Кто может прокомментировать видео? Львов 2011

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Інше та Різне для тем, які не підходять для жодного з Форумів. Популярні тут теми можуть бути винесені в окремі Форуми.
Повідомлення Додано: П'ят 14 бер, 2014 18:53

Кто может прокомментировать видео? Львов 2011

Вот собственно это видео.

Я пытаюсь понять зачем это делать и не могу найти причин. Поясните пожалуйста что это за люди? Это не те же люди что у нас были на майдане? Без сарказма и троллинга.
pgamaster

Подякував: 10 раз.
Подякували: 48 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 14 бер, 2014 19:36

pgamaster
Відповідаю.
при*** є всюди, навіть у Львові - по-їхньому називаються "вар'яти" :). Право-радикальні сили, що складаються з таких типів, у Львові вважають провокаторами. Мої родичі і знайомі львів'яни, наприклад, зажди вважали провокатором Корчинського. Ці хлоп'ята "зелені" - це точно не "бандерівці", яких так боїться Путін. Бандерівці були досить хитрі, щоб багато років тероризувати НКВД у підпіллі, а ці безмозглі провокатори на дідусів-бабусь накинулися перед камерами. Дідусі-бабусі з червоними прапорцями у Львові - це теж свого роду "провокатори" - така собі версія "проросійських радикалів" :). Поясню останню думку так. На Західній Україні переважна більшість людей теж ішли на фронт (не всі ж бандерівцями були :)), воювали проти німців - тому що захищати Батьківщину. Але захист Батьківщини в них не дорівнював захисту сталінського режиму. Сталінський режим, що знищував і вимордовував все українське, був для цих людей таким же ворожим, що й гітлерівський. І на відміну від гітлерівського, сталінський панував ще багато років. Тому у повоєнні роки такі люди, хоча й захищали Батьківщину від німця, з червоним прапором не виходили, і георгіївських стрічок не одягали (бо це для них був символ сталінського режиму, совка і всього-всього найгіршого). Одягти ці стрічки і червоні прапори взяти могли "прорежимні" люди - у катівнях НКВД теж працювали львів'яни, своїх здавали за "сині штани і жовту сорочку". Мій дід-фронтовик, з купою медалей, важко ранений німцем на фронті краще б повісився на червоному прапорі, ніж ніс його до вічного вогню (хоча під ним і воював).
Провокаційність цього відео можна побачити вже з назви "Початок Євромайдана". Євромайдан почався восени 2013, а не в 2011 році, почався київськими студентами, а не радикальними молодиками, і був зовсім не налаштований на побиття росіськомовних бабусь-комуністок :). Радикальні сили примазалися до нього в розпал пристарстей, виникнувши нізвідки якимось до цього невідомими "Секторами". Майдан був представлений тисячами людей різного віку, із різних регіонів України, активно підтримувався киянами. Особисто я вважаю участь радикальних сил у ньому - найбільшою провокацією. Надто зручно тепер у своїй полеміці "праворадикалів" і "сектор" на Майдані використовує Росія, щоб не задуматися... В моїх постах в цьому обговоренні трохи більше роздумів, щоб не повтрюватися: Сьогоднішнє рішення кримськотатарський народ чекав 70 років
murenya

Повідомлення Додано: П'ят 14 бер, 2014 19:55

Понял, спасибо за пояснение. Просто этими видео оперируют русские на форумах мол вот они какие бандеровцы!
pgamaster

Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 14 бер, 2014 20:05

pgamaster
На відео - не "бандерівці", а дибіли-провокатори :). Якби хоча б один бандерівець живий був, такі як Кравчуки-Кучми-Ющі, і особливо Януковичі, з народу більше 20 років безкарно кров би не пили...
Росіянам скажіть, що не тільки бандерівці були, але щей власовці, і останніх було в десятки разів більше - і то напевно останні людину в Донецьку зарізали... Хай замість Кисельова нічник на ніч включають, щоб менше боятися. :roll:
murenya

Повідомлення Додано: Суб 15 бер, 2014 18:23

А это видео можно прокомментировать?
pgamaster

Профіль
Повідомлення Додано: Нед 16 бер, 2014 00:54

pgamaster
:D Якщо шановний Pgamaster переглядає всі ролики ютюбу в надії знайти хоч десь "бандерівця", то це точно не вони - пробуйте ще :lol: . А якщо серйозно, то наведу повчальний приклад. Мій друг-уродженець Росії, син військового, російськомовний, ще на початках нашої дружби, жартуючи із моєї української, розказував анекдоти про "москалів". Типу, що у Львові на запитання людини "де тут останівка?" йому відповіли "зупинка за рогом, а ти, москалику, вже приїхав..." Ці анекдоти він травив російською мовою, невдало копіюючи українську місцями, і по-суті, називав сам себе москалем. Сміялися ми дружньо всією компанією... То може він - бандерівець???
Власовці, бандерівці та інші історичні персонажі вимерли давно, як мамонти. У нас за часи незалежності народилося і виросло нове покоління людей. У багатьох людей сильно змінився світогляд, навіть у слово "націоналізм" вкладають не зміст "нацизму-фашизму", а любов до своєї нації "українець", що скаладається із багатьох національностей: "російський українець", "татарин-українець", "єврей-українець". Для людей казки Путіна про бандерівців - лише провокація та виправдання агресії. І чим більше агресори, що де-факто напали на нашу землю, будуть нам розказувати про нацистів, бандерівців і таке інше, тим більше з'являється російськомовних українців, що вже заявляють: я не русский, как думал раньше, а украинец, буду защищать свою Родину-Украину, Слава Украине, и если кто-то назовет меня после этого националистом и бандеровцем - то да, я такой... Це кажуть 99% моїх знайомих киян. Ви ж не думаєте, що всі кияни - бандерівці і нацисти? Якби мені ще 10-15 років тому хтось сказав, що так буде - не повірила б. Пропагандисти, що намагаються розколоти країну по признаку "західний бандерівець" ненавидить "східного москаля", в той же час нападаючи на землю України, що належить і тим, і іншим, насправді тільки об'єднують простий народ (про провокаторів і купку дебілів-радикалів не кажу). Путіну в тому плані треба дати медаль героя України за її єднання.
Якщо це відео насправді із київської школи, то знайте - серед тих дітей 70%, якщо не більше, російськомовні... і вони там теж скачуть... Ну як ви можете прокоментувати це відео самі, цікаво? Я б сказала так: молодці діти, радіють разом, "москалів" серед них точно нема, одні "українці": "росіяни-українці", "українці-українці", "євреї-українці" - всі скачуть. Вони, напевно, навіть не розуміють, яке значення в слово "москаль" вкладалося колись, та й я вже погано це пам'ятаю... А виростуть, то зрозуміють, що такі речі треба робити політ-коректніше, бо живе ще старе покоління, отруєне радянською пропагандою, яке не вміє абстрагуватися і мислити ширше; є ще дяді, що візьмуть відео з дітьми і будуть шукати в нім прояви невідомо-чого. Але дай Бог, щоб ніколи ці діти не знали часів Сталіна, де за такі пустощі по тюрмах мучили б їх і всі їхні сім'ї...
Ми змінилися, покоління помінялося, світ змінився, а товариш Путін все ще намагається відрити свої КГБешні страшилки, що пахнуть нафталіном. Моя 4-річна дочка - єдина дитина у своїй групі у дитсадку (Київ), що вдома говорить українською. Недавно виявила, що із друзями в садку говорить вона російською, і правильно навіть читає суто російські букви. Ще вона вже пробує англійською читати. Нове покоління виростає "космополітами" із почуттям "національної гідності". Такі-собі дивні поєднання. Не треба копатися і шукати те, чого немає, треба мислити ширше, виходити за рамки. Окремі екстермуми, звичайно є, але не треба їх екстраполювати на весь народ чи суспільство - їх одиниці. Виростуть наші діти, і питання подібні Вашим, відімруть повністю. Тільки щоб не війна, тільки щоб товариш Путін дав їм жити і вирости...
murenya

Повідомлення Додано: Пон 24 бер, 2014 12:51

Re: Кто может прокомментировать видео? Львов 2011

Забываем золотое правило - Что посеешь, то и пожнешь.

Или его уже отменили?
П.С. адресовано ко всем воинам информационной войны.
Lavrentiy

Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, ТупУм, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 2916