Мітинги для України - надто дороге задоволення

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Форум містить персональні теми форумчан ділової спрямованості. Теми, що користуються популярністю в цьому розділі, можуть бути перетворені на окремі підфоруми.
Повідомлення Додано: Пон 17 лют, 2014 15:26

Мітинги для України - надто дороге задоволення

Для України вартість столичних мітингів занадто висока. Про це, як передає кореспондент Forum'у, у ході круглого столу на тему: «Україна в системі геополітичних інтересів інших держав» сказав економіст Владислав Старинець.

Експерт зазначив, що бажання «євромайданерів» кращого життя для України було направлено жадібними політтехнологами проти інтересів самих українців.

«Доларова зарплата українців з 2005 по 2008 роки зросла приблизно вдвічі. В основному, це було пов'язано з тим, що в Україну зайшло близько 30 - 40 млрд доларів інвестицій. У тому числі в банківський сектор. Так ось ці 40 млрд доларів фактично зараз лежать на столі України у вигляді 15 млрд Російської Федерації, понад 30 млрд - договорів з Китайською Республікою. Тобто ми повинні були отримати покращення рівня життя мінімум на 50%», - сказав він.

При цьому експерт додав, що натомість «ми маємо падіння рейтингу країни». А це, за його словами, говорить про те, що витрати України на обслуговування боргів на мільйони доларів більше.

«Ціна цих мітингів дуже висока для України. В чому я бачу політтехнологічні прийоми? Підміняється сам тезу, - зазначив він. - Йдуть емоційні сплески - це наш цивілізаційний вибір і т.д. насправді, потрібно обговорювати ст. 56, 3 додаток (Угоди про асоціацію - Ред.), де ми повинні витратити близько 120 млрд доларів на модернізацію нашої промисловості протягом 5-7 років. Тобто, ми повинні замінити за цей час, в тому числі за рахунок державного бюджету, наші ліфти, поміняти виробництво бензину, поміняти екологічні норми, поміняти котли і багато іншого. Також величезні вимоги до нашого сільського господарства. Тобто нам належить за Угодою про асоціацію сертифікація 33 млн га орних земель. А сертифікація 1 га землі коштує не менше 700 доларів і т.д. Ось про ці суми чомусь ніхто не говорить. Самі кошти, які будуть астрономічні і які приведуть до падіння рівня життя українців, ніхто не обговорює», - резюмував він.

Більш того, за словами експерта, обговорюється те, що Європа нібито готова були виділити Україні понад 20 млрд доларів. «Але це знову ж не відповідає дійсності, тому що, по-перше, немає механізму отримання грошей для країн, які не є членами ЄС, по-друге, та ж Польща і Угорщина отримали від 50 до 70 млрд на модернізацію», - зазначив експерт.

«Нас весь час водять по помилковому сліду, відводять від реальних проблем, які існують насправді. Ми бачимо сьогодні демонстрації в Боснії, яка 5 років тому підписала договір про асоціацію, ми бачимо, що в Болгарії середня зарплата близько 450 доларів. Це приблизно стільки, скільки отримують кияни. Якщо ми будемо обговорювати корінь проблеми, зможемо знайти їх рішення. Якщо нас будуть пускати по помилковому сліду, ми ніколи не знайдемо його», - підсумував він.
Виктор Скляренко
 
Повідомлень: 169
З нами з: 12.11.13
Подякував: 88 раз.
Подякували: 12 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: prodigy і 3 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 2707
Переглянути останнє повідомлення
Чет 13 бер, 2014 12:30
Ярослава Гутко
Звернення до Президента України
Anonymous » П'ят 28 лют, 2014 04:04
0 2903
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 28 лют, 2014 04:04
EGI
1 3986
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 лип, 2011 10:49
Юлія В.
Топ
відповідей
Топ
користувачів
Реклама