ТАСКОМБАНК (2008 - 2021)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг українських банків, страхових компаній і компаній з управління активами і рівень обслуговування в них. Архіви народних рейтингів на Finance.UA.
  #<1 ... 13961397139813991400 ... 3816>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цьому Банку (або його філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

ТАСКОМБАНК (2008 - 2021) 3 5 226
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
15%
33
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
25%
56
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
18%
41
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
29%
66
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
13%
30
Всього голосів : 226
Повідомлення Додано: Вів 22 сер, 2017 15:54

  teubo написав:Был депозитный вклад в Диамантбанке, перевели НАСИЛЬНО в ТАСбанк, но ГАРАНТИРОВАЛИ что вклад останется под теми условиями, что и был оформлен в Диаманте.

С момента перевода с Диаманта в ТАС прошло более 2 месяцев, вчера пришел пополнить свой вклад, посколько в договоре четко указано: ПОПОЛНЕНИЕ — РАЗРЕШАЕТСЯ, но в ТАСе отказались пополнять, сказали, что до сих пор нет разьяснения как и на какие суммы пополнять!

Выходит, что в ТАСе насильно перетащили вклады, но выполнять условия депозита не хотят!

Завтра отношу жалобу в НБУ с требованием расторгнуть депозит досрочно без потерь в связи с НЕВЫПОЛНЕНИЕМ УСЛОВИЙ ДОГОВОРА СО СТОРОНЫ БАНКА!

Кстате, депозиты переведенные с Диаманта в ТАС не отображаются в интернет-банкинге, а справку-подтведждение что депозит переведен выдают аж за 70 грн!

Не советую иметь дело с ТАСбанком! ШАРАШКА, А НЕ БАНК

Но ведь временный-новый-отсутствующий-в-общем-кто-то-вместо-того-самого-офпреда уже писал об отображении депозитов ещё в июле и объяснял причину:

  TASCOMBANK написав:Добрый день!

Согласно законодательству и по требованиям ФГВФЛ все клиенты, вклады которых были переданы на обслуживания в ТАСКОМБАНК, должны быть верифицированы даже если эти клиенты проходили идентификацию в банке ранее. Поэтому дистанционный доступ к управлению вкладами принятыми от Диамантбанка, не доступен в ТАС24.

Спасибо!


Пользуясь моментом, депозитный вклад не "перевели НАСИЛЬНО", а передали в момент покупки активов Диаманта, а это немного другое.
sauvignon
 
Повідомлень: 301
З нами з: 19.08.16
Подякував: 5 раз.
Подякували: 80 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 22 сер, 2017 17:08

  TASCOMBANK написав:
  klug написав:
ТАСКОМБАНК став першим в Україні банком, клієнти якого отримали автоматичний доступ до власних цифрових гаманців на платформі Masterpass

http://www.tascombank.com.ua/content/view/1200/58/lang,ukrainian/

Це що за новина? ТАС мені автоматично створив гаманець пароль від якого я не знаю? Як я отримав автоматичний доступ до нього? З такою помпою анонсується сама можливість клієнту зареєструватися у системі?
Ми анонсуємо сервіс від МПС MasterCard – Masterpass. Це електронний гаманець від платіжної системи, який автоматично створюється для всіх карток клієнтів ТАСКОМБАНКу. Доступ до цього гаманця полегшує та прискорює проведення операцій розрахунку в мережі інтернет. На сайті торговця Ви можете побачити іконку сервісу.
Якщо на тиснути на неї, Вам запропонують ввести інформацію відому лише клієнту-власнику платіжної карти, для проведення безготівкової операції.

Цікаво, що форумчанин може дати коротку відповідь по суті питання, а офіційний представник може налити лише води з прес-релізу. Не треба так. Очевидно, що клієнт не знає "інформацію відому лише клієнту", бо реєстрував клієнта ТАС. І суть операції була у тому, щоб, безвідносно до бажання клієнта, злити в Мастеркард дані клієнтів і накрутити новому сервісу лічильник реєстрацій.
klug
 
Повідомлень: 8406
З нами з: 18.08.14
Подякував: 355 раз.
Подякували: 1180 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 22 сер, 2017 18:32

Re: ТАСКОМБАНК (Бізнес Стандарт)

  klug написав:Цікаво, що форумчанин може дати коротку відповідь по суті питання, а офіційний представник може налити лише води з прес-релізу. Не треба так.

Не нападайте на новенького, добре? ;) А то злякається і втече :D
sauvignon
 
Повідомлень: 301
З нами з: 19.08.16
Подякував: 5 раз.
Подякували: 80 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 22 сер, 2017 20:09

  Faceless написав:Скільки пам"ятаю, якщо 25 випадало на вихідний, то день сплати переносився на пізніше - в даному разі на 28 число. І регламенти ніби не міняли. Тож уточніть ще раз.

Ну так что решили когда гасить Б5 - 23-го или 28-го? Не хочется попасть на penalty :roll:
Кассандра
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1448
З нами з: 04.12.12
Подякував: 26 раз.
Подякували: 224 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 22 сер, 2017 20:32

  Кассандра написав:Ну так что решили когда гасить Б5 - 23-го или 28-го? Не хочется попасть на penalty :roll:

Гасить в самый последний день - всегда плохой вариант... Я только что сформировал платёжку на утро на гашение.
Vorlon
 
Повідомлень: 10487
З нами з: 14.06.13
Подякував: 490 раз.
Подякували: 1142 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 22 сер, 2017 21:10

  Vorlon написав:
  Кассандра написав:Ну так что решили когда гасить Б5 - 23-го или 28-го? Не хочется попасть на penalty :roll:

Гасить в самый последний день - всегда плохой вариант... Я только что сформировал платёжку на утро на гашение.

Ну про моветон понятно :wink: Но в случае форс-мажора я всегда могу с пенсионки мужа и в последний день загасить. Тут вопрос в другом - работает ли банк согласно своего ДКБО
или нет? :roll:
Кассандра
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1448
З нами з: 04.12.12
Подякував: 26 раз.
Подякували: 224 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 22 сер, 2017 21:55

  Кассандра написав:
  Vorlon написав:
  Кассандра написав:Ну так что решили когда гасить Б5 - 23-го или 28-го? Не хочется попасть на penalty :roll:

Гасить в самый последний день - всегда плохой вариант... Я только что сформировал платёжку на утро на гашение.

Ну про моветон понятно :wink: Но в случае форс-мажора я всегда могу с пенсионки мужа и в последний день загасить. Тут вопрос в другом - работает ли банк согласно своего ДКБО
или нет? :roll:

Работает, можно и 28-го. Но, само собой, все надо делать правильно - не через банкомат, и вовремя. Ну и затягивать действитеьно не стоит
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34701
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1442 раз.
Подякували: 7964 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Сер 23 сер, 2017 00:21

TASCOMBANK так чего представник не реагує напост з приводу вкладів Діамант банку ??? БАНК ТАКИ ПОРУШУЄ УМОВИ ДОГОВОРУ ПО ДІАМАНТУ і при цьому робить вигляд що все гаразд :?
Я раніше розміщав пост з цього приводу...за мною ще три клієнти - коло моїх близьких..жодне з піднятих питань до цього часу не вирішене . а з приводу наших депозитів Діаманту - усі вони будуть однозначно виноситись по закінченню строку і крім того враховуючи відмову дотримання умов по депозитах Діаманту , ніяких депозитів в Таскомбанку ми не відкриємо - з приводу описаної поведінки власників банку - вважаємо вас ненадійними партнерами...сьогодні ви на власний розсуд трактуєте умови договору з Діамантом - завтра вирішите відмовитись від умов договору підписаного з вами....репутація річ делікатна , але судячи з усього пану Тігібко однаково...шкода :?
-VICTOR-
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7338
З нами з: 15.08.12
Подякував: 402 раз.
Подякували: 1330 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 23 сер, 2017 01:48

  -VICTOR- написав:TASCOMBANK так чего представник не реагує напост з приводу вкладів Діамант банку ??? БАНК ТАКИ ПОРУШУЄ УМОВИ ДОГОВОРУ ПО ДІАМАНТУ і при цьому робить вигляд що все гаразд :?
Я раніше розміщав пост з цього приводу...за мною ще три клієнти - коло моїх близьких..жодне з піднятих питань до цього часу не вирішене . а з приводу наших депозитів Діаманту - усі вони будуть однозначно виноситись по закінченню строку і крім того враховуючи відмову дотримання умов по депозитах Діаманту , ніяких депозитів в Таскомбанку ми не відкриємо - з приводу описаної поведінки власників банку - вважаємо вас ненадійними партнерами...сьогодні ви на власний розсуд трактуєте умови договору з Діамантом - завтра вирішите відмовитись від умов договору підписаного з вами....репутація річ делікатна , але судячи з усього пану Тігібко однаково...шкода :?

Таська, я чекаю відповідей на поставлені питання... 8) Не гарно виходить... :evil:
Козак-характерник
2
 
Повідомлень: 30188
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2184 раз.
Подякували: 2287 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 23 сер, 2017 11:30

TASCOMBANK , вам там светлые головы солнце напекло? Для того, чтобы повторно запросить кредитный лимит по викенду, нужно перевыпустить карту. И опять заплатить 365 гривень. Так сказал менеджер в отделении после долгого телефонного разговора с кем-то.
dude
 
Повідомлень: 152
З нами з: 27.02.17
Подякував: 1 раз.
Подякували: 11 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 13961397139813991400 ... 3816>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
ПУМБ (2004 - 2021) 1 ... 3509, 3510, 3511
Anonymous » Чет 18 лис, 2004 11:31
35109 6590511
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 16:22
Blister
Альфа-Банк (2005 - 2021) Sense Bank 1 ... 10202, 10203, 10204
Anonymous » Чет 21 кві, 2005 17:32
102031 14804176
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 00:22
Аlександр
УкрСибБанк BNP Paribas Group (2010 - 2021) 1 ... 1801, 1802, 1803
Anonymous » Нед 28 лис, 2004 13:35
18025 199950
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 31 гру, 2021 23:03
klug
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама