Пасивний дохід. Інвестування в ПАММ-рахунки

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Усе, що стосується інститутів спільного інвестування: Пайові, корпоративні та внутрішні інвестиційні фонди. Довірче управління активами через інвестиційну компанію або ПІФ.
  #<123>
Повідомлення Додано: П'ят 18 кві, 2014 21:33

free_way к сожалению не могу ответить так как сам пополнял используя другие способы
romanmural
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 16 тра, 2014 21:30

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ДОХІД за КВІТЕНЬ

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ДОХІД за КВІТЕНЬ

Весь квітень після попереднього звіту я спеціально мовчав. Ось 3й публічний місячний звіт. Детальніше про інвестиції буде розказувати кожна нова стаття.

ПАММ-рахунок №1 - депозит $833.54 (за месяц +$76.19, +10.06%)

ПАММ-рахунок №2 - депозит $788.96 (за месяц +$15.58, +2.01%)
ПАММ-рахунок №3 - депозит $237.69 (за месяц +$21.63, +9.1%)
ПАММ-рахунок №4 - депозит $121.52 (за месяц +$6.67, +5.49%)

ПАММ-рахунок №5 - депозит $629.55 (за месяц -$13.33, -2.07%)
ПАММ-рахунок №6 - депозит $327.17 (за месяц +$41.48, +12.68%)
ПАММ-рахунок №7 - депозит $219.03 (за месяц +$14.5, +6.62%)

Інвестиційний портфель на початок місяця $2 994.63

Портфель зараз $3 157.46

Прибуток за місяць $162.83 тобто 5.437%

Заробляйте колеги!

© Роман Мураль
romanmural
 
 
Повідомлення Додано: Вів 20 тра, 2014 15:22

romanmural
Я сделал много инвестиций в биткоин-стартапы. Если у вас есть на примете хорошие стартапы, то я всегда готов познакомить вас с нужными людьми. Есть сайт lenord.ru - советую вам посмотреть их отчеты по торгам. Очень высокие показатели прибыли. Да и счетами управляет человек, который 6 лет управлял крупнейшими ПАММ счетами у Alpari...
DreamsComeTrue
 
 
Повідомлення Додано: Вів 20 тра, 2014 15:25

yopti
Абсолютно ничем. Я сделал много инвестиций в биткоин-стартапы. Есть сайт lenord.ru - советую вам посмотреть их отчеты по торгам. Очень высокие показатели прибыли. Да и счетами управляет человек, который 6 лет управлял крупнейшими ПАММ счетами в Alpari... Это совсем другой уровень.
DreamsComeTrue
 
 
Повідомлення Додано: Чет 22 тра, 2014 13:56

ЧОМУ НЕ ВАРТНО ІНВЕСТУВАТИ

ЧОМУ НЕ ВАРТНО ІНВЕСТУВАТИ

У інвестуванні є проблем:
1) мінімальна сума інвестицій $500 без якої не можливо робити диверсифікацію (розподілити ризики)
2) потрібні знання як правильно вкласти гроші, їх розподілити а також час на експеременти
3) ризик втратити велику частину капіталі або весь капітал

Ці проблеми закривають більшості людям шлях до інвестування та пасивного доходу. Я насолоджуючись нашою теплою погодою найшов рішення цих проблем.

Компанія яка бере мінімальні кошти в оборот, професійно ними керує юридично гарантує як мінімум збереження грошей, можливі втрати бере на себе. Якщоб таке було (зараз нажаль немає), як вам?

Заробляйте колеги!

© Роман Мураль
romanmural
 
 
Повідомлення Додано: Вів 27 тра, 2014 13:44

ЩО РОБИТЬ ІНВЕСТОР ПІД ЧАС ГРОЗИ:)

ЩО РОБИТЬ ІНВЕСТОР ПІД ЧАС ГРОЗИ:)

Вчора весь день була прекрасна погода, справжнє літо. У вечері я запланував піти на турніки і бруси, але хороша злива, грім та блискавка зруйнували мої плани. Сівши на кухні з чашкою чаю я почав розмірковувати щодо проблем в інвестуванні, з якими зустрічаються усі бажаючі стати інвесторами. Самі проблеми я описав в попередній статті. Розмірковуючи я прийшов до цікавих ідей та рішень. Описувати тут я їх поки що не буду. Скоро я підготую досить цікаву нову статтю.

Заробляйте колеги!

© Роман Мураль
romanmural
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 30 тра, 2014 16:02

ЗДАЄТЬСЯ Я ВСЕ ЗРОЗУМІВ

ЗДАЄТЬСЯ Я ВСЕ ЗРОЗУМІВ

Здається я зрозумів яку інвестиційну компанію хотів би створити. Без ризиків для інвестора, з мінімальною сумою інвестицій від $100, з чистим пасивним доходом близько 50% в рік.

УВАГА! Це НЕ пропозиція, НЕ реклама. Ніяких коштів я приймати не буду! Просто ділюсь ідеєю та хочу почути вашу думку. Дякую!

КОРОТКО ЯК Я ХОЧУ ЩОБ ВСЕ ПРАЦЮВАЛО:
Бажаючий стати інвестором приходить з сумою від $100, вибирає бажаний період інвестування (від 3х до 12 місяців), заключає договір. Усе управління коштами компанія бере на свою відповідальність. Згідно договору інвестору по завершенню домовленого інвестиційного періоду буде виплачено мінімум його початковий внесок (у цьому прикладі $100). Навіть якщо прибутку не було чи були збитки, це вже проблеми компанії. А разі прибутку інвестор отримує свою суму інвестицій. А також прибуток з цих інвестицій (нагадую, що у мене не було ще ні одного збиткового місяця, завжди дохід).

ЯКИЙ ПРИБУТОК З ІНВЕСТИЦІЙ?
Припустимо що інвестор вклав $100 на 12 місяців. Моя середня прибутковість 5% в місяць. З урахуванням складного відсотку (прибуток з прибутку, реінвестиція доходів) за рік із $100 буде близько $180. Комісія за управління та ризики 30% з ЧИСТОГО прибутку.

Тобто ПО ЗАВЕРШЕННЮ ІЗ $100 ІНВЕСТОР ОТРИМУЄ на руки $156 за 12 місяців. Прогнозована прибутковість близько 56% за рік.

ЯК ВАМ ТАКА ІДЕЯ? ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ СВОЇ ДУМКИ, ЗАУВАЖЕННЯ та ПИТАННЯ

Заробляйте колеги!

© Роман Мураль
romanmural
 
 
Повідомлення Додано: Пон 09 чер, 2014 20:46

ПЕРШИЙ ПАРТНЕР-ІНВЕСТОР

ПЕРШИЙ ПАРТНЕР-ІНВЕСТОР

Інформація про можливо партнерство не була у загальному доступі. Її знали тільки найзацікавленіші люди. МІСЦЬ БІЛЬШЕ НЕМАЄ! "Перші отримують все, другі те що не взяли перші, а всі решта отримують лише те, що залишилось!" ©

Завтра мій восьмий місячний звіт. Після завтра детальніше про нового партнера-інвестора та що далі буде відбуватись.

Заробляйте колеги!

© Роман Мураль

http://fotohost.org/images/a14ed2fd-71kB.jpg
romanmural
 
 
Повідомлення Додано: Вів 10 чер, 2014 19:29

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ДОХІД за ТРАВЕНЬ +6.09%

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ДОХІД за ТРАВЕНЬ +6.09%

ПАММ-рахунок №1 - депозит $904.14 (за месяц +$70.64, +8.47%)

ПАММ-рахунок №2 - депозит $843.28 (за месяц +$54.32, +6.88%)
ПАММ-рахунок №3 - депозит $243.30 (за месяц +$5.61, +2.3%)
ПАММ-рахунок №4 - депозит $126.64 (за месяц +$5.12, +4.2%)

ПАММ-рахунок №5 - депозит $671.51 (за месяц +$44.96, +7.175%)
ПАММ-рахунок №6 - депозит $324.21 (за месяц -$2.96, -0.9%)
ПАММ-рахунок №7 - депозит $236.56 (за месяц +$17.53, +8.0%)

Інвестиційний портфель на початок місяця $3 157.46

Портфель зараз $3 349.64

Прибуток за місяць $192.18 тобто 6.09%

Заробляйте колеги!

© Роман Мураль

P.S. Завтра розкажу детальніше про нового партнера-інвестора та що далі буде відбуватись.
romanmural
 
 
Повідомлення Додано: Сер 11 чер, 2014 23:49

ЕКСПЕРИМЕНТ З ПАРТНЕРОМ-ІНВЕСТОРОМ

ЕКСПЕРИМЕНТ З ПАРТНЕРОМ-ІНВЕСТОРОМ

Недавно я описував модель, по якій кожен бажаючий в партнерстві зі мною може стати інвестором. От перший бажаючий найшовся. Нагадую, МІСЦЬ БІЛЬШЕ НЕМАЄ. Партнера-інвестора звати як і мене Роман. Ось умови при яких Роман вклав 200 доларів:
- гроші інвестовані на 3 місяці, прокручуються разом із моїми
- через 3 місяці Роман отримує свої кошти та 70% від чистого прибутку
- у разі збитковості вся відповідальність на мені та я покриваю втрати
- кожного місяця 10 числа я буду публікувати інвестиційні звіти (нагадую, що середня прибутковість 5% в місяць)
Крім цього, для читачів, я буду публікувати кожного місяця 11 числа стан Романових інвестицій. Ви на власні очі будете бачити, як Роман робить власні кроки в інвестуванні. Гроші мають працювати! Мої гроші працюють, в мене зараз інвестовано 3 349 доларів.

Якщо я щось забув чи є питання, буду радий відповісти на них в коментарях.

Заробляйте колеги!

© Роман Мураль


http://fotohost.org/images/a181a0e0-20kB.jpg
romanmural
 
 
  #<123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 5991
Переглянути останнє повідомлення
Чет 04 лис, 2010 17:17
Ladycat
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама