Предлагаю опрос

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Інше та Різне для тем, які не підходять для жодного з Форумів. Популярні тут теми можуть бути винесені в окремі Форуми.
  #<1234

Ущемляют ли Вас как русскоязычного?

Предлагаю опрос 2.2 5 106
1. Да
17%
18
2. Нет
46%
49
3. Фантазии провокаторов
37%
39
Всього голосів : 106
Повідомлення Додано: Нед 16 бер, 2014 21:59

  budivelnik написав:
  tolpipom6pro написав:Т.е. больше 43% государств в мире имеют более одного официального языка.
1 І 57% держав у світі - мають одну державну мову.
Я нічого не маю проти того , щоб Україна входила в більшість
2 Ви почали про школи
Поясніть мені
Скільки українських шкіл на Кубані і в Белгородщині ?
Жодної ? А кількість українців в графі національність там така сама як і кількість росіян Харківщини.
3 Покажіть мені дві мови в тій самій росії і так далі і тому подібне.

При цьому , так щоб Ви зрозуміли
Націю веде національна еліта.
Національна еліта - це люди які в тому числі і навчались разом у еаціональних елітних вузах ( той самий Гарвард чи Кембрідж для англомовних )
В Україні елітні ВУЗи це Могилянка і Університет Шевченка - там навчання ведеться на українській мові.
Тому Ви , ратуючи за наприклад навчання своїх дітей на Російській обмежуєте можливості своїх дітей бути елітою України ( правда при цьому підштовхуєте їх до навчання наприклад в МГУ і цим даєте їм можливість вчитись разом з майбутньою елітою Росії) - це Ваше право , але Україна - це не Росія і Україною буде керувати українська еліта а не заслані козачки.


Поразите всех списком машинистов этого элитного локомотива, который завтра повезёт нас в светлое будущее великой нации. И озвучьте сроки, а то уже извелись ждать.

Было бы лучше, чтобы страной управляли специалисты с экономическим и административным образованием из какого-нибудь MIT или из норвежского университета в Осло, чем выпускники Могилянки или унив. им Шевченко. В мировых рейтингах про украинские ВУЗы даже и не слышал никто, а результаты управления страной этими специалистами вместе с выпускниками колонии общего режима в Енакиево и Тернопольского ф.-э. института мы все прекрасно видим.
tolpipom6pro
 
 
Повідомлення Додано: Пон 24 бер, 2014 13:49

Re: Предлагаю опрос

На себе не ощущаю никакого ущемление.
Я свободно владею как русским, так и украинским. Русский язык для меня родной. Говорю с человеком на том языке, на каком он говорит со мной. Мне это даже приятно, и тем более не вижу здесь ничего скверного.

Все остальное - мелочи, с которыми я пока справлялся.
Lavrentiy
 
 
Повідомлення Додано: Пон 07 кві, 2014 21:25

Re: Предлагаю опрос

Мой ответ - нет. никто меня не ушемляет. я русскоязычная. но укр. понимаю. но говорить и писать не могу
brainybird
 
Повідомлень: 604
З нами з: 13.03.14
Подякував: 171 раз.
Подякували: 45 раз.
 
Профіль
  #<1234
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама