Податок на прибуток повинен бути зменшений

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Форум містить персональні теми форумчан ділової спрямованості. Теми, що користуються популярністю в цьому розділі, можуть бути перетворені на окремі підфоруми.
Повідомлення Додано: Пон 07 кві, 2014 15:25

Податок на прибуток повинен бути зменшений

«Стимулювання розвитку бізнесу забезпечить зростання податкових надходжень. При цьому гроші повинні залишатися в регіонах. Досить ходити по Києву з простягнутою рукою! Наповнені місцеві бюджети - це нові школи, лікарні, дитячі садки, дороги. Це можливість регіонам розвиватися, виходячи з реальних потреб громад, а не на підставі формули Мінфіну», - сказав колишній віце-прем`єр Олександр Вілкул, представляючи нову економічну доктрину ПР, передає РБК-Україна.
Також Вілкул підкреслив, що Партія регіонів виступає проти податків на депозити в банках. «Споживче кредитування та кредитування бізнесу має йти за ставкою не більше 4-7% на рік. А кредити на житло - під 3% річних строком на 20 років», - зазначив він.
«Всі ці пункти розроблені Партією регіонів і включені у виборчу програму Михайла Добкіна - кандидата в Президенти, якого підтримала партія», - сказав Олександр Вілкул.
Також він зазначив, що для виведення України з кризи повинна бути проведена стимулююча податкова політика. Для цього податок на прибуток повинен бути зменшений до 12,5%, ставка прибуткового податку знижена до 14%, а перевірки малого та середнього бізнесу повинні проходити не частіше ніж раз на 5 років.
Вілкул підкреслив, що будь-який підприємець повинен мати можливість заплатити податки в електронному вигляді, з планшета через Інтернет. «Це також передбачено у розробленій моделі Е- уряду. «Така податкова політика - це реальна мотивація для розвитку бізнесу та залучення нових інвестицій», - сказав Вілкул.
Він підкреслив, що головне завдання нової бюджетної політики - це стимулювання регіонів на залучення інвестицій , створення нових робочих місць і підтримку бізнесу. У регіонах повинні залишатися: податок на прибуток, прибутковий податок, податки на землю і видобуток корисних копалин. Це дозволить вирішити стратегічні проблеми регіонів , у тому числі - екологічні. А до державного бюджету повинні спрямовуватися ПДВ, акцизи і мита. Для підтримки дотаційних регіонів до Фонду вирівнювання повинні піти не більше 25% грошей, зароблених регіонами-донорами.
Святослав Туровский
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
Реклама