Почему на Украине не будет дешеветь недвижимость?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1234 ... 232>
Повідомлення Додано: Суб 02 січ, 2010 19:36

tea написав:
budivelnik написав:А я не розказую що країна в якій я живу - лайно . І Вам не раджу. :evil:

Ребята.Украина для меня,как и для многих других-самая лучшая в мире страна.Потому что это моя Родина.А если кому-то не нравится эта страна,так мы не в СССР живём.Границы открыты.Крутите глобус,выбирайте страну и можете попробовать пожить там.Только Родину,как и родителей,не выбирают.
Будивельник-респект!!!Мы отстоим нашу страну.


Подражание Жванецкому:
"Чиновник в землеотводе - это и есть та самая Родина ?"

Застройщики, как часть насквозь прогнившей и коррумпированной системы у меня не вызывают ни капли сочувствия.
ХомаБрут
 
Повідомлень: 348
З нами з: 27.10.09
Подякував: 6 раз.
Подякували: 31 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 02 січ, 2010 20:37

vidpovid` maystrovi z Har`kova,vi sudete pro rinok neruhomosti z visoti kanalizacii,v USA u vlasnomu budinki prozhivaye bil`she 60% naselennya,a cinu viznachaye pokupna zdatnist` naselennya,zhitlo ye rizne po cini,doroge(elitne),serednye i desheve.Na cinu vplivaye rayon rozmishchenya,yakist` ,komplektaciya(mebli,pobutova tehnika,san vuzli),vam mabut` i v golovu ne prihodit` ,budinok zdayetsa v ekspluataciyu vkomplektovaniy,yak avtomobil` inomarka,zahodi i zhivi.Ne bude deshevite to i ne bude prodavatisya,bude chekati poki virostut` dohodi naselen`ya,devyanosti roku ne tak daleko,koli odin kvadratometr za 100USD,ne varto zabuvati.Ale pri normal`nomu prezidenti i uryadi mozhe buti priynyatiy zakon pro podatok na neruhomist,todi trimati zhitlo bude koshtuvati ,a cini po vashiy logici,zamrut`,a spekul`yant yakiy kupiv kvartiru dlya pereprodazhi shvidko yiyi zil`ye,i vi to zrobite pershim,poki cini ne vpadut` do pokupnoyi zdatnosti naselen`ya.Dlya Ukraini odin vihid nalahodzhuvati vipusk svoih budmaterialiv,zhitlo pobudovane za chasivCCCP pobudovane z svoih materialiv i zaraz na rinku maye cini bil`shu chim v USA,comu priyshov kinec` ,yak minimum na 5-7 rokiv poki vidnovitsa dovira do bankiv,kredituvannya,rist virobnictva a paralel`no dohodiv naselenya,Za 7 rokiv cina sogodnisha bude normal`noyu,dolar vpade nafta viroste v 2-3 razi.Til`ki baran bude trimati zhitlo stil`ki chasi hto chitav KarlaMarksa prodast`,tovar groshi,tovar,a dodatkovu vartist` v kishenyu.Dyakuyu za uvagu
mivan60
 
 
Повідомлення Додано: Суб 02 січ, 2010 20:45

ХомаБрут написав:
tea написав:
budivelnik написав:А я не розказую що країна в якій я живу - лайно . І Вам не раджу. :evil:

Ребята.Украина для меня,как и для многих других-самая лучшая в мире страна.Потому что это моя Родина.А если кому-то не нравится эта страна,так мы не в СССР живём.Границы открыты.Крутите глобус,выбирайте страну и можете попробовать пожить там.Только Родину,как и родителей,не выбирают.
Будивельник-респект!!!Мы отстоим нашу страну.


Подражание Жванецкому:
"Чиновник в землеотводе - это и есть та самая Родина ?"

Застройщики, как часть насквозь прогнившей и коррумпированной системы у меня не вызывают ни капли сочувствия.


вот ответьте на вопросы
1 почему такая злоба к будивелныкам ? видь чем больше построит пан будивельнык и Ко. тем меньше цена метра будет :)
я лично только за панов будивельныков так живу не хруще а вновострое (да были бока но решил сам...)

2 если ети будивельныки такие все прогнившие и вместе с ними жадные риелторы.так что вам мешает собрать единомышлеников по 300 уе за мметр и не построить в киеве по 300 уе. а лишнее продать и выйти даже в плюсы :) а ? или только лясы точить способны ?

и 3 чего такие умные все а до сих пор арендуем ???
apostol
 
 
Повідомлення Додано: Суб 02 січ, 2010 21:05

и 3 чего такие умные все а до сих пор арендуем ???

Дык потому и арендуем, что умные :) Дорого стоит то, что будивельники и квартировлавники пытаются нам впихнуть, вот мы и ждем.
У меня к Б. злобы нет, меня это персонаж скорее веселит своим безосновательным оптимизмом и детскими манипуляциями. А строительством заниматься - увольте, у меня есть дело, которое я умею делать, зачем мне влазить в это г.?
serg_sn
 
 
Повідомлення Додано: Суб 02 січ, 2010 21:20

budivelnik написав:
Поэтому верю в то,что по итогам тяжёлого для строительной отрасли 2010 года Будивельник не "сыграет в ящик."
Будивельник-только удачи!!!

Дякую , постараюсь виправдати Ваші сподівання :D
пусть приезжает в киев и строет по таким ценам как он говорит строит гдето под львовом

На жаль в Києві не можу ( тай не хочу ) , а під Києвом , по 600 пару тисяч квадратів в рік ( земля Ваша :D ) - замовляйте - збудую :D
А потім понеслось - нові фірмочки, які без техніки, без спеціалістів але з звязками і з банківськими грошима запустили маховик.

Як не дивно це звучить , але в найближчий час в тому чи іншому вигляді планую залучати гроші . На сьогодні мені особисто пропонують банківський кредит під 22 % , приблизно до 1 000 000 грн. Поки що відмовляюсь бо ставка зависока , тай ситуація на ринку непевна .
Збільшення обігових коштів необхідне бо в найближчих кілька років з кредитами для пересічного буде напряг , тому й потрібні резерви для ліквідації фінансових розривів які будуть однозначно виникати .
Якщо в когось є думки по схемі чимось подібній до банку Аркада ( продаж сертифікатів з номіналом квадратні метри . з майбутнім обміном на готове житло , обєм випущених сертифікатів не повинен перевищувати обєму вже готового житла , основна привабливість данних сертифікатів для населення - можливість забеспечити накопичення на житло без страхів втрат від інфляції ) , але з можливістю юридично чистої реалізації в масштабах ТзОВ . я радий був би почути Вашу пораду .


Ну ну и повторим дубайский вариант, хотя в принципе тоже не плохой способ выкачивать деньги, ведь многим инвесторам реальные бетонометры не нужны главное прибыль, вот и многим строителям тоже бетонометры не нужны их тоже интересует увеличивающиеся суммы на счетах. В определенный момент интересы обоих групп сходятся и начинается игра, кто раньше и с большей суммой выпрыгнет тот и выиграл.
Fantazer
 
 
Повідомлення Додано: Суб 02 січ, 2010 21:21

apostol написав:
ХомаБрут написав:
tea написав:
budivelnik написав:А я не розказую що країна в якій я живу - лайно . І Вам не раджу. :evil:

Ребята.Украина для меня,как и для многих других-самая лучшая в мире страна.Потому что это моя Родина.А если кому-то не нравится эта страна,так мы не в СССР живём.Границы открыты.Крутите глобус,выбирайте страну и можете попробовать пожить там.Только Родину,как и родителей,не выбирают.
Будивельник-респект!!!Мы отстоим нашу страну.


Подражание Жванецкому:
"Чиновник в землеотводе - это и есть та самая Родина ?"

Застройщики, как часть насквозь прогнившей и коррумпированной системы у меня не вызывают ни капли сочувствия.


вот ответьте на вопросы
1 почему такая злоба к будивелныкам ? видь чем больше построит пан будивельнык и Ко. тем меньше цена метра будет :)
я лично только за панов будивельныков так живу не хруще а вновострое (да были бока но решил сам...)

2 если ети будивельныки такие все прогнившие и вместе с ними жадные риелторы.так что вам мешает собрать единомышлеников по 300 уе за мметр и не построить в киеве по 300 уе. а лишнее продать и выйти даже в плюсы :) а ? или только лясы точить способны ?

и 3 чего такие умные все а до сих пор арендуем ???


отвечаю

1) не злоба, а справедливость.
2) в демагогические дискуссии не вступаю принципиально
3) а я и не арендую :wink:

прошу обратить внимание, что вы тут же съехали с темы коррупции. отак.
ХомаБрут
 
Повідомлень: 348
З нами з: 27.10.09
Подякував: 6 раз.
Подякували: 31 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 02 січ, 2010 21:24

Застройщики, как часть насквозь прогнившей и коррумпированной системы у меня не вызывают ни капли сочувствия.

А землянку в якій живете самі викопали , чи поміг хто :?:
Дык потому и арендуем, что умные Дорого стоит то, что будивельники и квартировлавники пытаются нам впихнуть, вот мы и ждем.

Ждіть . тільки для того щоб Ви мали що орендувати , я також постарався і купили в мене те що я побудував до 2006 ті розумнші в яких Ви зараз орендуєте , і гроші заплачені в 2004 вони вже відбили , а оплачені в 2006 як мінімум не втратили і тепер заробляють , а Ви чекайте , може чого й дочекаєтесь , тільки одного зрозуміти не можете
В програші зараз тільки ті хто мав що поміняти на гривню в кінці 2008 і купити зараз , всі інші включаючи тих хто вліз в іпотеку - виграли ., вигравших 99 % , програвших двох точно знаю Хома і Серг :D
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27271
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 02 січ, 2010 21:33

ведь многим инвесторам реальные бетонометры не нужны главное прибыль, вот и многим строителям тоже бетонометры не нужны их тоже интересует увеличивающиеся суммы на счетах.

1 Цікаво що цікавить продавців ( мобільних , телевізорів , мяса і так далі .... ) їх товар чи суми які збільшуються на рахунках :?:
2 Якщо житла забагато - ціна колись все одно впаде , якщо замало , потрібно збудувати для того щоб впала
3 Чим більше зайвого житла , тим більша величина майбутнього падіння

В мене два запитання:
1 Хто ще з обвалістів проти мене :?: , адже мій оптимізм і бажання будувати явно наближає момент Вашої солодкої мрії - 300 за квадрат на Хрещатику
2 Якщо Ви не праві і по 300 не буде , то може те що я збудую під час кризи в майбутньому не поволить піднятись вище 3 000 :wink:
Востаннє редагувалось budivelnik в Суб 02 січ, 2010 21:34, всього редагувалось 1 раз.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27271
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 02 січ, 2010 21:34

budivelnik
На які там данні ви спираєтесь? домік чи ще що? Зараз там наприклад 1800, а давайте парі на 1.04.10?! Хто ближче до істини, той залишається на "Ринок нерухомості", хто далі, той мандрує по інших гілках.

ну як вам ідея, колінки не трусяться? :lol:
Chabik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1786
З нами з: 09.01.09
Подякував: 3 раз.
Подякували: 56 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 02 січ, 2010 21:38

Хто ближче до істини, той залишається на "Ринок нерухомості", хто далі, той мандрує по інших гілках.

ну як вам ідея, колінки не трусяться?

1 http://forum.finance.ua/topic44612.html?start=45
2 Цифри озвучте , а там побачимо
3 Домік 1680 , мегаквартал 1820 і вже приблизно місяць вверх
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27271
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
  #<1234 ... 232>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
59 34788
Переглянути останнє повідомлення
Чет 17 чер, 2021 09:25
Frant
138 262096
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 лют, 2021 12:47
Investor_K
1 2624
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 січ, 2021 09:33
Кристина89
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама