
«Формальні лідери опозиційних фракцій і партій вже втратили контроль над ситуацією і починають відхрещуватися від явно погромних дій тих, кого ще вчора закликали на Євромайдан. Діалог і демократизація в країні можливі лише тоді, коли всі сторони готові сісти за стіл переговорів, а не починають розмову з захоплення будівель», - сказав експерт.
При такому розвитку подій, на думку Старинця, існує значний ризик скочування країни в стан анархії, що призведе до виникнення силового протистояння і громадянського конфлікту: «Розумні пропозиції опозиції, безумовно, будуть вислухані, а спосіб їх реалізацій визначатиметься спільними зусиллям . Але анархія і самозахоплення - тупиковий шлях, шлях до громадянської війни і обмеженню базових прав і свобод людини і суспільства в цілому».
За його словами, щоб не дискредитувати себе, лідери парламентської опозиції почали відхрещуватися від екстремістських дій тих, хто сьогодні, не дивлячись на всі заклики, продовжує захоплювати і громити адміністративні будівлі.
На його думку, перші кроки, які повинні бути зроблені для початку конструктивного політичного діалогу - висновок людей з вулиць, звільнення адмінбудівель і розпуск незаконних воєнізованих формувань.
Андрей Пашков
Аватар користувача
 
Повідомлень: 100
З нами з: 19.11.13
Подякував: 41 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: ТупУм, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
Реклама