Про спроби змінити Конституцію.

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Форум містить персональні теми форумчан ділової спрямованості. Теми, що користуються популярністю в цьому розділі, можуть бути перетворені на окремі підфоруми.
Повідомлення Додано: Чет 13 лют, 2014 12:08

Про спроби змінити Конституцію.

Влада виступає за необхідність сучасних конституційних змін за кращими міжнародними стандартами. Про це заявив в коментарі кореспондентові «ЗіБ» Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Андрій Портнов.

Говорячи про перспективи повернення державного устрою до парламентсько-президентської республіки, він поінформував, що «ми ініціюємо перед суспільством таку роботу і пропонуємо долучитися до неї всіх зацікавлених осіб». Для цього, на переконання А.Портнова, влада і опозиція мають розпочати спільну роботу за участю вчених і громадськості.
Натомість, за його словами, «спроби у неконституційний спосіб повернутися до Конституції України 2004 року, щодо якої є численні висновки Парламентської Асамблеї Ради Європи та Європейської комісії за демократію через право (Венеціанської комісії), не дозволять отримати бажаний результат». «Абсолютно очевидно, що це —
марна праця, яка не має юридичних перспектив з огляду на перешкоди, зафіксовані у резолюціях ПАРЄ №№1346 (2003), 1466 (2005), висновках Венеціанської комісії від 13.06.2005 та 20.12.2010, а також у доповіді Моніторингового комітету ПАРЄ (10676). У цих документах констатовані десятки системних зауважень до тексту Конституції України зразка 2004 року, а також стосовно процедури її прийняття», — наголосив Перший заступник Глави Адміністрації Президента України.
А.Портнов прогнозує політичну напруженість з цього приводу у Верховній Раді, але не бачить правових можливостей втілення в життя тексту змін до Конституції України у запропонований опозицією спосіб. Він наголосив, що у процесі внесення змін до Конституції України влада діятиме виключно у спосіб, що передбачений Конституцією і Законами України.
Сергей Лазуренко
Аватар користувача
 
Повідомлень: 109
З нами з: 19.11.13
Подякував: 43 раз.
Подякували: 10 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
Реклама
cron